Author Topic: River Tours AG  (Read 3201 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Shark

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 210
  • Life is "trying things to see if they work."
    • View Profile
River Tours AG
« on: 27/August/2013 »
Mala inside informacija, trenutno traze konobara i sobaricu za MS Switzerland, uvjet znanje njemackog jer su gosti Svicarci i Njemci, koga zanima vise moze pm

http://www.river-tours.ch/dynasite.cfm?dssid=4623

Offline Shark

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 210
  • Life is "trying things to see if they work."
    • View Profile
Re: River Tours AG
« Reply #1 on: 05/January/2014 »
Kompanija se u biti sastoji od dva broda Ms Switzerland i Ms Royal Excellance, te ce od iduce godine ici u koncesiju RiverAdvice-u za sve osim nautike, tako da ce sva posada ubuduce imati ciparski ugovor sa RiverAdviceom
Kao netko ko je upravo zavrsio 4 mjeseca znam da ce im sigurno trebati posade je se veliki dio ljudi od ove sezone vise nece vratiti iz raznih razloga.

Offline RAS KASS

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Re: River Tours AG
« Reply #2 on: 05/January/2014 »
Pa mozes da napises malo detaljnije utiske,da znamo o cemu se radi,i zasto se dosta njih ne vraca.Jedan razlog je kiparski ugovor,to znamo.

Offline Shark

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 210
  • Life is "trying things to see if they work."
    • View Profile
Re: River Tours AG
« Reply #3 on: 05/January/2014 »
Pa mozes da napises malo detaljnije utiske,da znamo o cemu se radi,i zasto se dosta nrazlog je kiparski ugovor

Ne znam sto vas zanima, utisci uglavnom nista posebno, posao u usporedbi sa oceanskim kruzerima nebo I zemlja , menadment madari I slovaci, placa za pozicije 850eur+cca 100eur tjedno tringelt, personalni varira ali u pravilu ne prelazi 50eur tjedno, radi se minimum 12 sati dnevno a smjene ovise o poziciji,  gosti iskljucivo njemci I svicarci, s tim da Excelance seli u Francusku za drugu sezonu, vecina ljudi  se ne Brava zbog ciparskih ugovora koji ce biti u startu cca 250eur losiji od nasih sadasnjih, ali sigurno djelom I zbog loseg menadmenta

Offline RAS KASS

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Re: River Tours AG
« Reply #4 on: 05/January/2014 »
Na kojoj poziciji si radio?

Offline Shark

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 210
  • Life is "trying things to see if they work."
    • View Profile
Re: River Tours AG
« Reply #5 on: 05/January/2014 »
Navedene cifre su ti bile za sve pocetne pozicije, dakle dishwash, konobari, sobarice

Offline RAS KASS

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Re: River Tours AG
« Reply #6 on: 05/January/2014 »
A kakve ste ugovore imali do sada?Ti se ne vracas?

Ti kiparski,malteski ugovori su scheisse.Nije mi jasno zasto npr viking ili uniworld daju bolje ugovore?Mislim gde je tu racunica

Offline Shark

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 210
  • Life is "trying things to see if they work."
    • View Profile
Re: River Tours AG
« Reply #7 on: 06/January/2014 »
Nista nije sigurno ali mislim da ne, sto se tice Vikinga I Uniworlda to su velike kompanije na vrhu biznisa I dovoljno dobre su im porezne olaksice koje dobivaju u Svicarsko a selidba sve administracije na Cipar im vjerojatno otezava poslovanje