Author Topic: 16.02.2013. Carnival Cruise Line , Port Everglades -> Freedom  (Read 5276 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline rosie2507

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile
Eto meni stigao ugovor,a do ukrcaja još više od dva mjeseca .
Rezervirala sam kartu (jučer) i košta dovraga 3.990kn :/   pa eto...nije tako puno.
Vjerujem da još nitko osim dvoje mojih kolega nema takav datum  .
Sad polako riješavat zbrku , uglavnom ne znam jel znate da se procedura oko izdavanja vize mijenja , više detaljnijih informacija na stranici ambasade će biti poslije 10.12.2012.  odlično  :smack:  
Šta sam još saznala ...hm... pisat ću kad se sjetim .
Uglavnom moje pitanje je kakav je Freedom čamec  :haha:  , znam da je ogroman i sve to ,ali ako ima netko da je bio na Freedomu do neba bi bila zahvalna da kaže kakva je struktura tamo , prijatelj koji je na čamcu  :rofl: kaže da je Freedom ok ,ali pošto mi je tamo obuka poslije me šalju dalje i kaže : " Ne daj Bože da te na Magic ili neki drugi koma brod pošalju" ..... i sad wtf?
Brod ko brod ja ne kužim razliku ... need help .
Je da imam još puuuuno do ukrcaja al nemam pametnijeg posla pa da tipkam . Bit ću i ja od koristi jednog dana , ovako nemogu pomoći jer i meni samoj hrpa informacija treba .
Od pomoći sam jedino ako još netko bude čitao moja pitanja i dobije odgovor od bilo koga ko išta zna :D

Unaprijed se zahvaljujem . Pozdravljam sve koji me znaju i ne znaju i Vas u studiju i režiji   :run:    
Bolje je napraviti pogrešku punom snagom svoga bića,nego pažljivo izbjegavati pogreške bojažljiva duha.Odgovornost znači prepoznati i zadovoljstvo i cijenu,izabrati na osnovi te spoznaje,a zatim živjeti s tim izborom bez zabrinutosti.

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Ružice, pojma nemam kakav je to čamec, ali bit će dobar kad ti dođeš   :uzdravlje:

Razlike postoje, ili u menadžmentu ili u gostima, trajanju i odredistu/ima kruza - mislim da je u svakoj kompaniji na nekom brodu neki department bolji za rad nego na nekom trećem brodu (npr. Cunardov QM2 je najbolji za bar, za Translatlantika - 6 dana na moru, pa se i popije, ali kad je svjetski kruz, zarada je duplo manja, barem). U restoranu se uvijek jednako radi a para nema previse - da te motiviram  :banana:

Siguran sam da ima netko tko je bio na nekoliko Carnivalovih brodova pa će ti znati odgovoriti na pitanja.

P.S. zaboravila si Huga i Hugolinu!!!!  :rofl:

Once a sailor, always a sailor.

Offline rosie2507

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile
Ružice, pojma nemam kakav je to čamec, ali bit će dobar kad ti dođeš   :uzdravlje:

Razlike postoje, ili u menadžmentu ili u gostima, trajanju i odredistu/ima kruza - mislim da je u svakoj kompaniji na nekom brodu neki department bolji za rad nego na nekom trećem brodu (npr. Cunardov QM2 je najbolji za bar, za Translatlantika - 6 dana na moru, pa se i popije, ali kad je svjetski kruz, zarada je duplo manja, barem). U restoranu se uvijek jednako radi a para nema previse - da te motiviram  :banana:

Siguran sam da ima netko tko je bio na nekoliko Carnivalovih brodova pa će ti znati odgovoriti na pitanja.

P.S. zaboravila si Huga i Hugolinu!!!!  :rofl:


    hahahhahahha   hvala frendić  , a ti si zaboravio na Mordanu  :haha:
Bolje je napraviti pogrešku punom snagom svoga bića,nego pažljivo izbjegavati pogreške bojažljiva duha.Odgovornost znači prepoznati i zadovoljstvo i cijenu,izabrati na osnovi te spoznaje,a zatim živjeti s tim izborom bez zabrinutosti.

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
    hahahhahahha   hvala frendić  , a ti si zaboravio na Mordanu  :haha:

ovo "frendić" ti neću tako brzo oprostiti (so gay!) :giggle: Mordana mi nije simpatična ni najmanje, uvijek sam se klonio takvih žena.... :D 

neću više pisati gluposti da nam se Šef naljuti, još jednom čestitam na relativno skorom odlasku  :uzdravlje:
Once a sailor, always a sailor.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Eto cestitam, ali fakat mi je cudno da se karta kupuje 2 mjeseca prije odlaska.
Sta ako ti agencija promijeni datum?

Informacije o brodu? Napravljen je od cinkom ojacanog celika, a svi koji su tamo, dok ti dodjes vise nece biti.  :giggle:

Pozdrav iz rezije.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline rosie2507

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile
Eto cestitam, ali fakat mi je cudno da se karta kupuje 2 mjeseca prije odlaska.
Sta ako ti agencija promijeni datum?

Informacije o brodu? Napravljen je od cinkom ojacanog celika, a svi koji su tamo, dok ti dodjes vise nece biti.  :giggle:

Pozdrav iz rezije.
Ajoj Šefe nemoj me plašit ! Gospođa Suzana iz agencije mi je rekla da je ugovor stigao s datumom 16.02 , 17.02. je prvi naredni college za steakhouse . i preporučila mi da uzmem kartu sad ako imam novce , jer poslije 14.12.2012. će biti skuplja ..... I don't get it ... osjećam se ko da lupam glavom o zid jer mi je tako rečeno . Sljedeći tjedan idem na liječnički , i izradit pomorsku ,platit njoj šta se mora  -()- , uzet ugovor i ganjat vizu ...
Bolje je napraviti pogrešku punom snagom svoga bića,nego pažljivo izbjegavati pogreške bojažljiva duha.Odgovornost znači prepoznati i zadovoljstvo i cijenu,izabrati na osnovi te spoznaje,a zatim živjeti s tim izborom bez zabrinutosti.

Offline rosie2507

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile
Pozdrav !
Dugo nisam pisala , uglavnom dosta toga se nadogađalo. Liječnički sređen , ugovor u džepu , još samo vizu i rezervirati kartu.
16.2. 2013 počinje moja avantura , odsjedam u hotelu Chateau Bleau (  Florida) woaaaaa :)) eto ga ..malo po malo ... i leti vrijeme...
ako tko putuje isti dan , bilo bi mi jako drago da stupimo u kontakt .
Lijepi pozdrav svima
Bolje je napraviti pogrešku punom snagom svoga bića,nego pažljivo izbjegavati pogreške bojažljiva duha.Odgovornost znači prepoznati i zadovoljstvo i cijenu,izabrati na osnovi te spoznaje,a zatim živjeti s tim izborom bez zabrinutosti.

Offline Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Sećam se svog "poslednjeg meseca"... trajao je kao da je godinu dana. :waiting:

U svakom slučaju... neka je sa srećom i mirno more u februaru! :uzdravlje:

Offline dubica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 550
  • Screw You Guys I'm Going Home
    • View Profile
  • Company: CCL Costa NCL TUI Heinemann Gmbh..
Freedom nije losa barka ,nice !

Home Ports: Fort Lauderdale, FL

Cruises to: Caribbean

Carnival Freedom Highlights
2974
PASSENGER CAPACITY
1150
ONBOARD CREW
952
LENGTH IN FEET
24
HOURS OF FUN A DAY

Offline rosie2507

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile
Neznam jesam ja luda ili šta , ali meni vrijeme prebrzo leti da to nije normalno!!   u svakom slučaju nadam se da će sve biti super , lošije nego što je u Hrvatskoj ne moze biti da ga j.     :rofl:
Bolje je napraviti pogrešku punom snagom svoga bića,nego pažljivo izbjegavati pogreške bojažljiva duha.Odgovornost znači prepoznati i zadovoljstvo i cijenu,izabrati na osnovi te spoznaje,a zatim živjeti s tim izborom bez zabrinutosti.

Offline Sale Mostar

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 74
    • View Profile
Pozz rosie
ja sam upravo stigao sa freedoma tj signoff mi je bio 12.1.
brod nije los tj dobar je sto se tice portova jer smo ih imali stvarno puno,ocho rios,grand cayman i key west su ti 6dnevni kruz a 8 dnevni su ti la romana,gran turk,curacao i aruba i drugi 8dnevni je antigua,tortola,st thomas i nassau. Meni je bar sto se tice zezanja i druzenja na freedomu bilo extra "odlezao" sam 8mjeseci i 3 sedmice. Dosta ima nasih na freedomu i vecina su asst waiteri ali ih ima dosta i u menadzmentu u nasem departmentu. Sto se tice tvog koledza neces bas nesto imati vele vremena da vidis jer je koledz sa 3 sedmice skracen na 2 i vecinu vremena ces provesti uceci. Menadzerica u stakehouse nije losa ono solidna je samo se nemoj s njom zakacit usput zove se Polina. Od djevojaka sa nasih prostora tu je samo ostala Jelena ostale su prebacene na drugi brod ili su otisle kuci. Uglavnom pusti sta ko prica i govori za brodove ovaj je los ovaj dobar bla bla bla jer svi mi imamo drugacija iskustva i svak to dozivljava drugacije bitno je da ima ekipe za zezanje i opustanje poslje posla a i da lova stima ostalo je nebitno. Cuvaj se i pozdravi sve tamo kad stignes od mene :)
Sretno :)

Offline rosie2507

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile
Pozz rosie
ja sam upravo stigao sa freedoma tj signoff mi je bio 12.1.
brod nije los tj dobar je sto se tice portova jer smo ih imali stvarno puno,ocho rios,grand cayman i key west su ti 6dnevni kruz a 8 dnevni su ti la romana,gran turk,curacao i aruba i drugi 8dnevni je antigua,tortola,st thomas i nassau. Meni je bar sto se tice zezanja i druzenja na freedomu bilo extra "odlezao" sam 8mjeseci i 3 sedmice. Dosta ima nasih na freedomu i vecina su asst waiteri ali ih ima dosta i u menadzmentu u nasem departmentu. Sto se tice tvog koledza neces bas nesto imati vele vremena da vidis jer je koledz sa 3 sedmice skracen na 2 i vecinu vremena ces provesti uceci. Menadzerica u stakehouse nije losa ono solidna je samo se nemoj s njom zakacit usput zove se Polina. Od djevojaka sa nasih prostora tu je samo ostala Jelena ostale su prebacene na drugi brod ili su otisle kuci. Uglavnom pusti sta ko prica i govori za brodove ovaj je los ovaj dobar bla bla bla jer svi mi imamo drugacija iskustva i svak to dozivljava drugacije bitno je da ima ekipe za zezanje i opustanje poslje posla a i da lova stima ostalo je nebitno. Cuvaj se i pozdravi sve tamo kad stignes od mene :)
Sretno :)

Hvala Saleee  :)   e znači onda sam samo 2 tjedna na Freedomu , nakon obuke mijenjam brod . hvala puno na ovim informacijamaaa, ne znam kud bi od srece   :run:
Bolje je napraviti pogrešku punom snagom svoga bića,nego pažljivo izbjegavati pogreške bojažljiva duha.Odgovornost znači prepoznati i zadovoljstvo i cijenu,izabrati na osnovi te spoznaje,a zatim živjeti s tim izborom bez zabrinutosti.

Offline rosie2507

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile
jooooš malooooo....samo malooo..... :run:
Bolje je napraviti pogrešku punom snagom svoga bića,nego pažljivo izbjegavati pogreške bojažljiva duha.Odgovornost znači prepoznati i zadovoljstvo i cijenu,izabrati na osnovi te spoznaje,a zatim živjeti s tim izborom bez zabrinutosti.

Offline stefaN93

  • Registered
  • *
  • Posts: 33
  • Ahoy,Ship Ahead
    • View Profile
jooooš malooooo....samo malooo..... :run:
Sve najlepse od srca ti zelim. Mirno more i srcan put da se provedes kolko je to moguce i da zaradis para i da se vratis ziva i zdrava   :banana: :banana:  :run:  :money:
Al' sve se nekako predevera
kad imas viziju, imas san
gutu para, koka povazdan
da budes Halid 'mjesto Halida

Offline rosie2507

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile
hvala Stefan uz Božju pomoć idem pa kud puklo da puklo :)
Bolje je napraviti pogrešku punom snagom svoga bića,nego pažljivo izbjegavati pogreške bojažljiva duha.Odgovornost znači prepoznati i zadovoljstvo i cijenu,izabrati na osnovi te spoznaje,a zatim živjeti s tim izborom bez zabrinutosti.