Author Topic: Utisci sa treninga  (Read 2677 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline sashenka

  • Registered
  • *
  • Posts: 70
    • View Profile
Utisci sa treninga
« on: 21/March/2013 »
Kakvi su vasi utisci sa treninga za Viking River Cruises? Ja sam bila od 12.03. do 19.03. na ODINU, zadovoljna sam postignutim tj. dobro su nas obucili sta i kako ali slobodnog vremena skoro da nismo imali. Od ranog jutra do kasno navece je bio samo rad, rad, rad i ponavljanje jednih te istih stvari. Ljudi koji su bili prosle godine su imali malo vise slobode , a i na ostalim brodovima tokom ovogodisnjeg treninga je bilo malo opustenije. Bar sam tako cula...
Kako je bilo ostalima?

Offline ledeni6

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 471
    • View Profile
Re: Utisci sa treninga
« Reply #1 on: 21/March/2013 »
Kakvi su vasi utisci sa treninga za Viking River Cruises? Ja sam bila od 12.03. do 19.03. na ODINU, zadovoljna sam postignutim tj. dobro su nas obucili sta i kako ali slobodnog vremena skoro da nismo imali. Od ranog jutra do kasno navece je bio samo rad, rad, rad i ponavljanje jednih te istih stvari. Ljudi koji su bili prosle godine su imali malo vise slobode , a i na ostalim brodovima tokom ovogodisnjeg treninga je bilo malo opustenije. Bar sam tako cula...
Kako je bilo ostalima?
hehehehee nisam u toj kompaniji ali sve to slican k.. bit ce slobodnog vremena kad krenu kruzevi jer vidim da si hk..nist ne brini!!!
Potrudi se da dobiješ što želiš ili češ morati zavoljeti to što dobiješ/b]

Offline Vrana

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 102
  • Like a rolling stone.
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Viking Cruises
  • Job Title: Guest Services Manager
Re: Utisci sa treninga
« Reply #2 on: 21/March/2013 »
Ja sam bila od 11.03. do 19.03. na Skadi-u i posao nije bio težak, ali nije bio ni lak. Kako kada.
Dan je počinjao između 06:30 i 08:00, a završavao poslije večere koja je bila većinom oko 16:30-19:00. Znači svaki dan poslije večere smo bili slobodni i mogli smo izaći van, ako nismo bili daleko od civilizacije.  oT
Što se tiče samog posla, radili smo loadinge, odnosno utovar robe i hrane i ostalih gluposti, imali treninge odnosno predavanja o načinu rada i praktičan dio gdje smo čistili sobe, radili set up i ostalo.
Sve u svemu, meni je bilo odlično  :D
If you're not having fun, you're doing something wrong.

Offline sashenka

  • Registered
  • *
  • Posts: 70
    • View Profile
Re: Utisci sa treninga
« Reply #3 on: 21/March/2013 »
ha ha ha a nama je radni dan pocinjao kada i tebi a zavrsavao je oko 10,11, pa cak i pola 12.
Nije bilo fizicki tesko ali smo svaki dan bili bey pauze osim za dorucak,rucak i veceru i hotel menadzer nije dao da napustamo brod,tj. nismo ni imali vremena kad smo stalno radili.
Ali dobro, celicimo se  ::yes::

Offline Vukas

  • Registered
  • *
  • Posts: 93
    • View Profile
Re: Utisci sa treninga
« Reply #4 on: 21/March/2013 »
Brod "Bragi" 11.03-19.03.

Ista situacija i sa nama.S`tim što su kod nas na brodu bili i zaposleni sa broda "Tor" jer njihov brod nije isplovio zbog problema sa Lokom.
Tako da je prvi loading (a to je bio drugi dan ) protekao lagano.
Ekipa je bila super dosta "naših" iz bivše juge.
Sledeći dani nakon prvog loadinga su proticali u sređivanju broda i treninga, ali nisam bio posebno zadovoljan treningom jer su se Maiterd vise bazirali na pripremama za krštenje nego na nas sa treninga, plus nismo dobili uniforme zato i nam i nisu davali da služimo.Osim pretposlednjeg dana kad smo radili dorucak.
Kao i na drugim brodovima radni dan je pocinjao od 6:30 - 7:30 završavao se uglavnom nakon večere u 18:00.
Mi smo bili dokirani u Arnhemu 6 dana, a poslednja dva dana u Amsterdamu.
Dva dana nam je bila Embla pored nas pa smo im pomogli sa loadingom.