Author Topic: 29.05.2014. kompanija Princess - Glavni intervju  (Read 32400 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Ja sam zadovoljan a i atanas je, on me je zvao...probni intervju je trajao nekih 12min...znači sve isto kao što bi me i oni pitali, samo što će oni verovatno imati još neka pitanja više...ništa strašno  :uzdravlje:
Najcesce postavljaju manje pitanja na glavnom intervjuu. Srecno svima. ;D
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline pspman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 892
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Asst. Photo Manager
srecno

Offline Luka123

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Ja sam juce sa Atanasom preko skype-a imao razgovor pred finalni intervju i sve je proslo kako treba, ali mi nije rekao kada je finalni, rekao mi je valjda da ce me kontaktirati neko iz agencije da me obaveste. Je l' i kod ostalih isti slucaj ili...?

Offline gogo_ca

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 258
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruise
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Ass. Store
Najcesce postavljaju manje pitanja na glavnom intervjuu. Srecno svima. ;D
Kako kome...ja sam preliminarni zavrsio za 2-3 minuta a finalni dobrih 20 ako ne i vise  :D
Ne postoji glupo pitanje,samo glup odgovor

Offline comi99

  • Registered
  • *
  • Posts: 97
    • View Profile
Kako kome...ja sam preliminarni zavrsio za 2-3 minuta a finalni dobrih 20 ako ne i vise  :D

mozda zavisi i od pozicije za koju apliciras...
Ja sam juce sa Atanasom preko skype-a imao razgovor pred finalni intervju i sve je proslo kako treba, ali mi nije rekao kada je finalni, rekao mi je valjda da ce me kontaktirati neko iz agencije da me obaveste. Je l' i kod ostalih isti slucaj ili...?

meni je rekao 28-og...to je za princess, pozicija acat

Offline mungoss

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Pozdrav!Nov sam na forumu imam par pitanja..: :wave: Konkurisao sam za pozciju Accommodation attendant poslao sv agenciji,sutrdan me pozvali iz agencije ,malo popricali na engleskom.Zakazali intervju. Inace agencija je Safe Cruise.Sta da ocekujem,koja pitanja?

Offline Luka123

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Ako ides za Princess kompaniju, onda kontam da je preko svake agencije isto, ali bilo bi dobro da nadjes nekoga ko ide preko iste kao i ti pa da vidis sa njim. Ja sam preko Kouzona, a pitanja su tipa, da se predstavis, gde radis, gde si pre toga radio, koliko dnevno radis, sta je tvoje zaduzenje na poslu, da malo opises taj hotel ili neko drugo mesto gde radis, da objasnis kako cistis i spremas sobu, sta koristis od sredstava i opreme za ciscenje, zasto hoces da ides da radis na brod, i tako ta pitanja, to je to otprilike za accommodation attendant poziciju. ;)

Offline mungoss

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Hvala ...

Offline OPEL CS

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
28.-og je glavni intervju, danas me zvao Mladen iz Kouzon-a, a oni treninzi pocinju od ponedeljka

ima li jos neko za bar ??

Offline voinko

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
26. i 27. psiho test i Marlins, a 28. finalni intervju. Skype provera sa Atanasom prosla super, Jovana javila preko mejla informacije. Za nedelju dana znaćemo na čemu smo  :D

Offline OPEL CS

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
srecno svima sutra, pa da pijemo ako prodjemo  :yahoo:

Offline comi99

  • Registered
  • *
  • Posts: 97
    • View Profile
srecno svima sutra, pa da pijemo ako prodjemo  :yahoo:

Takođe  :uzdravlje:

Ja ako prodjem za ACAT ne znam da li da pijem od sreće ili od tuge  :rofl:  :rofl:

Offline comi99

  • Registered
  • *
  • Posts: 97
    • View Profile
Juče bio glavni, danas mi javili da sam prošao.  :uzdravlje:

Offline gogo_ca

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 258
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruise
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Ass. Store
i jos se nisi napio  :D
Ne postoji glupo pitanje,samo glup odgovor

Offline comi99

  • Registered
  • *
  • Posts: 97
    • View Profile
Ni ne nameravam, počinjem da skupljam pare za vizu, lekarski, i proviziju  :neee: