Author Topic: Princess_Bar department_Koliko je nas što ?ekamo i od kad?  (Read 21859 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Aristolochia

  • Registered
  • *
  • Posts: 59
    • View Profile
Molim te mi reci da su to tvoja predvidjanja, i da ti nisu u Kouzonu rekli da februarska ide tek u oktobru? Ja sam aprilska grupa i pre dve tri nedelje su zvali da pitaju da li smo spremni da ako bude potrebe krenemo u roku od dan dva. Po ovoj racunici mi necemo poci ove godine uopste... :hehe:

Offline OPEL CS

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
zvali su i nas iz maja da provere, moguce da ce im uskoro trebati ljudi i da ce ubrzo da krenu ukrcaji

Offline Aristolochia

  • Registered
  • *
  • Posts: 59
    • View Profile
zvali su i nas iz maja da provere, moguce da ce im uskoro trebati ljudi i da ce ubrzo da krenu ukrcaji

Ti si moj covek  :-))))'

Offline milos123123

  • Registered
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
Drugari ja sam Bar utility iz februarske grupe, jedan jedini. Iz novembarske grupe ostale su jos 3 devojke kao bar stewardess i jos jedan bar utility. Ako cita ovo neka mi se javi da budemo u kontaktu posto kad on ode ja sam na redu. Iz februara ima preko 15 bar stewardess i ne nadaju se skorijem odlasku. Zvao sam agenciju i rekli su mi oko nove godine da cu da odem... Bio sam kod gatare u Mramorak i rekla mi je u oktobru mi stizu papiri, a u novembru idem na brod i rekla je da cu biti srecan kad odem... :D lolololo

Offline OPEL CS

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
Ti si moj covek  :-))))'

izgleda da cu biti u pravu, lepo covek kaze da su na kopnu ostale samo stewardess :D

Offline Aristolochia

  • Registered
  • *
  • Posts: 59
    • View Profile
izgleda da cu biti u pravu, lepo covek kaze da su na kopnu ostale samo stewardess :D

 oT

Nego, koja gatara rekoste?!   :hehe:

Offline milos123123

  • Registered
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
Da li si stvarno zainteresovana za gatanje :D ?

Offline Sobchak

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 217
    • View Profile
  • Country: BiH
  • Company: Viking Ocean Cruises, Seabourn Cruise Line, Cunard Line
  • Recruitment Agency: Kouzon, Online
  • Job Title: Bar Waiter
Drugari ja sam Bar utility iz februarske grupe, jedan jedini. Iz novembarske grupe ostale su jos 3 devojke kao bar stewardess i jos jedan bar utility. Ako cita ovo neka mi se javi da budemo u kontaktu posto kad on ode ja sam na redu. Iz februara ima preko 15 bar stewardess i ne nadaju se skorijem odlasku. Zvao sam agenciju i rekli su mi oko nove godine da cu da odem... Bio sam kod gatare u Mramorak i rekla mi je u oktobru mi stizu papiri, a u novembru idem na brod i rekla je da cu biti srecan kad odem... :D lolololo

Znači ja da se ne nadam ukrcaju prije marta-aprila!  :waiting:
Viking Star, Seabourn Sojourn / Quest, Queen Mary 2

Offline StK

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 114
    • View Profile
  • Recruitment Agency: Kouzon
Ne znam, meni se cini da to nista ne znaci da cemo uskoro da idemo zato sto su nas zvali da pitaju da li smo spremni ako bude za 2-3 dana da idemo, ja koliko sam se cuo sa par ljudi, izgleda da su tako sve pozicije zvali da pitaju, tako da  :waiting:

Offline Aristolochia

  • Registered
  • *
  • Posts: 59
    • View Profile
Da li si stvarno zainteresovana za gatanje :D ?

Ne druze, al' hvala svakako, blago kriziram pa... :hehe:
I ovako mi je zivot kao da su ga pisale i osmisljavale sve mastovite glave ovoga sveta, bolje da ne znam koliko su se zaigrale...  :pad: Pozdrav i hvala jos jednom  ;)

Offline OPEL CS

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
ne brini se Aristolochia, javicu ti kakva je voda na Karibima  :pop:

Offline Manestani

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Pozdrav drugari,
Evo i ja da se javim. Juce mi se drug javio da je dobio poziv za ukrcaj na Crown princess iz moje grupa a ja i on smo jednini jos ostali za utility F&B pa racunam da sam ja sledeci.Inace glavni intervju u Beogradu smo radili 18 i 19 decembra a vizu sam dobio u februaru tako da ce od vize da bude jos malo 6 meseci cekanja.Slao sam zadnja 2 mjeseca 2-3 maila svaki put isti odgovor: "Vas dva ste nam prioritet.Jos samo ste vi ostali iz vase grupe budite mobilni i spremni na polazak".Ako nista barem je on otisao pa mi je to neka utjeha da cu brzo da odem.

Offline Aristolochia

  • Registered
  • *
  • Posts: 59
    • View Profile
ne brini se Aristolochia, javicu ti kakva je voda na Karibima  :pop:

 :uzdravlje: Aj da vidimo!  ;D

Offline CicaGlisa

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Pozdrav drugari,
Evo i ja da se javim. Juce mi se drug javio da je dobio poziv za ukrcaj na Crown princess iz moje grupa a ja i on smo jednini jos ostali za utility F&B pa racunam da sam ja sledeci.Inace glavni intervju u Beogradu smo radili 18 i 19 decembra a vizu sam dobio u februaru tako da ce od vize da bude jos malo 6 meseci cekanja.Slao sam zadnja 2 mjeseca 2-3 maila svaki put isti odgovor: "Vas dva ste nam prioritet.Jos samo ste vi ostali iz vase grupe budite mobilni i spremni na polazak".Ako nista barem je on otisao pa mi je to neka utjeha da cu brzo da odem.
Cao, drugar! I ja cekam od novembra ukrcaj za bar stewardess, vidim u sličnoj smo situaciji i zemljaci, pa me zanima znas li sta se moze desiti sa nasim vizama? Moja je na godinu dana, jer sam je vadila u Beogradu, ne znam kakva je kod tebe situacija. Pozdrav! :wave:

Offline OPEL CS

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
sad bih stvarno voleo da se javi neki muskarac koji ceka za bar steward-a, jel koliko vidim samo devojke cekaju :D