Author Topic: Obrazovna struktura posetioca foruma  (Read 29950 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline FlyFlyFly

  • Registered
  • *
  • Posts: 120
    • View Profile
Obrazovna struktura posetioca foruma
« on: 15/February/2010 »
Molim Vas da na pitanje odgovorite što tačnije tj. napišite trenutno najviši nivo stečenog obrazovanja... Hvala!

Offline FlyFlyFly

  • Registered
  • *
  • Posts: 120
    • View Profile
Re: Obrazovna struktura posetioca foruma
« Reply #1 on: 07/May/2010 »
Prilično tužan podatak da je najviše više i visoko obrazovanih ljudi koji napuštaju zemlju...

Red Duke

  • Guest
Re: Obrazovna struktura posetioca foruma
« Reply #2 on: 07/May/2010 »
  A sta je tu cudno? Pa normalno da napustaju ovakvu zemlju. I nastavice da je napustaju jer se ovde nista nece promeniti narednih 500 godina.
 Od nas su pobegli Slovenci, Hrvati, Makedonci, Albanci i cak i Crnogorci. Odavde beze i nasi ljudi koji ne mogu da zive u ovakvom sranju od drzave. I da li se neko zapitao da ovde nesto debelo ne valja. Ne sve je "divno" -sunce sija vetar carlija- nista ne treba menjati. :(

  Malo,malo cujem mi smo neki lideri u regionu   ""]]:haha:. Malo,malo cujem Beograd najlepsi grad u Evropi  ""]] :haha:. Pa mi nije jasno da li svesno lupetaju ili su na nekim drogama. Beograd najlepsi grad u Evropi? Na to ne znam da li da se smejem ili da placem. U Evropi ima 1000 gradova koji su lepsi i cistiji od Beograda. Ne 10, ne 100 nego 1000. Ma u Srbiji ima lepsih gradova od Beograda. Pre neku nedelju idem kroz Novi Beograd kolima a ono divlje deponije sa obe strane puta. Stari kaucevi, sporeti i razne druge gluposti krase "najlepsi" grad u Evropi. Ej bre u sred Beograda divlje deponije. U zadnjih 15 godina ja nisam bacio jedan je**** papiric na ulicu a neko baci sporet?! Alo?!!!!!!!!! Jel ovde iko vise normalan?!!!! I to nikom ne smeta, to je ovde potpuno normalno! Kada bi nabrajao sta je ovde sve naopako, i to bez preterivanja samo belezenje suvih cinjenica, trebalo bi mi nedelju dana a i ovaj forum ne bi to podneo-raspao bi se od muke.

  A sto se obrazovanja tice ono je vrlo vazno bez ikakve sumnje, samo mi neke stvari nisu bas jasne. Kako neko ko zavrsi ovde fakultet ne zna da mi u nasem jeziku imamo 7 padeza? Navescu samo jedan, po meni, drastican primer. Na svim televizijama novinari ili prezenteri kazu: "Spanija preuzima predsedavanje Evropskoj uniji". Aaaaaaaaa!? A kaze se: "Spanija preuzima predsedavanje Evropskom unijom". I tako lupetaju vec godinama. Ili "duplo manje" a kaze se "upola manje". Ili pre neki dan prezenter na onom pljackaskom RTS-u kaze: "Gorivo ce poskupeti za vise od oko 3 dinara". Pa mislim alo?! Ne bi joj dao ovce da cuva. Elementarna nepismenost.

  Dakle sta je tu cudno sto ima ljudi koji zele da odu? Sta je tu cudno sto neki obrazovan, inteligentan, sposoban mlad covek ne zeli da mu sef bude neka nepismena bahata budala? Svakome ko ode u svet i napravi nesto dobro od svog zivota ja skidam kapu.  =""

  

Offline FlyFlyFly

  • Registered
  • *
  • Posts: 120
    • View Profile
Re: Obrazovna struktura posetioca foruma
« Reply #3 on: 07/May/2010 »
Meni ne moraš da pricas kako se ovde zivi... Previše je grubo reći da su oni pobegli od Srbije. Jedino ko je realno i vidljivo ispred nas je Slovenija, Hrvatska je bolja samo par procenata (po meni, dosta im doprinosi turizam), a Crna Gora, Makedonija i Bosna su baš way ispod nas... Uostalom nije ovo mesto za ovakva prepucavanja.

I na kraju, najbitnije je da ova anketa nije vezana samo za Srbiju vec za celu ex-yu (sve koji razumeju Srpsko-Hrvatski), tako da ne vidim razlog da odmah padaš u vatru zbog isključivo naše zemlje.



Offline ledeni6

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 471
    • View Profile
Re: Obrazovna struktura posetioca foruma
« Reply #4 on: 07/May/2010 »
Meni ne moraš da pricas kako se ovde zivi... Previše je grubo reći da su oni pobegli od Srbije. Jedino ko je realno i vidljivo ispred nas je Slovenija, Hrvatska je bolja samo par procenata (po meni, dosta im doprinosi turizam), a Crna Gora, Makedonija i Bosna su baš way ispod nas... Uostalom nije ovo mesto za ovakva prepucavanja.

I na kraju, najbitnije je da ova anketa nije vezana samo za Srbiju vec za celu ex-yu (sve koji razumeju Srpsko-Hrvatski), tako da ne vidim razlog da odmah padaš u vatru zbog isključivo naše zemlje.



Gluposti,Hrvatska živi na kredit kao i što je živjela Grčka,i samo iz tog razloga smo nešto bolji od Srbije,ali svemu dođe kraj tako da vjerujem i nama slijedi neizbježan bankrot....
Potrudi se da dobiješ što želiš ili češ morati zavoljeti to što dobiješ/b]

Red Duke

  • Guest
Re: Obrazovna struktura posetioca foruma
« Reply #5 on: 07/May/2010 »
Meni ne moraš da pricas kako se ovde zivi... Previše je grubo reći da su oni pobegli od Srbije. Jedino ko je realno i vidljivo ispred nas je Slovenija, Hrvatska je bolja samo par procenata (po meni, dosta im doprinosi turizam), a Crna Gora, Makedonija i Bosna su baš way ispod nas... Uostalom nije ovo mesto za ovakva prepucavanja.

I na kraju, najbitnije je da ova anketa nije vezana samo za Srbiju vec za celu ex-yu (sve koji razumeju Srpsko-Hrvatski), tako da ne vidim razlog da odmah padaš u vatru zbog isključivo naše zemlje.
 Nisi me ti dobro shvatio. Nista od ovog sto sam napisao nije namenjeno tebi. Ti si me samo podstakao da to napisem. Nemoj da se precenjujes. Niti mi je cilj da se sa bilo kim prepucavam.

  Da li je pregrubo reci da su pobegli ili ne to treba njih da pitas a ja znam koji bi odgovor dobio. To sto se to tebi nesto ne svidja ne znaci da nije istina. A Hrvatska je uz sve svoje probleme bar 20 godina ispred nas (bio sam u Hrvatskoj pre nekoliko godina i video sam svojim ocima koliko su ispred nas). Ovi nasi nisu u stanju da renoviraju "Gazelu" 40 godina! Ovde vozovi kasne po 6-7 sati a krecu se brzinom od 40 km/h. Na sta nam lice putevi? Na sta nam lice mostovi? Niz je beskrajan. Izadji malo iz Beograda pa vidi na sta lici ostatak Srbije. Ako tebe tesi to sto smo ispred Crne Gore i Makedonije (a ja sam siguran da nismo, i Makedonija i Crna Gora su pojam za nas,nedostizan), ne znam sta da vise dodam. U cemu su one ispod nas? Meni je stvarno smesno to sto si napisao. Ako nista drugo Dzibuti je svakako ispod nas. Ili Eritreja, cak smo i od nje bolji, "bravo za nas".
 
  I da, pisao sam o mojoj zemlji jer zivim u njoj. O kome je trebalo da pisem? O Meksiku?

Red Duke

  • Guest
Re: Obrazovna struktura posetioca foruma
« Reply #6 on: 07/May/2010 »
Gluposti,Hrvatska živi na kredit kao i što je živjela Grčka,i samo iz tog razloga smo nešto bolji od Srbije,ali svemu dođe kraj tako da vjerujem i nama slijedi neizbježan bankrot....

  Da vi ste u dugovima ali ste izgradili Hrvatsku. Mi smo u dugovima a nismo napravili nista, e to je kljucna razlika.

Offline FlyFlyFly

  • Registered
  • *
  • Posts: 120
    • View Profile
Re: Obrazovna struktura posetioca foruma
« Reply #7 on: 07/May/2010 »
Ti očigledno živiš u Romskom Karton City-u, oko tebe sve je crno i ne vidiš sun...

Popij pivo, opusti se malo, znamo da u svakom postu moraš da bezrazložno kontriraš, kukaš i kotrljaš se u agoniji... Lično nezadovoljstvo ostavi za svoje kući, ovde su ljudi došli zbog informacija a ne politike i patetike.

Kada je po tebi toliko u Hrvatskoj visok standard, šta misliš zašto njih više odlazi (i više njih je zainteresovano za odlazak) na brod nego nas? *ebiga sigurno zato što ljudi imaju more ali se smorili pa žude za Karipskim morem. Bahato!

Opšte mi nije namera da ulazim u dalju "raspravu" sa tobom, naziv teme je jasan: "obrazovna struktura posetioca foruma", a ne: "agonija, duševni bol, lično nezadovoljstvo i udaranje kontre svemu i svakome, emotivnog Red Duke-a".

p.s Da li misliš da je sutra kada odeš na brod sve tako "pravedno" i "napredno"? Oni prosto jedva čekaju nekoga kao ti da im kaže šta je pravda a šta ne... Kalimero opusti se ili barem ne davi čestit narod koji je ovde došao zbog posla

Offline ledeni6

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 471
    • View Profile
Re: Obrazovna struktura posetioca foruma
« Reply #8 on: 07/May/2010 »

 ::yes:: ::yes:: ::yes:: =""

Ti očigledno živiš u Romskom Karton City-u, oko tebe sve je crno i ne vidiš sun...

Popij pivo, opusti se malo, znamo da u svakom postu moraš da bezrazložno kontriraš, kukaš i kotrljaš se u agoniji... Lično nezadovoljstvo ostavi za svoje kući, ovde su ljudi došli zbog informacija a ne politike i patetike.

Kada je po tebi toliko u Hrvatskoj visok standard, šta misliš zašto njih više odlazi (i više njih je zainteresovano za odlazak) na brod nego nas? *ebiga sigurno zato što ljudi imaju more ali se smorili pa žude za Karipskim morem. Bahato!

Opšte mi nije namera da ulazim u dalju "raspravu" sa tobom, naziv teme je jasan: "obrazovna struktura posetioca foruma", a ne: "agonija, duševni bol, lično nezadovoljstvo i udaranje kontre svemu i svakome, emotivnog Red Duke-a".

p.s Da li misliš da je sutra kada odeš na brod sve tako "pravedno" i "napredno"? Oni prosto jedva čekaju nekoga kao ti da im kaže šta je pravda a šta ne... Kalimero opusti se ili barem ne davi čestit narod koji je ovde došao zbog posla
Potrudi se da dobiješ što želiš ili češ morati zavoljeti to što dobiješ/b]

Red Duke

  • Guest
Re: Obrazovna struktura posetioca foruma
« Reply #9 on: 07/May/2010 »
Ti očigledno živiš u Romskom Karton City-u, oko tebe sve je crno i ne vidiš sun...

Popij pivo, opusti se malo, znamo da u svakom postu moraš da bezrazložno kontriraš, kukaš i kotrljaš se u agoniji... Lično nezadovoljstvo ostavi za svoje kući, ovde su ljudi došli zbog informacija a ne politike i patetike.

Kada je po tebi toliko u Hrvatskoj visok standard, šta misliš zašto njih više odlazi (i više njih je zainteresovano za odlazak) na brod nego nas? *ebiga sigurno zato što ljudi imaju more ali se smorili pa žude za Karipskim morem. Bahato!

Opšte mi nije namera da ulazim u dalju "raspravu" sa tobom, naziv teme je jasan: "obrazovna struktura posetioca foruma", a ne: "agonija, duševni bol, lično nezadovoljstvo i udaranje kontre svemu i svakome, emotivnog Red Duke-a".

p.s Da li misliš da je sutra kada odeš na brod sve tako "pravedno" i "napredno"? Oni prosto jedva čekaju nekoga kao ti da im kaže šta je pravda a šta ne... Kalimero opusti se ili barem ne davi čestit narod koji je ovde došao zbog posla
 Nije ova tema za ovaj forum, u pravu si. Pogresio sam. A ovo ostalo sto si nalupeto necu da komentarisem. To neka psihijatri tumace.                        :hekla:

Offline Dario Zg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 114
    • View Profile
Re: Obrazovna struktura posetioca foruma
« Reply #10 on: 07/May/2010 »
ok...ajmo nastavit temu tj počet kako je i zamišljena...


ja imam srednju stručnu spremu ali sam završio 2 smjera tj ugostitelj sam i trgovac i baš zato mislim da će se za mene naći posla na brodu :uzdravlje:
Očekivati od svijeta pošten odnos prema tebi jer si pošten, jest kao očekivati kako te bik neće napasti jer si vegetarijanac

Offline executioner28

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 142
    • View Profile
Re: Obrazovna struktura posetioca foruma
« Reply #11 on: 08/May/2010 »
evo mogu se i ja ukljuciti u ovu temu:

zavrsio visu na Fakultetu Organizacije i Informatike u Varazdinu.

Offline farkibi

  • Registered
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
Re: Obrazovna struktura posetioca foruma
« Reply #12 on: 09/May/2010 »
Evo meni preostao 1 ispit da završim pravni fakultet....ali  pre cu da idem i da ako treba cistim wc nego da ovde budem pripravnik 2-3 godine, a da mi ne plaćaju ništa... jer kod nas i da imaš završen pravni, dok si pripravnik volontiras. Tužno

Offline duskica_g

  • Registered
  • *
  • Posts: 20
    • View Profile
Re: Obrazovna struktura posetioca foruma
« Reply #13 on: 28/February/2011 »
imam 7i stepen, zavrsila sam cetvorogodisnji fakultet, odsek dizajn medija, i sta imam sa tim, sigurno mesto na birou... zato idem na brod, da skupim nesto para da mogu pokrenuti sopstveni biznis kad se vratim, eto...

Offline Jeja

  • Registered
  • *
  • Posts: 111
    • View Profile
Re: Obrazovna struktura posetioca foruma
« Reply #14 on: 28/February/2011 »
Viša škola, tri godine, po bolonji...dobila svjedodžbu. prekrasno. smjer: poslovno komuniciranje, jos bolje. idem konobarit. kak je u hrvatskoj super, pa to nije za vjerovat!  oT :haha: