Author Topic: G&P intervju jos neko?  (Read 23794 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline murgavi92

  • Registered
  • *
  • Posts: 297
    • View Profile
G&P intervju jos neko?
« on: 23/February/2015 »
Sehr geehrter Herr xxx

Vielen Dank für Ihr Interesse an unserem Unternehmen! Ihre Bewerbungsunterlagen haben wir geprüft und wir finden Sie sehr interessant für G&P Cruise.

Gerne würde ich mit Ihnen ein kurzes Telefoninterview durchführen um Ihre Deutschkenntinsse besser einschätzen zu können.
Hätten Sie hierfür am 03.03.2015 um 11:30 Uhr Zeit? Bitte geben Sie mir kurz Bescheid, ob dieser Termin so für Sie passt und unter welcher Telefonnummer ich Sie am besten erreichen kann.

Um Ihnen einen ersten Eindruck über unsere Unternehmensphilosophie und -Kultur zu vermitteln, erhalten Sie anbei Flyer mit detaillierten Informationen über unser Unternehmen.
Wir bitten Sie, diese Flyer sorgfältig durchzulesen.

Auf unserer Homepage (www.gsellundpartner.ch/jobs) sowie auf Facebook (http://www.facebook.com/gpcruisejobs) finden Sie aktuelle Informationen sowie das gesamte Team des Head Office in Luzern. Klicken Sie doch mal rein und lernen Sie uns kennen!

Sollten Sie weiterhin an einer Anstellung auf einem unserer Flusskreuzfahrtschiffe interessiert sein, freuen wir uns auf Ihre kompletten Bewerbungsunterlagen inklusive Passkopie, Arbeitszeugnisse und Referenzangaben.

Ich bin gespannt auf Ihre Antwort und wünsche Ihnen noch einen schönen Tag!

Freundliche Grüsse

Barbara Horneber
HR Assistant :: G&P Cruise Hotel Management GmbH



Evo danas dobih mail, stigao sa "xxxxxxxxxxxxxxx@gsellundpartner.ch" vjerujem da nije scam, zna li neko nesto jos o kompaniji plata konobara u baru, uslovi na brodu i ostalo? koliko sam vidio sa flejera flota im je pozavidna (26 brodova) hvala unaprijed. :airquotes:

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: G&P intervju jos neko?
« Reply #1 on: 23/February/2015 »
wir finden Sie sehr interessant für G&P Cruise ... u prevodu - mnogo si nam interesantan  +U+
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline murgavi92

  • Registered
  • *
  • Posts: 297
    • View Profile
Re: G&P intervju jos neko?
« Reply #2 on: 23/February/2015 »
wir finden Sie sehr interessant für G&P Cruise ... u prevodu - mnogo si nam interesantan  +U+

Hahaha da znam, podsjeca na onu pjesmu od Riblje Corbe - Mlad, jak i glup :))  znaci evo i mene usralo da dobijem neki poziv da nije scam?  =""

Offline ultra

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: G&P intervju jos neko?
« Reply #3 on: 23/February/2015 »
Ne razumijem njemacki pa ne znam sto su ti tocno napisali. Ja sam na Engleskom obavio razgovor,i evo taman dobio ugvor od njih. Prvi put idem na brod pa ne znan sta me ceka,al ne cini se lose. Sve sta te zanima pitaj, registrira san se na forum da ti odg haha. Ali i meni je prvi kontakt bio da su jko zainteresirani za mene.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: G&P intervju jos neko?
« Reply #4 on: 23/February/2015 »
Quote
Hahaha da znam, podsjeca na onu pjesmu od Riblje Corbe - Mlad, jak i glup :))  znaci evo i mene usralo da dobijem neki poziv da nije scam?  =""

Nije scam. Usralo te. Mislim da vlada velika potražnja za govornicima njemačkog. Koliko pratim, ako govoriš engl + njem, možeš birati kuda ćeš. Ne znam kako se @ultra provukao.

http://www.gsellundpartner.ch/team/
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline murgavi92

  • Registered
  • *
  • Posts: 297
    • View Profile
Re: G&P intervju jos neko?
« Reply #5 on: 23/February/2015 »
Nije scam. Usralo te. Mislim da vlada velika potražnja za govornicima njemačkog. Koliko pratim, ako govoriš engl + njem, možeš birati kuda ćeš.

http://www.gsellundpartner.ch/team/


Sefe ugrabio si mustuluk :D imas pice ako se ikad sretnemo  :-* :-* :-*

Offline ultra

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: G&P intervju jos neko?
« Reply #6 on: 23/February/2015 »
Pa provuka san se tako da su me pitali jel znan njemacki i reka san in da ne znan,haha.
Imaju brodove na kojima se prica njemacki i par brodova na kojima se prica engleski. Tako mi pise i u ugovoru da idem na brod sa engleskim gostima.
Presli su na svicarske ugovore tj. uplacuju doprinose u svicarskoj,placa za engleke brodove (rekli su mi da nije isto za eng i njemacke) je 850 eur netto,a sad koliko ima tips i mene zanima.
Traze preporuke a razgovor na telefonu mi je bija bez veze,kako bi reagira u nekim situacijama i to.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: G&P intervju jos neko?
« Reply #7 on: 23/February/2015 »
Aha. Fino. Pa nabroji koje su to situacije, da se drug sa početka teme snađe i dobije posao, njega tek čeka razgovor.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline ultra

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: G&P intervju jos neko?
« Reply #8 on: 23/February/2015 »
Znaci uz standarna pitanja di se vidis za 5 godina,zasto bas nasa kompanija itd...Pitala me sta bi napravija da mi gost se zali da je hladno jelo,sta bi napravija da vidin kolegu da mijesa zlicom pina coladu,na koji nacin bi komunicirao s kuhinjom. Prosla je sa mnom zivotopis i pitala me o zadnjim poslovima.Ugl ja san se dosta rasprica tako da je trajalo preko sat vremena. Po meni je bitno na svako pitanje na siroko pocet pricat.

Offline murgavi92

  • Registered
  • *
  • Posts: 297
    • View Profile
Re: G&P intervju jos neko?
« Reply #9 on: 23/February/2015 »
Hvala ultra, a sta je sa ovim nekim treninzima, evo citam na sajtu, znaci i ako nekim slucajem prodjem vrlo brzo bih mogao da odletim na te treninge prije nego sto sezona pocne? sta je za medical, vizu i treba li jos sta pored toga osim pasosa naravno :)  :pilot:

Offline RAS KASS

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Re: G&P intervju jos neko?
« Reply #10 on: 23/February/2015 »
Meni je gdja iz hr-a rekla da treninzi nisu potrebni ako imas prethodnog iskustva.
Telefonski intervju je skroz opusten

Offline nena1312

  • Registered
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
Re: G&P intervju jos neko?
« Reply #11 on: 23/February/2015 »
i meni zakazali telefonski krajem tjedna, do sad sam kontaktirala preko maila sa Frau Mieth, rekla je da nije problem ako njemacki nije perfektan, we'll see u petak

Offline RAS KASS

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Re: G&P intervju jos neko?
« Reply #12 on: 23/February/2015 »
I ja sam pricao sa Madlen Mieth, prihvatio sam ponudjene uslove i sad cekam ugovor.
Izgleda da im bas treba radnika za deutschsorachige brodove.

Offline ultra

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: G&P intervju jos neko?
« Reply #13 on: 23/February/2015 »
Meni su zakazali trening u Linzu 12.3. do 1.3. Kao sve je bilo da nije obavezno ali izmedu redaka moram ic na to jer nisan na brodu radija. Od dokumenata taman sad skupljam za poslat im zapravo samo putovnicu i rodni list. Viza ne triba nikakva za drzavljane EU. Ono sta se moji prijatelji pomorci ne mogu cudon nacudit zasto mi ne triba nikakva pomorska knjizica,breveti,matrikule(ja ni neman pojma sta je to sve tocno). Dobija san ugovor na 9,5 miseci. Znaci stavilo me i bozicno novogodinju sezonu(to su mi objasnili da samo par brodova plovi posli 15.11). Ono sta mene brine ocu li ja morat kakav porez placat hrvatskoj,s obziron da mi se uplacuju doprinosi u Svicarskoj?

Offline nena1312

  • Registered
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
Re: G&P intervju jos neko?
« Reply #14 on: 23/February/2015 »
Meni su zakazali trening u Linzu 12.3. do 1.3. Kao sve je bilo da nije obavezno ali izmedu redaka moram ic na to jer nisan na brodu radija. Od dokumenata taman sad skupljam za poslat im zapravo samo putovnicu i rodni list. Viza ne triba nikakva za drzavljane EU. Ono sta se moji prijatelji pomorci ne mogu cudon nacudit zasto mi ne triba nikakva pomorska knjizica,breveti,matrikule(ja ni neman pojma sta je to sve tocno). Dobija san ugovor na 9,5 miseci. Znaci stavilo me i bozicno novogodinju sezonu(to su mi objasnili da samo par brodova plovi posli 15.11). Ono sta mene brine ocu li ja morat kakav porez placat hrvatskoj,s obziron da mi se uplacuju doprinosi u Svicarskoj?

ne treba ti bravet? kako možeš ploviti bez matrikule ?? Ako ti je račun u Hr moraš uplaćivati doprinose, jedino što ne znam da li još švicarci refundiraju to, znam da prije pomorcima jesu, treba se raspitati