Posao na Brodu > Zabava

Filmovi i Serije

(1/10) > >>

Blaugrane:
E ljudovi da vidimo jeste kaj pametno pogledali u zadnje vrijeme i što volite gledati...

Ja baš pogledao Social Network aka Facebook, iznenadio sam se što je film dobar i realan te pokazuje gazdu Zuckenberga kao seronju što i je navodno u stvarnosti te na koji način je došao do ideja na Faceu i kako ga je ukrao...Ocjena: 7/10, vrijedi pogledati  :pop:

Majst0r:
Posljednje što se sjećam da sam gledao je Inception i Red. Ništa specijalno. Zadnji dobar film koji sam gledao je The Fountain, a serija Californication.

A serije... SciFi sam valjda gledao sve što iole valja (Star Trek: TOS, TNG, Voyager, DS9, Enterprise; Stargate SG-1 i Atlantis, ...), a trenutno jedino u toj kategoriji gledam The Event (danas bio S01E07).

Gledam još i House (danas), Dexter (jučer), Big Bang Theory, Bored to Death i eventualno pogledam Mentalist sa ženom ako sam raspoložen.

Njoj još skidam i Greys Anatomy, Fringe, NCIS, NCIS: LA i Lie To Me.

Cijelo čudo serija još uvijek čekam da krene nova sezona, npr. 'V', 'Rubicon', ...

Nešto sam sigurno zaboravio ali to je uglavnom to.

Inače najviše volim  knjige - to mi je najveći porok i bolji od bilo kakve serija ili filma.

CEO:
Uuuuuuuuuuuuu Majst0re ............... a ja mislio da previse gledam tv .. nadmasio si me za kategoriju, ne znam kako stignes sve

Ja pratim CSI (Miami, Vegas i NY), Bones, Cold Case, SG, Fringe, Mentalist i preko Veetle sto stignem

Blaugrane:
Ja redovito pratim Two And A Half Men i How i Met Your Mother...to mi je pod obavezno, svaki utorak nakon emitiranja ponedjeljkom u USA skidam i pogledam...evo upravo završio

Majst0r:

--- Quote from: Šef Foruma on 09/November/2010 ---... ne znam kako stignes sve

--- End quote ---

Paaa... apsolutno nemam nikakvih obaveza osim da čekam ukrcaj. Stignu se čuda. Malo još i ima serija koliko bih mogao gledati.
Ustanem se ujutro, odvezem ženu na posao, odem na kavu, kupim kruh, vratim se doma, čitam neku knjigu i čekam da idem spavati kako bih to sve ponovio drugi dan.
Osim naravno, vikendom... vikendom ne vozim ženu na posao - ostalo je isto. :D

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version