Author Topic: Mi koji ?ekamo interview za pursere  (Read 10795 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: Mi koji ?ekamo interview za pursere
« Reply #15 on: 14/September/2012 »
Brodsko nazalost ne, uglavnom po hotelima, pa ako bude bice:)

kao recepcionist? pa to ti je dovoljno, uz tecan engleski... i eventualno jos jedan jezik :)
Once a sailor, always a sailor.

Offline JohnGalt

  • Registered
  • *
  • Posts: 29
    • View Profile
Re: Mi koji ?ekamo interview za pursere
« Reply #16 on: 15/September/2012 »
kao recepcionist? pa to ti je dovoljno, uz tecan engleski... i eventualno jos jedan jezik :)

Da, upravo na tu kartu i igram:) Cuo sam da je u Novembar intervju za NCL, kakvi su oni sto se tice ove pozicije?

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: Mi koji ?ekamo interview za pursere
« Reply #17 on: 15/September/2012 »
Da, upravo na tu kartu i igram:) Cuo sam da je u Novembar intervju za NCL, kakvi su oni sto se tice ove pozicije?

Uff ne znam nista konkretno za poziciju pursera, ali prica se da je opustena i dobra kompanija...  -()- Preko koje agencije ides na taj intervju?
Once a sailor, always a sailor.

Offline JohnGalt

  • Registered
  • *
  • Posts: 29
    • View Profile
Re: Mi koji ?ekamo interview za pursere
« Reply #18 on: 15/September/2012 »
Uff ne znam nista konkretno za poziciju pursera, ali prica se da je opustena i dobra kompanija...  -()- Preko koje agencije ides na taj intervju?

Kouzon, Skoplje.

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: Mi koji ?ekamo interview za pursere
« Reply #19 on: 15/September/2012 »
Kouzon, Skoplje.
Cine mi se korektni jako, sto ti mislis?
Once a sailor, always a sailor.

Offline filip_035

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 107
    • View Profile
Re: Mi koji ?ekamo interview za pursere
« Reply #20 on: 15/September/2012 »
Kouzon, Skoplje.

zar kouzon ne salje ovu turu pursera za princess?  Kazem jer i ja isto idem preko kouzona...

Offline stefan_n

  • Registered
  • *
  • Posts: 184
    • View Profile
Re: Mi koji ?ekamo interview za pursere
« Reply #21 on: 15/September/2012 »
ah ta recepcija, uvjek problema sa recepcionerima xD
ja sam se prijavio u ep,a prior,safe cruise i kouzon . ep "nema mogućnosti" te da se javim oko ožujka, suzi je na putu nekakvom, safe me ispalio , a s kouzonom pregovaram.
pisite kako vam ide, mozda neki detalj nama ostalima pomogne :D

Offline Mirem

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Re: Mi koji ?ekamo interview za pursere
« Reply #22 on: 15/September/2012 »
Bit će to duga zima i proljeće. Ko mi je kriv kaj sam si Carnival izabrala.

Đizs, i jesen sam zaboravila.  :pad:

Offline stefan_n

  • Registered
  • *
  • Posts: 184
    • View Profile
Re: Mi koji ?ekamo interview za pursere
« Reply #23 on: 15/September/2012 »
Bit će to duga zima i proljeće. Ko mi je kriv kaj sam si Carnival izabrala.

Đizs, i jesen sam zaboravila.  :pad:

Za to imas pravo, mada nemoj previse brinuti pa ce ti vrijeme proletit, nadi si neki hobi xD :) vidis ti vraga meni iz kouzona nisu poslali za pursera nego samo za crew wellfare coordinatora i junior assistant cruise director...citam opis posla i duznosti ali mi je malo toga jasno  :neee:

Offline JohnGalt

  • Registered
  • *
  • Posts: 29
    • View Profile
Re: Mi koji ?ekamo interview za pursere
« Reply #24 on: 15/September/2012 »
Cine mi se korektni jako, sto ti mislis?

Pre nego dodje do nesporazuma (mozda je i vec kasno) - informaciju za intervju sam dobio sa Kouzon-ove Facebook strane, tako da mozda samo sirim spekulacije, izvinjavam se:)

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: Mi koji ?ekamo interview za pursere
« Reply #25 on: 15/September/2012 »
Za to imas pravo, mada nemoj previse brinuti pa ce ti vrijeme proletit, nadi si neki hobi xD :) vidis ti vraga meni iz kouzona nisu poslali za pursera nego samo za crew wellfare coordinatora i junior assistant cruise director...citam opis posla i duznosti ali mi je malo toga jasno  :neee:

junior assistant cruise director - ovo mi se sviđa jako, sigurno je i bolja plaća od wellfare coordinatora... ali nigdje ne mogu naći opis pozicije... jesu tebi dali nešto?

EDIT: intervju sa nekom assistant cruise directoricom...
What does your role as Deputy Cruise Director involve?
I assist the Cruise Director with day-to-day events, organising activities and sorting out administration for the entire entertainment department.
I am also the immediate supervisor for all the onboard entertainment.

What do you enjoy most about your role?
Working with a great team and entertaining passengers. There is never a dull moment.

What’s a typical day onboard like for you?
[I’m in] the office around 9am until noon where I answer emails, set up for the day ahead and do anything that needs organising. Later, I host two games of bingo for passengers.
I also supervise and train staff, and create rosters for the next day. In the evenings we usually have a theme night that the Entertainment team and I organise.

How did you come to work on ships?
My friend was working as the Teen Coordinator on Pacific Dawn and told me there was a position available in the Entertainment team.
I applied for a role and two months later I joined Pacific Dawn as Junior Assistant  Cruise Director.

What is your favourite destination?
There are too many to choose from, but if I had to pick one it would be Champagne Bay, Vanuatu.
It is such a beautiful place and I have so many great memories from there.

If you weren’t doing this job, what would you be doing?
I have absolutely no idea. I’m a bit of a free spirit, so I could be doing anything.

I još jedan intervju:
http://www.youtube.com/watch?v=HRsCQR7byzM
Once a sailor, always a sailor.

Offline stefan_n

  • Registered
  • *
  • Posts: 184
    • View Profile
Re: Mi koji ?ekamo interview za pursere
« Reply #26 on: 15/September/2012 »
junior assistant cruise director - ovo mi se sviđa jako, sigurno je i bolja plaća od wellfare coordinatora... ali nigdje ne mogu naći opis pozicije... jesu tebi dali nešto?

da bas sam pogledao inbox i imam PDF od 3 stranice pa cu to malo procuiti da vidim o cemu se ti radi, koliko sam uspio skuziti u video koji si stavio, otprilike bi se radilo o nekakvom animatoru u odijelu :/ or im wrong?

iznos place mi nije naveden...


Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: Mi koji ?ekamo interview za pursere
« Reply #27 on: 15/September/2012 »
junior assistant cruise director - ovo mi se sviđa jako, sigurno je i bolja plaća od wellfare coordinatora... ali nigdje ne mogu naći opis pozicije... jesu tebi dali nešto?

da bas sam pogledao inbox i imam PDF od 3 stranice pa cu to malo procuiti da vidim o cemu se ti radi, koliko sam uspio skuziti u video koji si stavio, otprilike bi se radilo o nekakvom animatoru u odijelu :/ or im wrong?

iznos place mi nije naveden...


znaci, pomazes cruise direktoru oko organiziranja događanja, organiziranja aktivnosti za goste i rješavanja administracije za cijeli entertainment department.
Ujedno si i supervisor cijelom ent. dept. Primjeri - odgovaranje na mailove, organiziranje binga za putnike, nadgledanje i treniranje ent. osoblja...

Nasao sam podatak da placa iznosi oko 1200 dolara.
Once a sailor, always a sailor.

Offline stefan_n

  • Registered
  • *
  • Posts: 184
    • View Profile
Re: Mi koji ?ekamo interview za pursere
« Reply #28 on: 23/September/2012 »
znaci, pomazes cruise direktoru oko organiziranja događanja, organiziranja aktivnosti za goste i rješavanja administracije za cijeli entertainment department.
Ujedno si i supervisor cijelom ent. dept. Primjeri - odgovaranje na mailove, organiziranje binga za putnike, nadgledanje i treniranje ent. osoblja...

Nasao sam podatak da placa iznosi oko 1200 dolara.
na ovome duboki naklon i zahvalnost ^^