Posao na Brodu > Zdravstveni pregled za brod ~ Medical

CARNIVAL CRUISE LINES APPROVED CREW MEDICAL FITNESS FACILITIES

<< < (2/3) > >>

JJ101:

--- Quote from: :D little one on 09/June/2016 ---JJ101
Pa naravno kapetan nema pojma o čemu govori. Sad mu odma' idi reci da nema pojam o pojmu. Da je on bez veze i da je najbolje da ti odma' postaneš kapetan.

Al' evo jedan razlog koji mi pada na pamet zbog čega ti je kapetan možda rekao za Polikliniku Pro vita u Rijeci je taj da dotična poliklinika radi preko Altinn programa koji ima pristup NMA bazi podataka.

Al' šta ja znam. Nisam školovala od vremena...

Gle molim te bez stavljanja riječi u usta. Fore su ti loše.
 

--- End quote ---


Gle molim te bez stavljanja riječi u usta. Fore su ti loše. Ako je odobren neki doktor i stoji na official stranici onda je valjda sa razlogom odobren. Mislim da Amerikanci ne bi bzvz stavljali neke tamo doktore iz nekog shupka svijeta na listu.

Čekam da mi se jave pa ću onda odrađivati dalje jer mi se ne daje duplo lova itd.

:D little one:
Oprosti, još sam mala, znaš i sve mora da mi se crta i piše. Doslovno.

Hvala to si mi skrenuo pozornost da to radim. Prihvaćam kritiku. Potruditi ću se i poraditi ću na tom reliktu.

Molim te ako i kada me citiras, citiraj me korektno/točno/ispravno bez citiranja rečenice/a koje nisam napisala.

CEO:
 

JJ101:
Krivo kliknuo...

@ Little One - ma sve 5 oprošteno ti je ... :D  :-*

aleksandra_16:
Pozdrav da li moze da se radi lekarski za carnival u domu zdravlja na Novom Beogradu? Na njihovom sajtu pisu da su saradnici sa Carnivalom. Ali vidim da nisu na spisku  u kom je sef postavio.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version