Author Topic: Danas je Employment Power agencija odrzala intervju za GSA  (Read 4467 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Paklena

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Auuuuu, zamrla vam tema  :pop1:
Za pocetak pozdrav od nove clanice foruma :happy:
Danas je EP agencija odrzala intervju za GSA, Housekeeping dpt, neke inspectors pozicije.
Bili su tu i neki decki iz Rijeke koji su se takodjer prijavili za neke supervisor pozicij, ne sjecam se koje.
Mislim da smo uglavnom svi prosli Marlins. Vidjela sam da je neko imao oko 75%, pa sad ne znam jel to prolazno ili ne.
Od nas 30tak , troje nas je bilo za GSA, i sve troje smo prosli  ="". Wonderlic treba da polazemo nekad kasnije, nisu nam rekli tacno kada.
Sad slijedi lijecnicki i ostale finese.
Mene je Ian izresetao, da bi se na kraju nasmijao. Zanimalo covjeka koliko moze da me cima a da se ja i dalje smjeskam.
Uglavnom izdrzala sam  :yeah:
Sinisa je bas bio onako ok, dok je Tomislav imao nekakvih bahatih uleta, no dobro, bitno da je proslo.
Ima li ovdje kakvih novih info vezano za trenutna desavanja kod GSA na Carnivalu?
Can't wait da rijesim ovo sto je ostalo i taj Wonderlic, pa da cujem kad je ukrcavanje :run:
Pozz svima  

Offline dario101

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
  • U trenutku uspjeha ne zaboravljaj svoje neuspjehe.
    • View Profile
Re: Danas je EP agencija odrzala intervju za GSA
« Reply #1 on: 18/September/2011 »
Potvrđujem sve navode kolegice, nije bilo teško, g. Ian Smith je bio nadasve korektan osim što je cure malo duže zadržavao na razgovoru +U+

On-line rješavanje Wonderlic testa - to je sljedeći korak iako je već jasno napomenuto na papiru (kojeg nam je dao g. Ian) da nam CCL čestita na budućem radu na brodu, da i ne spominjem drugi papir koji smo dobili od Tomislava, a glasi: "You successfully passed the Interview and to able to join the ship, please follow following steps: STEP1. (...) 1.050kn, STEP2. (...) kn?, STEP3. (...) 130$, STEP4. (...) from 2.000 to 5.500kn."

Dakle, sve na čisto sa troškovima prije odlaska i sve ali Wonderlic?! kud još i to sad? NEJASNO...nadasve nejasno...
dario101

Offline Paklena

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: Danas je EP agencija odrzala intervju za GSA
« Reply #2 on: 26/September/2011 »
ej, cuti nemoj da se zalis. polozio si  :uzdravlje:
meni jos nisu poslali link za W, ali valjda ce da bude uskoro. ovako je izgledao ian na kraju intervjua sa mnom  :rtfm: al bas me briga :run:
sad nas cekaju  :money::plovim:

Offline dario101

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
  • U trenutku uspjeha ne zaboravljaj svoje neuspjehe.
    • View Profile
Re: Danas je EP agencija odrzala intervju za GSA
« Reply #3 on: 29/September/2011 »
Pakelna, čestitam na prolazu testa, tko bi reko ipak si dočekala taj link konačno  :deda:

Sad kad je wonderlic iza nas, da stavim nekoliko riječi o njemu na forum, jer nema baš puno korisnih informacija o njemu... Nakon prolaska Interviewa sa čovjekom iz CCL-a i brdo čestitiki, potrebno je još "samo" riješiti Wonderlic basic skills test. Slobodno mogu reći da je to bilo i najteže od svega i do zadnjega neznaš kakvi će biti rezultati. Riječ je o on-line ispitu na američki način, čiji stil rješavanja (on-line) se polako ali sigurno počinje primjenjivati i na hrvatskim fakultetima... Wonderlic test sastoji se od 50 pitanja i 20 min za odgovaranje istih. Kako pitanja idu po principu najlakši prema najtežim, potkraj testa ponestaje vremena i tamo se vjerojatno klika najviše netočnih odgovora! Zaključak je taj da test nije uopće težak ali je jednostavno pre malo vremena za njegovo rješavanje.

Pozitivna stvar je u tome što je prolaznost ipak velika, pa nije uzaludno ono čestitanje nakon samog Interviewa, zato glavu gore! Svatko tko razumije engleski jezik i ima ambiciju oploviti najljepše kuteve svijeta, proći će i tu zadnju formalnu prepreku!!!

:yeah:  :yeah:   :yeah:
dario101

Offline Paklena

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: Danas je EP agencija odrzala intervju za GSA
« Reply #4 on: 01/October/2011 »
hvala na cestitkama. bas sam se ubila ustrtala. ovi mi bas testiraju zivce lagano hehehe, znas na sta mislim :D
ma nije Wonderlic tezak, vec samo smaraju nepotrebnim stvarima skroz, i uzivaju da ti iskomplikuju zadatak koji bi debil mogao da rijesi. al dobro, bitno da je gotovo.
sad je ostalo jos da cika doco izboca i istrese nam 150 eurica iz dzepa, a ostatak + dusu ce da nam uzmu ovi iz agencije. ajd, nada, se da ce da vrijedi na kraju :)
nego, kupim te u srijedu, kad podjem u zg. prvo da uradim nalaze pa idemo da  :uzdravlje:
ima li jos ko na potezu do zagreba, moze sa nama, castimo cugom  :happy: