Author Topic: Interview-i 2012., Zagreb  (Read 4927 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Rubyna

  • Registered
  • *
  • Posts: 20
    • View Profile
Interview-i 2012., Zagreb
« on: 06/December/2011 »
Počinjem novu temu, nisam sigurna da li je već bilo riječi o ovome. Tko je sve pozvan na interview-e u Zagrebu 2012.? Kako se pripremate i sl.??

Offline sassoon

  • Registered
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Re: Interview-i 2012., Zagreb
« Reply #1 on: 07/December/2011 »
Ja sam pozvan za Uniworld, Zagreb 6 ili 8 januar...laundry s............jos uvek se ne pripremam sem mozda finansijski:)

Ne znam ni sta bih trebao da pripremim za tu poziciju??? Ako neko zna nek da savet

Offline Rubyna

  • Registered
  • *
  • Posts: 20
    • View Profile
Re: Interview-i 2012., Zagreb
« Reply #2 on: 07/December/2011 »
Kako je prošao predselekcijski interview? Ja ga imam u petak, pa se nadam da će dobro proći!:)

Offline sassoon

  • Registered
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Re: Interview-i 2012., Zagreb
« Reply #3 on: 08/December/2011 »
Ma lagnica je....uglavnom caskanje na engleskom o radnom iskustvu....konobari da postave sto sa priborom, kako servirati vino, kako nosis tanjire itd...koliko sam video jednog konobara  je pitao o kartama vina i cini mi se poznavanje sireva ...pozeljno je i to znati...

Offline Rubyna

  • Registered
  • *
  • Posts: 20
    • View Profile
Re: Interview-i 2012., Zagreb
« Reply #4 on: 27/December/2011 »
Ako nekome treba pomoć pri snalaženju u Zagrebu do hotela gdje će se održati interview za Uniworld, neka se javi!

Offline Komikaya

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 215
    • View Profile
Re: Interview-i 2012., Zagreb
« Reply #5 on: 28/December/2011 »
Ma lagnica je....uglavnom caskanje na engleskom o radnom iskustvu....konobari da postave sto sa priborom, kako servirati vino, kako nosis tanjire itd...koliko sam video jednog konobara  je pitao o kartama vina i cini mi se poznavanje sireva ...pozeljno je i to znati...


To je nama bilo za finalni interview... hmm.
Za koju kompaniju je bio preliminarni? Jer kao sto ovde pise previse su trazili sto jeste jeste..
What goes around comes around

Offline sassoon

  • Registered
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Re: Interview-i 2012., Zagreb
« Reply #6 on: 29/December/2011 »
To je bio preliminarni za 4 glavna....Viking (Zagreb) koji je vec bio.....zatim Uniworld (Zagreb) pocetkom Januara, Seachefs krajem Januara (Beograd) i jos jedna cini mi se Riveradvice ali ne zna se jos kad ce biti ali bi trebalo u Beogradu da bude.....

Offline krkiga

  • Registered
  • *
  • Posts: 23
    • View Profile
Re: Interview-i 2012., Zagreb
« Reply #7 on: 20/February/2012 »
 :uzdravlje:jel netko zna kada ima neki razgovor za posao uskoro,radim na carnivalu i pun mi kufer,probao bih rijecni,također neka preporuka i savjet su uvjek dobrodosli,stigao sam prije 5 dana kuci i ne zelim gubit vrijeme na gluposti jer ako nista ne rijesim brzo,morat cu se vratit na onu robiju preko bare,a neda mi se vise,nemojte se plasit,nije tamo lose tako,samo se meni nakon godina skupilo,fali mi europa i ovaj nacin zivota

Offline BM

  • Registered
  • *
  • Posts: 60
    • View Profile
Re: Interview-i 2012., Zagreb
« Reply #8 on: 20/February/2012 »
Pozdrav..

Sto se tice recni brodova,mislim da su intervjui za ovu sezonu zavrseni jer polako vec  krecu ukrcaji,ali nikad nije kasno  :D mozda bi ti bilo najbolje da probas da se direktno obratis kompanijama. Na njihovim stranicama ima online aplikacija i lista pozicija pa vredi pokusati. A sto se tice agencija za recne brodove, ja idem sad preko Riverside-a iz Zagreba (Viking River Cruises). Veoma su profesionalni i uvek spremni na svaku pomoc.