Author Topic: Zašto se od cijele Ex Juge interview za Princess odvija samo i isklju?io u BG?  (Read 3705 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
Nije mi baš jasno zašto se od cijele bivše Ex Juge interview za Princess odvija samo i isključio u Beogradu, posebno je to čudno kad znamo da je riječ o Talijanima.
Možda se ekipi iz Navitransa jako sviđa noćni život na beogradskim splavovima?
Ima netko neku ideju ili će to zauvijek ostati misterij?

Offline Mezzomarinero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 373
  • Smile is the best drug
    • View Profile
Re: Beograd
« Reply #1 on: 22/March/2014 »
Moja prepostavka je da Safe Cruise i Kouzon rade sa Princesom i da je najlakse regruterima koji rade intervju (Italijani) dodju u BGd jer Safe je sub agent Madjarima a Kouzon Navitransu. Mislim.  :rolleyes:
A more se ljuljaljo,ljuljalo ......

Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
Re: Beograd
« Reply #2 on: 22/March/2014 »
Nisam siguran jesam li dobro shvatio. Zato jer Safe Cruise surađuje s Mađarima?

Offline Mezzomarinero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 373
  • Smile is the best drug
    • View Profile
Re: Beograd
« Reply #3 on: 22/March/2014 »
Nisam siguran jesam li dobro shvatio. Zato jer Safe Cruise surađuje s Mađarima?

Da a mozda zato i sto Carnival ne radi finalni u Bgd nego mislim U ZG pa su podelili kao eto da ne bude sve u istom gradu,btw dodji na splavove mozda sretnes regrutere/ke  :rofl:
A more se ljuljaljo,ljuljalo ......

Offline Pezo$

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 157
    • View Profile
Re: Beograd
« Reply #4 on: 22/March/2014 »
Meni to sve izgleda kao neka podela posla medju agencijama...svaka ima svoj reon koji radi i ne valja se mesati u posao ovih drugih...ko organizovani kriminal haha  :rofl:

Verovatno i same kompanije se medjusobno dogovaraju oko toga...jer mogu da zamislim kakvih bi sve muljacina bilo kad bi svako sa svakim radio...tacnije, pre bi rekao da je ovo drugo tacnije u odnosu na ovo prvo sto sam napisao, da se tu agencije manje vise ne pitaju nista, nego im kompanije postavljaju uslove, sto je jelte, dosta logicnije

Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
Re: Beograd
« Reply #5 on: 22/March/2014 »
Mislio sam da kompanije koje spadaju pod Carnival Corporation posluju prilično neovisno jedna o drugoj. A što se agencija tiče, podjela bi trebala biti isključivo po nekom geografskom kriteriju, jer ne vjerujem, da ovi iz Zageba ne žele raditi s Princessom samo zato da bi i kolege iz Srbije imale neku ekskluzivu.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Da se skupi 20 ljudi iz Hr, došao bi regruter u Zagreb bez problema.
Slično je pokušano još 2009-e, ali nije se skupilo dovoljno perspektivnih kandidata.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Argonaut

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 371
  • Sa svakim djeli sve,tugu ?uvaj za sebe.
    • View Profile
Beograde,Beograde na ušću dveju reka ispod Avale  :D
Malo splavovi,malo Skadarlija,ipak je to najveći grad na prostoru bivše Yu.
Dobiće te razglednicu iz Afričke zemlje Safari,zbogom žohari . . .

Offline iggypop

  • Registered
  • *
  • Posts: 115
    • View Profile
U periodu 2011. i 2012. godine Princess je organizovao glavni intervju u Budimpešti a obe agencije - i Safe Cruise i Kouzon - su organizovanim prevozom, tj. busevima vodili kandidate na intervju. Zašto je tada bila Budimpešta a sad Beograd - ko zna...možda stvarno regruteri provalili splavove pa vole da divljaju...zapravo to je najbolje objašnjenje zašto agencije uzimaju tu famoznu proviziju - treba za provod na splavovima... idemo looodiloooo   :pilot: :banana: ::bin-laden::
"...jutro na obali
kao ti i ja
napusteni brodovi
plivaju lijeno
rastocene olupine
kao ti i ja..." - Branimir Johnny Štulić

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Sta fali Beogradu. Nebi da je kraj svita pogotovo ak ste sa Balkana. :D. Sta bi trebali reci ovi iz RS ili BIH kad je u ZG i idu i niko se ne zali. :D

Lijep je Beograd, treba i to vidit, dapace prije njega nego recimo Bahame. :)

Pozdrav iz Beograda. :D

Offline mlw

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 206
  • I am what I am.
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: CMV, Ex MSC, Ex Princess
  • Recruitment Agency: Internet, Safe Cruise
  • Job Title: Shop Seller
Makedonce, Bugare i Rumune vise ne primaju, novozaposlenih Madjara je sve manje, a Hrvati se mahom opredeljuju za druge agencije... Valjda je to razlog :)

Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
Pa Hrvati se jednostavno opredjeljuju za one agencije koje su im bliže, jedino su možda izuzetak oni ih najistočniih dijelovima kojima su Zageb i Beograd otprilike  podjednako udaljeni. Eto, otvorio Kouzon svoje predstavništvo u Hrvatskoj, pa se svejedno ništa nije promijenilo, dakla očito nije toliko stvar u agencijama već u tom Navitransu koji iz očito samo njima poznatih razloga preferiraju Beograd, što je pomalo neobično.

Offline pacificstar

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Nije mi baš jasno zašto se od cijele bivše Ex Juge interview za Princess odvija samo i isključio u Beogradu, posebno je to čudno kad znamo da je riječ o Talijanima.
Možda se ekipi iz Navitransa jako sviđa noćni život na beogradskim splavovima?
Ima netko neku ideju ili će to zauvijek ostati misterij?

    
ja kad sam bio na glavnom intervju pre 3 god prvi put u zivotu sam obukao odelo i vec pri ulasku u prostoriju za razgovor
osetio sam luk, rukovo sam se sa italijanom i prilikom njegovog nonsalatnog predstavljanja osetio sam zadah iz njegovih usta, j.b.m li ga da li je bila gurmanska ili rolovani sis cevap ja sam osetio olaksanje da cu proci jer se ovaj preko puta mene nabokao leskovackim specijalitetima  :run:
jos kad se setim da sam pokusao da izbelim zube pre intervjua  :facepalm:
pitala me zena sta to radis?  :pad:
elem  verovatno dolaze ovde zbog hrane i provoda..

 :wave:

Offline layla

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 187
    • View Profile
Beograde,Beograde na ušću dveju reka ispod Avale  :D
Malo splavovi,malo Skadarlija,ipak je to najveći grad na prostoru bivše Yu.

 ="" ="" =""