Posao na Brodu > Bar Department

Polozio prva dva testa ali evo treci pao

(1/7) > >>

kuma:
Forumasi kojima je ova tema posebno zanimljiva, evo jedno iskustvo, pa izvucite najbolje iz njega...
Moj muz je otisao na bar college, aplicirao za bar waiter.
Engleski mu je stvarno dobar, a imao je i radnog iskustva.
Pisala sam vec da je polozio prva dva testa ali evo treci pao. Za malo da prodje - ali ipak je pao.
Ne znam sta se tacno desilo njemu pa je imao takav rezultat, ali, uglavnom, tu je gdje je i totalno je razocaran.
Najgore je to sto su mu dali ni manje ni vise nego da bude "utility cleaner", ili to ili kuca....
Nikome nije jasno kako da su ga na tu poziciju stavili. Preskocili su i ass. waitera i boy-a...
On je isao da prica sa managerima i sl. ali niko mu nije nista pomogao ni obecao, nego kao ugovor je narednih 5 mjeseci i tu si gdje jesi, ostaje na istom brodu,  pa ce kao kasnije vidjeti.
On se bas nasekirao... Znam da je razocaran, i to je sve malo ponizavajuce, pogotovo sto on kaze da iz njegove grupe jedan momak je pao sva tri ispita i radi sa njim, a ostala ekipa sa kojom radi i ne zna engleski jezik... Nisam tamo i ne znam sva desavanja detaljno, ovo je ono sto sam pohvatala iz razgovora sa njim. Razmisljao je cak i da se vrati....
Sefe i monster hvala, a misljenja, saznanja i savjeti ostalih su dobro dosli. :(
 

natal:
Evo ja sam u kontaktu sa jednim deckom koi je oso na college. Isao je na sensation. Proso je college i sad ide na carnival valor. Ceka ukrcaj u miami sad dva dana.

Pito sam ga el zaradio shta i kaki je prvi dojam o svemu tome. Odgovorio mi je ovo:

"a jesan zaradija san oko 180dolara stipendije..a zadnji tjedan koledza imamo i praksu pa i tamo zaradujes pa san tamo zaradija oko 150jos..taman za uzivanje u miamiu..a posa je malo tezak triba mi jos prakse..ima dosta pica i svako pice ili koktel ima svoju razlicitu casu pa moras znati sve case..itd..malo mi je prvi tjedan bija tezak kad san dosa dosta je bilko nepoznatog..sad san se vec malo ustima...a sad moran na drugi brod,opet iznova...svaka 2tjedna minjas raspored kad radis..zato sta ima dosta barova..pa si malo u jednom malo u drugom sa pauzama.. "

Pito sam ga dali je ko pao pa ce mi javit. Moguce da je tvoj muz sa njin bio pa javin update.

kuma:

Jest, bio je sa njim... Znam to, to je "bolt" sa foruma! 

natal:
Je. Bolt sa foruma. Trebo sam i ja ici sad u 7 misec al sam odgodio do 9 misec pa mi onda kompanija do 02.10. odgodila.

kuma:
Nadam se da ce moj dragi do tada nesto uspjeti odraditi da se izvuce sa te pozicije gdje je sad zapeo...
A nisam stigla lijepo popricati sa njim pa da sve saznam sta i kako, nego ovako sve na brzinu...
Tebi puno srece, jos malo pa ides... i hvala na info :)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version