Author Topic: 29.05.2014. kompanija Princess - Glavni intervju  (Read 32398 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline OPEL CS

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
hahahahhaha ja vec juce znao da sam prosao i sinoc se napio ko majka :D  sad skupljanje para :D

Offline comi99

  • Registered
  • *
  • Posts: 97
    • View Profile
hahahahhaha ja vec juce znao da sam prosao i sinoc se napio ko majka :D  sad skupljanje para :D

Jbg mi koji smo bili kod one devojke smo saznali tek danas  oT

Offline comi99

  • Registered
  • *
  • Posts: 97
    • View Profile
Ni ne nameravam, počinjem da skupljam pare za vizu, lekarski, i proviziju  :neee:

Ja inače prodajem opremu za ribolov, tako da ko god da peca, pomozite da se skupe pare za put i javite se !!!!  :rofl: :rofl:  :yeah:  :money:

Offline gogo_ca

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 258
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruise
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Ass. Store
Ja inače prodajem opremu za ribolov, tako da ko god da peca, pomozite da se skupe pare za put i javite se !!!!  :rofl: :rofl:  :yeah:  :money:
da prodajes ribe...  :rofl:
Ne postoji glupo pitanje,samo glup odgovor

Offline Baron Tiosav

  • Forum Supporter
  • Registered
  • *
  • Posts: 86
  • ~tu fui, ego eris ~
    • View Profile
Re:
« Reply #34 on: 29/May/2014 »
meni jos nista nisu javili :/ evo sedim i blejim u telefon

Послато са PAP3540DUO уз помоћ Тапатока

Offline comi99

  • Registered
  • *
  • Posts: 97
    • View Profile
Re:
« Reply #35 on: 29/May/2014 »
meni jos nista nisu javili :/ evo sedim i blejim u telefon

Послато са PAP3540DUO уз помоћ Тапатока

Koja si pozicija?

Offline OPEL CS

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
koju ribolovacku opremu imas ???  10% ako ti nadjem prodavca :D

Offline comi99

  • Registered
  • *
  • Posts: 97
    • View Profile
koju ribolovacku opremu imas ???  10% ako ti nadjem prodavca :D

Dogovoreno, sve što treba, skoro.  ;)

Offline OPEL CS

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
posalji mi u inbox sta sve ima, koja marka itd itd :D  ako mogu da se iskoriste za sarana, lagano cu ti naci kupca ako je cena povoljna :D

Offline pspman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 892
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Asst. Photo Manager
cestitamo ! ajd sad papiri i mr's na brod :  :pilot:

Offline Dina8

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 69
    • View Profile
  • Country: BiH
  • Company: Princess Cruises
Ja sam isto prošla.  :run:


Offline voinko

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Ovako, prosao ali za nižu poziciju od aplicirane, bio za acat dobio utility cleaner. NEMAM pojma na koju foru, engleski 95%, svi rekli engleski perfektan, test uradio super, finalni intervju dobar. Izgleda da nije samo slucaj sa mnom, vec spustili pozicije jos nekolicini.

Sad nzm u kom pravcu razmisljati: NE prihvatiti i ODUSTATI i zatvoriti sebi vrata za rad na brodu, jer za dve ostale kompanije ima zabrana, a ne postoji mogucnost izlaska na sledeci intervju za Princess ako se odbije, ILI DA, PRIHVATITI najnizu poziciju, stisnuti zube, zaraditi tih sitnih 2500e u totalu, dobiti promociju jer sa perfektnim engleskim i zadovoljavajucim spanskim ona je neminovna.

Procitah razne komentare: Ne odustaj ako je tesko, Nemoj ici na tu poziciju to je ispod casti za Balkance, Kroz koju godinu kajaces se za propustenom sansom....

Ako neko ima slicnu dilemu, ili neki savet od ovih iskusnijih onda REPLAY :D

 

Offline mali od palube

  • Registered
  • *
  • Posts: 85
    • View Profile
Uf i ja sam prosao za acat i sad polako da pozurim i uz boziju pomoc dobijem vizu i prodjem taj lekarski..... :plovim:
A tebi kolega savetujem da se ne razmisljas uopste ja bi na brod isao na svaku ponudu,doduse mozda zato sto nikad nisam pa imam veliku zelju :hmm:
al ja to ne bih odbijao olako  :yeah:

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Ovako, prosao ali za nižu poziciju od aplicirane, bio za acat dobio utility cleaner. NEMAM pojma na koju foru, engleski 95%, svi rekli engleski perfektan, test uradio super, finalni intervju dobar. Izgleda da nije samo slucaj sa mnom, vec spustili pozicije jos nekolicini.

Sad nzm u kom pravcu razmisljati: NE prihvatiti i ODUSTATI i zatvoriti sebi vrata za rad na brodu, jer za dve ostale kompanije ima zabrana, a ne postoji mogucnost izlaska na sledeci intervju za Princess ako se odbije, ILI DA, PRIHVATITI najnizu poziciju, stisnuti zube, zaraditi tih sitnih 2500e u totalu, dobiti promociju jer sa perfektnim engleskim i zadovoljavajucim spanskim ona je neminovna.

Procitah razne komentare: Ne odustaj ako je tesko, Nemoj ici na tu poziciju to je ispod casti za Balkance, Kroz koju godinu kajaces se za propustenom sansom....

Ako neko ima slicnu dilemu, ili neki savet od ovih iskusnijih onda REPLAY :D

 
I nema ti neke razlike izmedju Acat i Utility cleaner, na obe pozicije je u pitanju ciscenje u velikim kolicinama i fizikalisanje. Sve zavisi od tebe ako si spreman da radis i imas zacrtan cilj u glavi onda ces otici, tesko da ti neko moze pomoci da odlucis. ;)
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
Ima i drugih kompanija osim Princessa i Royala, pa agencija. Recimo, zašto ne probati s Carnivalom i vidjeti može li se dobiti nešto bolje?