Author Topic: Najtraženija zanimanja  (Read 4230 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline FlyFlyFly

  • Registered
  • *
  • Posts: 120
    • View Profile
Najtraženija zanimanja
« on: 22/February/2010 »
Glasajte za poziciju za koju ste najzainteresovaniji kako bi smo videli koje su pozicije najtraženije. Hvala

Offline FlyFlyFly

  • Registered
  • *
  • Posts: 120
    • View Profile
Re: Najtraženija zanimanja
« Reply #1 on: 23/February/2010 »
Bartneder89  mora da si aplicirao za spa centar? :D

Za sada vode konobari...

Offline Bosanac

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 51
    • View Profile
Re: Najtraženija zanimanja
« Reply #2 on: 30/November/2010 »
Bartneder89  mora da si aplicirao za spa centar? :D

Za sada vode konobari...

bit konobar na brodu je pasji zivot lave, ono ubijas se od posla jos ako ti je Asst.Maitre D k****n pa ti je*e sve po spisku svaki dan , zbog sitnice zna bit jako stresno.Ja vjerujem da je rad u Spa ili rad koa bar server opet nekako bolje, jest da manje zarade ali nema stresa na tim poslovima

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Re: Najtraženija zanimanja
« Reply #3 on: 04/December/2010 »
Pa sad nema stresa. Ovisi sa kim radish. Ko bar server s**** jer ti bartenderi nadredjeni. Meni u casinu bile dvi kucke umisljene i problemi sa njima nonstop neki. Cak jednom ja za*****avo i one meni da shta sam ja umislio da nisam ja sef ode i da se tako ne ponasam. Ja im reko da naravno da su one meni sef(jer to i jesu), al ope nemogu si pomoci da ih ne je*en malo al zato kad ih na hodniku vidim nikad ne pozdravim.

Jedan bartender zvao bar menadjer i srao da ovaj ne radi poso svoj i da puno sa gostima prica shto nije istina. Al bartender bio ljubomoran jer ovaj prico sa nekim curama na sanku a sank je ko fol podrucje od bartendera. A decko puno bolje prica engleski od bartendera i dobro izgleda i odma kajla.

Nazvo ga bar menadjer i reko mu da ako ne bude radio poso kak treba da je iduci port canaveral njegov.

Isto se meni desilo ima par dana. Prico sa nekim goscama na sanku i bartenderica isto ljubomorna i nazove asst menadjera i ovaj meni da moram malo u baru radit a ne se zadrzavat na sanku sa gostima. Ali ajde asst je normalan. Bio je on bar waiter pa kuzi on to sve. Al zato bar menadjer katastrofa. Ovo sa deckom se desilo jucer a meni prekjucer.


Al u pravilu puno manje stresa u baru. Al za*****ano je neku lovu ozbiljniju zaradit. Puno bolje konobari u dining roomu prolaze.