Posao na Brodu > Brodska odjeljenja ~ Departments

Brodska odjeljenja ~ Pitanja i Odgovori

(1/3) > >>

CEO:
Ova kategorija informacija je podijeljena kako bi se izdvojio dio pitanja i odgovora o pojedinim departmentima u jednu cjelinu.
Pitanje za koje ne znate u koji bi department pripadalo, postavite ispod ovog posta.

opaca:
Moj buduci dep je HR, pozicija HR coordinator. Ako neko zna bilo sta o ovoj poziciji nek nesto napise jer na netu nema skoro nista o tome.
P.S idem 18 feb na carnival freedom na trening pa posle dalje gde metnu.

Princ na belom brodu:
Rad sa posadom - prezentacije, dokumentacija, organizovanje zabavnih i sportskih aktivnosti, obuke, treninzi, sertifikati, izdavanje knjiga, kurseva, administracija internet paketa...

Logix:
Poštovanje i pozdrav svima;


Razgovarao sam sa prijateljom koji je primljen da radi na jednom od kruzera,pa mi se javilo interesovanje da se i sam prijavim.On mi je proslijedio link ovog foruma da se više raspitam s obzirom da ovdje ima dosta veterana i mogu mi dati odgovor na pitanja.

S obzirom na ekonomsku situaciju u BiH pa i šire i ja tragam za nekim poslom koji bi mi bio kao neka vrsta odskocne daske u pokretanju sopstvenog biznisa i slicno. Meni je malo specificna situacija s obzirom da sam religious osoba,kako bi i da li bi se mogao ikako uklopiti u neki od departmenta? Tacnije musliman sam sa bradom,pa to znatno otezava proces pronalaska posla bilo gdje,interesuje me,da li ima neki kompromis npr. o ne posluzivanju alkohola i proizvoda svinjskog porijekla, s obzirom da je to manji procenat hrane koji se posluzuje i ne bi bio neki problem,da npr. uradim nešto extra posla kako bi nadomjestio propuštanje sličnih narudzbi?  :rolleyes:

Ne znam,kakvo iskustvo neki imaju sa ljudima sličnim meni po izgledu ili koji se pripisuju islamu,ali ja nisam od onih koji su uvijek namrgođeni,ljuti,napuhani i šta ti ga ja znam,otvorena sam osoba za razgovor,nasmijan i uvijek otvoren za dobro druženje od kojeg se mogu okoristiti,što mogu posvjedočiti mnogi koji me poznaju :).

Iskreno i unaprijed se zahvaljujem na odgovoru,

svašta:
sve bi bilo lakse bruda da si musliman bez brade. npr. i ja sam bio panker sa krijestom, pa sam se osiso za poso.

sto se tice hrane i pica, ne moras trazit poso gdje moras sluzit to. ima poslova sto ne moras ni pipnut hranu i pice, osim da pojedes i popijes. imas poslova sto se bas trazi da si otvoren za razgovor i nasmijan.

sto se dubre tice, jel to ona duga cupava ekstremna il se moze sredit skratit, da bude ona sminkerska medreslijska studentska? takve brade ima 30 posto ljudi na brodu. ako moze, vidi malo, listaj ove departmente, naces nesto garant

nikom ne smeta sto si ti religiozan, il sto sam ja ateista, samo smeta ako se obiljezavamo, a to ja i mogu razumjet

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version