Author Topic: zelim da pokusam sa Vikingom. Vase misljenje da li bih imao neke sanse??  (Read 1791 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Markic

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Cao svima :)
Treba mi par saveta od vas koji ste bili na intervjuima. Ovako, imam iskustvo kao konobar. Radio sam u jednom restoranu i par kafica u protekle dve godine, otkako sam zavrsio skolu - Turisticku. Engleski jezik nije fluent, komunikacija mi je malo slabija jer nisam imao bas puno prilika da ga koristim. Znam da se na recne brodove teze upada jer citam vase postove dosta dugo, ali i troskovi odlaska su dosta manji u odnosu na okeanske pa zbog toga zelim da pokusam sa Vikingom. Vase misljenje da li bih imao neke sanse?? hvala

Offline putnik

  • Registered
  • *
  • Posts: 118
    • View Profile
re
« Reply #1 on: 29/November/2013 »

Da apliciraš prije 3,4 god.na riječni a bez brodskog iskustva rekla bih ti odmah odustani ali su se stvari promijenile,pa tako da pokušaj,samo se doooobro pripremi za intervju od eng.riječi koje su vezane za poziciju za koju apliciraš do detalja u poslu.Nađi nekoga ovde na forumu da ti malo pomogne oko tih detalja.
Ako baš budeš dobar,ako si komunikativan i nasmijan dobre su ti šanse.Bez džinsa na intervjuu !!! Ako nemaš odijelo može samo košulja i hlače ali džins ni slučajno,kao ni patike,vidne tetovaže ili pirsing.
:plovim: :pad:

Offline Markic

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Hvala ti puno, dacu sve od sebe!! :D

Offline DeviousMind

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 245
  • Sir a medical condition prevents me from shaving.
    • View Profile
evo samo da javim sta su mi zeni odg. prijavila se za recepciju i to izravno je tobiasu slala mail.
odgovorio joj je da se treba prijaviti preko sajta i poslati reference pa ako joj se jave jave.
ono automatska poruka (mislim sablona od poruke)
jeste se svi tako prijavili preko sajta ili su neki samo izravno tobiasu pa je prihvatio prijavu?
Private the Penguin: Skipper. Shouldn't we tell them that the boat is out of gas?
Skipper the Penguin: Nah! Just smile and wave, boys. Smile and wave.