Author Topic: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb  (Read 47037 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Aleks of the Seas

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #135 on: 06/January/2011 »
Srećna Nova godina svima!!! Da nam bude veselija nego prošla!
Ognjene,oglasi se! Da znamo definitivno kako i s kim idemo, koliko para treba itd... Vlado,kako znas da je polazak oko 7.30? Čisto da znam kad otprilike da vas čekam na naplatnoj-ja sam sad zvala Geu,imaju nase brojeve telefona,ali nista drugo jos nisu organizovali,to su ostavili nama...

odakle kreces sneguljice? i ja sam nesto kombinovao da sacekam kombi na naplatnoj rampi kod Simanovaca.

Offline Lora

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 87
    • View Profile
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #136 on: 06/January/2011 »
Polazak je u nedelju ujutro oko 7.30, najverovatnije sa parkinga kod Sava centra. U Zagrebu smo oko 12.30. Cena za kombi je 360 eura u oba pravca, pa u zavisnosti koliko nas je, formirace se i cena karte. Zato je vazno da se svi prijave u Geu i ostave broj telefona. U subotu ce konacno potvrditi vreme i mesto polaska i javiti svima. Ako ne svima onda bar nekome, pa ce taj neko baciti info na forum. Ja cu svakako doci sa kolima na parking i bilo bi dobro da bar jos jedan dodje sa kolima, pa ako bude neke za*****ancije sa Geom, mozemo zapaliti kolima!!! Troskovi puta ce biti slicni! 

Ja sam sad zvala da potvrdim za sebe - neki lik u Gei sto mi se javio kaze da nema potrebe da potvrdjujem jer se vodimo kao grupa, vec da se Ognjen njima javi ... sad mi nista nije jasno!!

Offline Aleks of the Seas

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #137 on: 06/January/2011 »
Ja sam sad zvala da potvrdim za sebe - neki lik u Gei sto mi se javio kaze da nema potrebe da potvrdjujem jer se vodimo kao grupa, vec da se Ognjen njima javi ... sad mi nista nije jasno!!
Interesantno... ja sam takodje zvao geu i istu pricu ima kao i Lora a ogi mi se ne javlja na telefon

Offline Sofiii

  • Registered
  • *
  • Posts: 51
  • I love Vlatko Stefanovski
    • View Profile
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #138 on: 06/January/2011 »
Ognjen ima rezervacije, sve je okey, samo da nam javi u koliko tacno krecemo.ne brini Lora, Ras...

Offline anonimni_81

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 225
    • View Profile
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #139 on: 06/January/2011 »
POTVRDJUJEMO VASU REZERVACIJU PUT U ZAGREB, POVRATNU VOZNJU U DANU. OCEKUJTE NAS POZIV DAN RANIJE IZMEDJU 17 I 19h. VELIKI POZDRAV

evo vam potvrda svima da znate da je bus rezervisan.izvinite sto kasnim ali imam obaveze kako poslovne tako licne prirode.nemojte da brinete oni ce zvti svakog ponaosob ja sam dostavio brojeve telefona i imena.Ako ne verujete pozovite Geu sami nece nista da skodi.Bus je rezervisan.Tacno vreme neznam jos ali rekao sam da treba u 13h da budemo tamo da ne dolzimo bas u minut do 14!!!!Opustite se sve je ok!!!!


Offline anonimni_81

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 225
    • View Profile
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #140 on: 06/January/2011 »
Ljudi nema potrebe da brinete oni koji su zvali potvrdili su da sam rezervisao i sa imenima i sve nema potrebe da dizete dramu.rekao mi je covek da ce svakog ponaosob zvati da mu kaze vreme a i ja cu u subotu svakome sa spiska poslati poruku kad i gde da se nadjemo za svaki slucaj.to sto se vodimo kao grupa jeste zbog toga sto bi tad cena bila manja odn 30 eura ali ja cu to definitivno znati u subotu!!!poslacu svima poruku niko nece biti izostavljen nema nista da brinete.Izvinite sto se nisam javljao na tel ko me je zvao ali tel mi je u kvaru a i imao sam licne i poslovne obaveze nadam se da me razumete.Sve u svemu ne brinite nista sve je rezervisano,vreme javljam svima u subotu porukom a i oni ce vas zvati tako su makar meni rekli!!!

pozz svima i smao opusteno!!

Offline RAS KASS

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #141 on: 06/January/2011 »
Stizem u nedelju kolima na parking,ali tesko da ce moja krntija izdrzati do Zagreba i nazad za ne daj boze. :haha:

Salim se,zvao sam i ja Geu danas,rekli su da je sve ugovoreno a da ce se dan pred polazak utanaciti detalji.

Offline vlajko

  • Registered
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #142 on: 08/January/2011 »
Sad su me zvali iz Gea-e, sve je dogovoreno za put, imaju sva imena i telefone, jedino su me zamolili da obavestim A. Prekajskog da im se javi i ostavi telefon. Kaze da nemaju njegov broj. Vreme polaska ce mi naknadno javiti a za mesto polaska je dogovoren parking ispred glavnog ulaza hotela Bristol kod autobuske stanice. To je u Karadjordjevoj ulici, odmah kod dolaznog perona, preko puta Jeep komerca. Ako se slucajno ne jave nekom od vas pojedinacno za vreme polaska, nema brige, ja cim budem imao informaciju, stavljam na forum. Mada moze slobodno moze da se racuna na vreme polaska oko 7.30.-8.00.

Offline RAS KASS

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #143 on: 08/January/2011 »
Jel ima tu negde da se parkira a da ti pauk ne odnese kola?Garaze su tu skupe,80-90 dinara po satu.

Offline vlajko

  • Registered
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #144 on: 08/January/2011 »
Opusteno, nedeljom se ne naplacuje parking, nema guzve i sigurno ces u okolini naci mesto za parking. Ne treba ti garaza.

Offline Costarico

  • Registered
  • *
  • Posts: 179
    • View Profile
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #145 on: 08/January/2011 »
Ljudi ja sam sad malo razgledao ovu temu u vezi sa intervjuom za Uniworld, pa nas sa foruma i nema baš puno.. možda sve ukupno 20 - 25 ljudi!

Offline anonimni_81

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 225
    • View Profile
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #146 on: 08/January/2011 »
Narode sad stizem iz Gea-e.Polazak je u 7 casova ispred hotela Bristol.Za one koji neznaju gde je hotel,on se nalazi na dolaznom peronu autobuske stanice odn kod Picinog parka ako bas tako moram slikovito.Znaci sve je dogovoreno,oni ce vas u toklu dana pozvati sve ali eto ja da vam sad javim.Znaci svi u 7 nemojte kasniti jer ima i drugih putnika koji idu takodje.Eto sto je do mene ja sam uradio kako sam obecao.Pozdrav svima pa sve vidimo kod busa.I naravno svima srecno na intervjuu!!!!Ko nezna gde je idalje hotel neka me slobodno pozove na mob pa cu mu objasniti!!!

pozz svima!!!

Hvala vlajko sto si pomogao,vidimo se tamo!!

Offline anonimni_81

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 225
    • View Profile
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #147 on: 08/January/2011 »
Da cena povratne karte je 36 evra!!! pozzz

Offline Lora

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 87
    • View Profile
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #148 on: 08/January/2011 »
Narode sad stizem iz Gea-e.Polazak je u 7 casova ispred hotela Bristol.Za one koji neznaju gde je hotel,on se nalazi na dolaznom peronu autobuske stanice odn kod Picinog parka ako bas tako moram slikovito.Znaci sve je dogovoreno,oni ce vas u toklu dana pozvati sve ali eto ja da vam sad javim.Znaci svi u 7 nemojte kasniti jer ima i drugih putnika koji idu takodje.Eto sto je do mene ja sam uradio kako sam obecao.Pozdrav svima pa sve vidimo kod busa.I naravno svima srecno na intervjuu!!!!Ko nezna gde je idalje hotel neka me slobodno pozove na mob pa cu mu objasniti!!!


Hvala Ognjene ... super!! :-)
svima zelim puno srece na intervjuu i sutra se vidimo kod busa!!

Offline sneguljicica

  • Registered
  • *
  • Posts: 88
    • View Profile
Re: Dogovor oko odlaska na interview Jan2011 Zagreb
« Reply #149 on: 08/January/2011 »
cao,svima
sad sam zvala Geu da potvrdim gde mene kupite-rumska naplatna-i pita me dečko da li svi ostali idu iz Bg?  Aleks je negde spomenuo da bi isao sa naplatne u Šimanovcima..ali,pretpostavljam da je to Prekajski čiji broj nemaju..Aleks,javi se bilo kome u Geu ili Ognjenu/Vlajku ako ides s nama..Vidimo se ujutru..