Author Topic: Kako do Zarebackog Aerodroma?  (Read 13408 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Behemot

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 84
    • View Profile
Re: Kako do Zarebackog Aerodroma?
« Reply #15 on: 16/March/2010 »
Napomena onima koji bi igrom slučaja trebalo da dođu do Beogradskog aerodoroma. Nikako se ne švercujte u gradskom pervozu! Karta je 40din (50 euro centi) a kazna ide do 50 evra plus ako ne želiš da platiš bolje bi bilo da brzo trčiš, pošto kontrola odmah zove policiju... Mislim da je nepotrebno da trčiš sa koferima i da rizikuješ privođenje. Retko nailaze ali zašto rizikovati. Mene su jednom opkolili i pošteno naplatili a drugi put sam pobegao. Fora je što te kontrolišu između dve stanice, ako te navataju i nećeš da platiš, na prvoj stanici te čekaju patrolna kola i drugovi u plavom...

Pa nije baš tako. Oni samo prete policijom a ne zovu je skoro nikad (ja ne poznajem ni jednu osobu kojoj je ikada policija došla zbog kontrole). A postoji i "rupa" u zakonu, da ne sme niko da ti traži ličnu kartu osim službenih lica. A kontrolori nisu službena lica.
Mene su uhvatili jednom bez karte, samo sam rekao da nisam poneo ličnu kartu i to je to.
Kada su mojoj devojci tražili kartu, samo se okrenula na drugu stranu i ignorisala ga, i on šta će- otišao je dalje. :)

Evo šta se desilo jednom kada se narod pobunio protiv kontrole.  :D
http://www.youtube.com/watch?v=qhCEbyoCnr0

Naravno, jednostavnije je kupiti kartu koja nije skupa.

Ajme,j***te pa to je katastrofa,j***te kod nas ti murija ne dolazi ak krađa nije iznad 1000kn,radio sam taj posao pa znam
Uopće ti ne moraj doći ak je recimo 800kn vrijednost ukradene robe

Ista je situacija i kod nas. Limit je do 14000 din (140 evra)

 
Kad umrem, stavite me samo negde gde je toplo.
A onda, kada lepe žene budu išle preko mog groba, ja ću da ih grabim za noge, k'o u onom filmu.