Author Topic: G&P intervju jos neko?  (Read 23820 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: G&P intervju jos neko?
« Reply #30 on: 27/February/2015 »
 :facepalm: izgleda da postoji razlog zašto se u G&P posao dobiva tako .. relativno lako.

http://www.inozemstvo-posao.com/gp-cruises-ide-jos-netko/#comment-4952
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Shark

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 210
  • Life is "trying things to see if they work."
    • View Profile
Re: G&P intervju jos neko?
« Reply #31 on: 27/February/2015 »
Realnost vecine poslova na rijecnim brodovima....  :deda:

Offline RAS KASS

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Re: G&P intervju jos neko?
« Reply #32 on: 27/February/2015 »
Realno za svaku firmu ces naci nekoga sa ocajnim i nekoga sa pozitivnim iskustvima. Ja sam naucio da nikoga ne slusam, nego use i u svoje kljuse. Naravno saveti su dobrodoslli, ali  znaju ljudi da preteruju itekako.


Offline nena1312

  • Registered
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
Re: G&P intervju jos neko?
« Reply #33 on: 27/February/2015 »
eto da se javim, stvarno najopušteniji intervju do sada, poslat će mi predugovor na mail da proučuim detaljno jer sam ju izrešetala pitanjima,intervju je bio na eng, a s obzirom da moj deutsche je još na osnovnoj razini, rekla je da me zove za tjedan dana opet da se pripremim na njemačkom jer da im jako jako trebaju njemački govornici...iliti bolje ćeš ga naučiti ako ga slušaš svaki dan

Offline rosenn22

  • Registered
  • *
  • Posts: 79
    • View Profile
Re: G&P intervju jos neko?
« Reply #34 on: 27/February/2015 »
Jeste aplicirali preko stranice ili preko e-maila  :uzdravlje:

Offline York

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Re: G&P intervju jos neko?
« Reply #35 on: 27/February/2015 »
Preko stranice aplicirano i poslje toga je sva komunikacija bila mailom. Meni je rekla da će poslati primjer ugovora isti dan ( srijeda ) ili sutra jer ima dosta posla, ali još ništa... Baš me zanima kad će poslati jer ću posjediti ako još potraje  :deda:

Offline York

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Re: G&P intervju jos neko?
« Reply #36 on: 27/February/2015 »
I dok sam pisala prošli post javila se sa primjerom ugovora i ponudom posla na brodu sa više njemaca od 1.5. (+/- 14 dana) do 15.11.  :yahoo:
Plata nešto preko hiljadarke eura + bakšiš i još kad se doda onaj doplatak, vrh!  :run:

Offline murgavi92

  • Registered
  • *
  • Posts: 297
    • View Profile
Re: G&P intervju jos neko?
« Reply #37 on: 27/February/2015 »
:facepalm: izgleda da postoji razlog zašto se u G&P posao dobiva tako .. relativno lako.

http://www.inozemstvo-posao.com/gp-cruises-ide-jos-netko/#comment-4952



Ako mu je cura izdrzala pet godina, izdrzat cemo i mi sezonu, nismo toliki hendikepi, a njemu ako je bolje nek ostane u kuci i trazi od staraca markicu za kafu, i koju je on poziciju radio zivo me zanima, ja sam juce mjenjao konobara za 30 maraka, gazda dosao popis sanka citav dan pao sam sa nogu od 6:30 ujutru do 11 navece, kupio cigare, jeo dva puta, popio dvije kafe i kuci ponjeo 20 maraka koje sam natocio u auto, citav dan gledao baksuze, napravio 170 kafa, da li moze biti gore na tom brodu nego u BiH?

Offline rosenn22

  • Registered
  • *
  • Posts: 79
    • View Profile
Re: G&P intervju jos neko?
« Reply #38 on: 27/February/2015 »

Ako mu je cura izdrzala pet godina, izdrzat cemo i mi sezonu, nismo toliki hendikepi, a njemu ako je bolje nek ostane u kuci i trazi od staraca markicu za kafu, i koju je on poziciju radio zivo me zanima, ja sam juce mjenjao konobara za 30 maraka, gazda dosao popis sanka citav dan pao sam sa nogu od 6:30 ujutru do 11 navece, kupio cigare, jeo dva puta, popio dvije kafe i kuci ponjeo 20 maraka koje sam natocio u auto, citav dan gledao baksuze, napravio 170 kafa, da li moze biti gore na tom brodu nego u BiH?

+1 :rolleyes:

Offline ultra

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: G&P intervju jos neko?
« Reply #39 on: 27/February/2015 »
Za koju poziciju priko iljadu eura?

I jos nesto, murgavi92, ocu s tobon na isti brod haha...

Offline York

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Re: G&P intervju jos neko?
« Reply #40 on: 27/February/2015 »
Za koju poziciju priko iljadu eura?
Recepcija

Offline murgavi92

  • Registered
  • *
  • Posts: 297
    • View Profile
Re: G&P intervju jos neko?
« Reply #41 on: 28/February/2015 »
Za koju poziciju priko iljadu eura?

I jos nesto, murgavi92, ocu s tobon na isti brod haha...

Dogovorit cemo, pa makar kao turisti :D

Offline York

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Re: G&P intervju jos neko?
« Reply #42 on: 03/March/2015 »
Ja sam danas predala za novi pasoš, stari mi ističe u oktobru ove godine tako da su mi tražili da vadim novi. Morala sam hitni pasoš da vadim koji košta 250KM (cca. €125) ali nema veze, bar ne moram da dajem kojekakvoj agenciji €350 za usluge posredovanja. Rekli su mi da će mi, čim pošaljem scan pasoša poslati ugovor poštom da mogu vaditi vizu i ovjeriti ljekarsko uvjerenje ( papir koji popuni kućni doktor, ne treba medical kao za okeanski ). Onda ću i znati koji je brod u pitanju... mariovrbas, kako je prošao intervju? Sigurna sam da ćeš nam se javiti sa dobrim vijestima  :uzdravlje:

Offline ultra

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: G&P intervju jos neko?
« Reply #43 on: 03/March/2015 »
Znaci poslali su mi mail prije par dana,da su mi poslali novi ugovor posto sam bukiran za trening. I dode mi ugovor ovaj put od 15.3.-15.11(a vec potpisa 31.3-15.1.2016) i moran priznat da mi nista nije jasno. Na treningu sam do 17.3 a i nisu mi rekli na koj brod idem i kad tocno(to jave 14 dana prije), znaci ti datumi ne znace puno jer u ugovoru pise da pocinje prvim radnim danom. Znaci teoretski moze me zvat tek u 5 misec,a to mi se ne svida. Posla san joj mail da mi ovo malo razjasni i sad cekam odgovor. Jel to uobicajeno na svim kompanijama?

Offline mariovrbas

  • Registered
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Re: G&P intervju jos neko?
« Reply #44 on: 04/March/2015 »
Pozz i hvala na interesovanju York, da, bio sam u Budimpesti-KG International, jutros tek stigao zbog nerezonskih linija, otisao vozom u ponedeljak u ponoc, jutros u 5 stigao kuci, jer tek u pola 11 uvece krece voz nazad za Srb, nema vise onog koji je saobrcao u 13h. Iskreno, ne znam sto su me zvali, mozda tako ide ako se ide preko kompanija iz Madjarske, dosao sam tamo u 10 po dogovorenom, bilo je jos ljudi, pustili nam film-prezentaciju, radni dan na brodu, cirka 20 minuta, dobra stvar, kako, ko, kad, sta... posle je mene Erika prozvala prvog, sam razgovor bio je veoma opusten, malo manje od pola sata, dala mi sve potrebne formulare, malo me upoznala sa kompanijom, bla, bla klasika, i rekla da ce me verovatno Barbara ili ko vec zvati telefonom uskoro, tako da ne znam svrhu odlaska kad su i ostali telefonom zavrsili, al dobro.  Dace Bog da odemo i sve bude kako treba...