Author Topic: Kako doci do Revide?  (Read 2248 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Kako doci do Revide?
« on: 17/June/2014 »
Ako neko moze da mi da smjernice kako doci od autobuske stanice do Revide gradskim prevozom? Hvala unaprijed. :uzdravlje:
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline Mezzomarinero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 373
  • Smile is the best drug
    • View Profile
Re: Kako doci do Revide?
« Reply #1 on: 17/June/2014 »
Tramvaj broj 12 ce te odvesti do Revide najblize. Kad dodjes na izlaznu poslednju autobusnu stanicu,treba da se vratis unazad do zeleznicke stanice i kad ugledas lokomotivu(mozes je videti kad budes prilazio zel.stanici. tj kad sisjes sa autoputa sa petlje gazela).http://www.gsp.rs/ Cini mi se da si ti iz BiH mislim da ti je blize Igali i da to radis tamo kod doktora Zorana Paunovica ista stvar a mozda i jeftinije. :uzdravlje:
A more se ljuljaljo,ljuljalo ......

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Re: Kako doci do Revide?
« Reply #2 on: 17/June/2014 »
Tramvaj broj 12 ce te odvesti do Revide najblize. Kad dodjes na izlaznu poslednju autobusnu stanicu,treba da se vratis unazad do zeleznicke stanice i kad ugledas lokomotivu(mozes je videti kad budes prilazio zel.stanici. tj kad sisjes sa autoputa sa petlje gazela).http://www.gsp.rs/ Cini mi se da si ti iz BiH mislim da ti je blize Igali i da to radis tamo kod doktora Zorana Paunovica ista stvar a mozda i jeftinije. :uzdravlje:
Hvala buraz. :uzdravlje: Iz BIH sam, ali mi je Beograd sat i po udaljen, a do Crne Gore mi treba 12 sati autobusom. ;D
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline gogo_ca

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 258
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruise
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Ass. Store
Re: Kako doci do Revide?
« Reply #3 on: 17/June/2014 »
Tramvaj broj 12 ce te odvesti do Revide najblize. Kad dodjes na izlaznu poslednju autobusnu stanicu,treba da se vratis unazad do zeleznicke stanice i kad ugledas lokomotivu(mozes je videti kad budes prilazio zel.stanici. tj kad sisjes sa autoputa sa petlje gazela).http://www.gsp.rs/ Cini mi se da si ti iz BiH mislim da ti je blize Igali i da to radis tamo kod doktora Zorana Paunovica ista stvar a mozda i jeftinije. :uzdravlje:
Da dodam...kad uhvatis taj tramvaj vozis se (mislim 6 stanica) i sidjes kod groblja,predjes ulicu i tu pocinje tvoj sex,trazenje klinike  :rofl: (trazi po ulici u broju,niko tu nikad nije cuo za Revidu)
Ne postoji glupo pitanje,samo glup odgovor

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Re: Kako doci do Revide?
« Reply #4 on: 18/June/2014 »
Da dodam...kad uhvatis taj tramvaj vozis se (mislim 6 stanica) i sidjes kod groblja,predjes ulicu i tu pocinje tvoj sex,trazenje klinike  :rofl: (trazi po ulici u broju,niko tu nikad nije cuo za Revidu)
Hvala na informacijama, vec sam se poceo nervirati da mi treba lupati glavu u koji tramvaj uci. A i mislio sam da je sex trazenje te famozne klinike. :rofl:
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline mlw

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 206
  • I am what I am.
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: CMV, Ex MSC, Ex Princess
  • Recruitment Agency: Internet, Safe Cruise
  • Job Title: Shop Seller
Re: Kako doci do Revide?
« Reply #5 on: 18/June/2014 »
Idi pesaka do glavne zeleznicke, ispred ulaza staje tramvaj 12, kad gledas iz pravca zelznicke tramvaj koji ide ulevo. Uletis dakle u broj 12, ides 6 stanica, stajes kod groblja, videces, ne mozes omasiti, onda se vratis, 100-ak metara, 2 ulice u desno, u ulicu se ulazi kroz neki haustor ili sta li je. Ides do pred kraj te ulice, pise na zgradi Bistricka 22, tu je. Veruj mi lako je naci :D.
Mozes i sa Zelenog Venca direktno ispred McDonaldsa da hvatas bus 65 valjda, staje odmah ispred groblja, kako ti lakse.

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Re: Kako doci do Revide?
« Reply #6 on: 18/June/2014 »
Hvala vam dobri ljudi na informacijama, zavrsio sam danas ljekarski i lako sam pronasao kliniku zahvaljujuci vasim upustvima. :uzdravlje:
Fiat iustitia et pereat mundus!