Author Topic: Carnival Fascination, Zanima me sve vezano za ovaj kruzer  (Read 2230 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline hendalee

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Za mjesec dana mi je datum isplovljavanja.
Zanima me sve vezano za ovaj kruzer, prvi put idem pa mi je svaka informacija dobrodosla :-)
Radit cu na poziciji Assistant stateroom steward, pa ako neko ima neko znanje o toj poziciji, također zahvaljujem na informacijama :D

Offline Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Šta može o kruzeru da se priča... koliko ima "spratova", na koliko stepeni je podešena klima... :giggle: Šta te zapravo zanima? Kruzer k'o kruzer, svi su oni slični (iz perspektive radnika).

Inače, to je moj prethodni brod, fino mi je bilo na njemu. Ako imaš neko konkretno pitanje, piši. A za sve opšte informacije -  :google!: Imaš i na Wikipediji i na Carnival sajtu i na YouTube, pa uživaj u surfovanju netom dok još možeš. ;D

:uzdravlje:

Offline Terma

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Za mjesec dana mi je datum isplovljavanja.
Zanima me sve vezano za ovaj kruzer, prvi put idem pa mi je svaka informacija dobrodosla :-)
Radit cu na poziciji Assistant stateroom steward, pa ako neko ima neko znanje o toj poziciji, također zahvaljujem na informacijama :D


Henda, bit ce nam ludo i nezaboravno. hahah

Offline hendalee

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Pregledao sam forum uzduz i poprijeko :D
Nije bas pohvaljena pozicija, ali izdrzati bar prvi ugovor na njoj.. ako bude toliko lose, pokusati nesto drugo :-)
Cuo sam da ima dosta Balkanaca bas na ovom kruzeru, pa nema sanse da atmosfera bude losa, haha :D

Offline hendalee

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile

Henda, bit ce nam ludo i nezaboravno. hahah



Dasta ce :D