Author Topic: "Novi" GSA program  (Read 2231 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline zoki85

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 65
    • View Profile
"Novi" GSA program
« on: 27/June/2011 »
evo da se i ja javim kojom crticom sa broda. na brzaka sam samo izletio u cozumelu, nemam vremena ni da skocim do baracude. uglavnom, ja sam prije 2 godine skinuo se sa broda (ima objasnjenje kako sam se vratio negdje na forumu, koga zanima naci ce  :yeah:) kao purser i sad sam se vratio sa  zenom kao GSA (guest services associate). i mogu vam reci da je nego i zemlja razlika. 90% onoga sto se prije biljezilo kao zalbe vise se ni ne ispricavamo, a kamo li da biljezimo. sve naknadne upite i kontrole rjesavanja zalbi onih stvari koje se i pisu, idu preko supervisora. uglavnom svaku vecu zalbu se uopce ne zafrkavam ja nego odmah zovem supervisora i ona/on to rjesavaju tako da mi je po tom pitanju laganini. dobio sam Dream, sto mi je veliki sok, posto je to najveci brod u floti, a moj zadnji je bio najmanji brod(holiday) kojeg vise ni nema u floti. Generalno, tko se odluci za GSA samo naprijed, posao je sada super. jedini problem je sto  nitko nece da napreduje, jer za doslovce $200 vise na placi je*e te tko se sjeti, bilo kolege bilo gosti tako da sto se mene pita, dok ne odem iz firme ostajem GSA ili mozda se prebacim u shorex.
takodjer noviteti su za ovaj odjel sto nema vise pusenja u guest areas(sto se prije moglo) i smanjili su nam obim tura na koje mozemo ici besplatno u lukama ali sem toga sve je i bolje nego ranije :).
nadam se da cu uskoro opet moci malo online pa da ostavim jos koju crticu.

pozdrav iz mexica  :plovim: