Author Topic: Groups Coordinator  (Read 4093 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ValZgb

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 49
    • View Profile
Groups Coordinator
« on: 08/June/2010 »
Dobila sam poziciju groups coordinatora. Kako nema otvorene teme, ja cu je otvoriti pitanjem  ;)  Moze li mi netko poblize objasniti tu poziciju.
Istina, dobila sam job description ali ako ima netko od veterana tko to zna iz prve ruke, bila bih mu zahvalna da posta ovdje. Hvala

P.S. Letim 01.07  :run:

Offline majalovric

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Re: Groups Coordinator
« Reply #1 on: 14/June/2010 »
Draga i ja dobila istu poziciju letim 20.06. - koji brod si dobila- koju turu ima .? I ja znam o poziciji vrlo malo-za to baš nema neke literatrure. Ajd predlažem da se čujemo-javi na mail tel. br- pa malo izmjenimo iskustva: Moj mail lovric.maja@gmail.com

Kolka ti je plača?- Dal znaš kaj o beneficijama-radnim satima, ogućnosti dodataka na plaču- ovi iz agencije nisu baš dali neke podatke?

Pozdrav, Maja

Offline ValZgb

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 49
    • View Profile
Re: Groups Coordinator
« Reply #2 on: 12/September/2010 »
Evo ljudi, ja upravo dobila vessel transfer. Idem sa Elationa na Victory pa ako kome trebaju informacije o ovoj poziciji neka se samo javi.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Groups Coordinator
« Reply #3 on: 12/September/2010 »
ValZgb, nemoj pisati svakome pojedinačno, nego napiši sve što ti padne na pamet da bi moglo biti važno, ovdje u ovoj temi.
Radni dan, poslovi, rutine, vrijeme za odmor, zarada, dužina ugovora, društvo na brodu, nacionalni sastav ... to sve zanima
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline ValZgb

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 49
    • View Profile
Re: Groups Coordinator
« Reply #4 on: 26/August/2012 »
Dragi moji, sa tugom Vas moram obavijestiti kako je Carnival odlucio sredinom ove godine ukinuti poziciju GC. Od 23 brodova, svega ce ih 6 imati GC kao stalan postav u Guest servces office-u dok ce na ostalima GSS ili GSA kojem je prethodna pozicija bila groups coordinator (kao u ovom slucaju ja) to biti kao side duty. Gotovo svim groups coordinatorima je ponudjen automatski produzetak ugovora uz izbor da se prebace ili u Hotel Admin-a ili kao GSA (ide se na college prije toga).
Zelim Vam dobro more, ja odoh sljedeci tjedan nazad. Sign on na Spirit pa za Australiju.