Author Topic: Princess_Bar department_Koliko je nas što ?ekamo i od kad?  (Read 21861 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Aristolochia

  • Registered
  • *
  • Posts: 59
    • View Profile
Da te ne slazem, cini mi se tridesetak, od toga 6 devojaka.  :nokti:  Vasa grupa?

Offline Sobchak

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 217
    • View Profile
  • Country: BiH
  • Company: Viking Ocean Cruises, Seabourn Cruise Line, Cunard Line
  • Recruitment Agency: Kouzon, Online
  • Job Title: Bar Waiter
Koliko je bilo bar utility u vašoj grupi i koliko su oni čekali (čekaju) na ukrcavanje?
Viking Star, Seabourn Sojourn / Quest, Queen Mary 2

Offline Aristolochia

  • Registered
  • *
  • Posts: 59
    • View Profile
Opet da ne slazem, ali samo jedan momak i nisam sigurna da li je do kraja ostao kao kandidat za tu poziciju ili je preinacio odluku i presao na acat ili slicnu poziciju, secam se da su ga savetovali da malo vise moze da uzme, a iz razloga sto nije bas bio zainteresovan da uci za bar steward-a, nije bio siguran u svoje znanje engleskog.

Offline OPEL CS

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
mnogo mi je to ljudi za bar steward/ess, kod nas u maju samo 4 ( 3 muskarca i 1 devojka ), i znam da su rekli da vise nece primati

Offline gogo_ca

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 258
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruise
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Ass. Store
Ja kad sam bio u februaru bilo je vise ljudi za restoran i bar nego za sve druge pozicije zajedno  :pop:
Ne postoji glupo pitanje,samo glup odgovor

Offline OPEL CS

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
Ja kad sam bio u februaru bilo je vise ljudi za restoran i bar nego za sve druge pozicije zajedno  :pop:

to je i normalno :D   za restoran se prijavi najvise ljudi , a bar i housekeeping se kolju za drugo mesto :D  ostalih mozda bude po 2-3 :D

Offline gogo_ca

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 258
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruise
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Ass. Store
Kuvara,mesara,cistaca,fotografa...ima i njih dosta al` restoran pa bar definitivno prva dva mesta  :)
Ne postoji glupo pitanje,samo glup odgovor

Offline Aristolochia

  • Registered
  • *
  • Posts: 59
    • View Profile
mnogo mi je to ljudi za bar steward/ess, kod nas u maju samo 4 ( 3 muskarca i 1 devojka ), i znam da su rekli da vise nece primati

Da, bilo nas mnogo, pa rekose da za sledeci intervju tj. Majski intervju, nece primati kandidate za bar, al' ipak je ostalo jos mesta  :) . Bojim se da nas je previse, na bar se ionako ceka poduze, ali smo svi racunali na pozicije koje se otvaraju zbog izlaska Regal Princess-a pa rizikovali. Sudeci po iskustvima sa foruma, o visini zarade i mogucnosti promocije na sledecim ugovorima, verujem da nismo omanuli pa i ako potraje cekanje  ::bin-laden:: dok ne ostarimo...  :yeah:

Offline OPEL CS

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
verujem da su nasu majsku grupu spojili sa vama, jer vise uopste ne primaju za bar, e sad cemo da vidimo kako se ko pokazao na glavnom :D

Offline djokic11

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 48
    • View Profile
Pozdrav svima  :wave:  Prosao sam glavni u aprilu (09.04.2014.),cekao na LOE 3 meseca,zavrsio lekarski i Vizu do 15.07.2014. i sad cekam datum ukrcaja.U Safecruise su mi rekli da je bar stao,da je ostalo njih troje iz februara pa tek onda krecemo mi,ne ocekuju da pocnemo pre oktobra.U aprilskom intervjuu je bilo 10 ljudi za bar ali je dvoje odustalo od lekarskog i vize,sto znaci da nas osam ceka iz aprila i konkurs za bar department je zatvoren do daljnjeg  :)

Offline Aristolochia

  • Registered
  • *
  • Posts: 59
    • View Profile
Nasa grupa je vec u maju dobila LOE i sredinom maja smo zavrsili medical i Vizu, otkud ta razlika u proceduri? Mora da smo ih zatrpali kandidatima... :nokti:

Offline djokic11

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 48
    • View Profile
Vrlo moguce :) Ali nadam se ako je vec bio konkurs otvoren za bar,da kompanija zna da ce im u narednom periodu trebati ljudi.Takodje su nam rekli da su brodovi sad na Aljasci i da ce kasnije ukrcaj ici bolje.U svakom slucaju na nama je sad samo da cekamo  -()- :D

Offline Aristolochia

  • Registered
  • *
  • Posts: 59
    • View Profile
 :hekla: tako je...  :pop:

Offline OPEL CS

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
ja sam imao 29.05. glavni intervju i svi za bar su vec zavrsili vizu i lekarski

Offline Deex

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 126
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Kouzon
  • Job Title: Bartender
Ćao ljudi, ja otvorih ovu temu  :pop: pa da se javim: mene su pre nekih tri nedelje zvali iz kouzona samo da me pitaju da li sam spremna, da li imam svu opremu i za koliko bih mogla da se ukrcam. Ali nije to bio poziv nego provera koju oni sprovode pa šalju izveštaj kompaniji. Najrealnije gledano, za februarsku grupu ništa pre septembra možda i oktobra. Mada, bilo bi najbolje da grešim. Kada smo bili na preselekcionom i sve to, ja sam jednom momku rekla kao ne očekujem ništa pre jeseni a on meni štaaaaaaaaaa??? :pad: i eto obistinilo se, na žalost :hmm: Ne znam, malo je ljudi iz bara sa Princessa na forumu pa da možemo da se informišemo kod veterana kako to ide.
Samo ja mogu da promenim svoj život. Niko ne može da uradi to za mene.