Author Topic: G&P intervju jos neko?  (Read 23755 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline bartaos

  • Registered
  • *
  • Posts: 61
    • View Profile
Re: G&P intervju jos neko?
« Reply #45 on: 04/March/2015 »
Meni je danas stigao e-mail iz G&P od gospođe Lise Glowik da im pošaljem kompletnu papirologiju, ako sam zainteresiran za rad u G&P, a prije par dana sam se prijavio online na njihovoj stranici.

Da li netko ima ista iskustva i koji je slijedeći korak???

Hvala,

Offline coa100

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 45
    • View Profile
Re: G&P intervju jos neko?
« Reply #46 on: 04/March/2015 »
Meni je danas stigao e-mail iz G&P od gospođe Lise Glowik da im pošaljem kompletnu papirologiju, ako sam zainteresiran za rad u G&P, a prije par dana sam se prijavio online na njihovoj stranici.

Da li netko ima ista iskustva i koji je slijedeći korak???

Hvala,
isto sam dobio i poslao sve papire sto su trazili

Offline York

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Re: G&P intervju jos neko?
« Reply #47 on: 04/March/2015 »
Nakon što provjere tvoje dokumente jave ti se mailom, 7 dana u mom slučaju... Ako si im zanimljiv onda ti zakažu termin telefonskog intervjua. Intervju je skroz opušten, moje i iskustvo dosta forumaša. Sretno!

Offline bartaos

  • Registered
  • *
  • Posts: 61
    • View Profile
Re: G&P intervju jos neko?
« Reply #48 on: 04/March/2015 »
Hvala na informacijama, sada samo cekati!!

Offline RAS KASS

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Re: G&P intervju jos neko?
« Reply #49 on: 05/March/2015 »
Danas u ambasadi predao za vizy a pored mene sedi lik koji predaje za hotel menadzera za istu firmu. Tako da ce nekome upasti kao sef.

Offline York

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Re: G&P intervju jos neko?
« Reply #50 on: 09/March/2015 »
Znaci poslali su mi mail prije par dana,da su mi poslali novi ugovor posto sam bukiran za trening. I dode mi ugovor ovaj put od 15.3.-15.11(a vec potpisa 31.3-15.1.2016) i moran priznat da mi nista nije jasno. Na treningu sam do 17.3 a i nisu mi rekli na koj brod idem i kad tocno(to jave 14 dana prije), znaci ti datumi ne znace puno jer u ugovoru pise da pocinje prvim radnim danom. Znaci teoretski moze me zvat tek u 5 misec,a to mi se ne svida. Posla san joj mail da mi ovo malo razjasni i sad cekam odgovor. Jel to uobicajeno na svim kompanijama?
Ja sam danas dobila mail sa dokumentima koji su poslani i poštom. Napisala mi je da je stavljen drugi brod koji ranije plovi i duže da bi mi izdali ovi brže vizu i na duži period. A rekla je 14 dana prije pravog datuma ukrcaja mi se javiti sa detaljima, znači 14 dana prije znaš kad tačno i na koji brod ideš pa na tom brodu potpisivaš pravi ugovor... Malo čudno ali se ne bunim, samo da je otići. Pitala sam je kako da predam za dječiji doplatak pa čekam odgovor koji ću postaviti ovdje da i drugi, koji imaju djecu znaju šta treba...

Offline casperrr

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 48
    • View Profile
  • Company: Celebrity Cruises
  • Recruitment Agency: Online
  • Job Title: Documentation officer
Re: G&P intervju jos neko?
« Reply #51 on: 11/March/2015 »


Jel ide netko mozda 17.03. Na trening u Linz.

Offline ultra

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: G&P intervju jos neko?
« Reply #52 on: 18/March/2015 »
Evo par dojmova sa trening programa iz Linza. Iako mi nije bilo drago sta san mora ic do linza i putovat 15 sati, sad vidin da bi bez toga tesko opsta na brodu. Ja kao barmen nemam puno iskustva sa serviranjem hrane ali tamo sam u 3 dana naucija puno,nekako sam se i prilagodija da nosim tacnu lijevom rukom( s tacnom u desnoj ruci mogu trcat i plesat,ali u lijevu ruku je nikad nisam uzea). Znaci brod se renovira u nekom shipyardu, i dodete tamo dobijete kabinu i sljedecih 5 dana zapravo radite na brodu. Priprema se i poslzuje dorucak,rucak i vecera za nautic crew i za sve koji rade na renoviranju broda. Uci se setup stolova, i jos neki standardi njihove kompanije. Bilo nas je 9 konobara,od toga 8 Madara i ja. Ekipa ludilo i stvarno mi se svidija taj tempo zivota na brodu. Na kraju razgovor sa dvoje menadera koji su nam bili insruktori. Meni je receno da im se svida moja spremnost na timski rad, sta se vidi da volin radit taj posao i da je to dovoljno. Dali su mi pozitivnu ocjenu bez obzira na dosta nesigurnosti koje sam pokazao. Ipak su svi ostali imali iza sebe restoransko iskustvo,ja sam prvi put u zivotu nosija tanjire,(juhu da ne spominjem) i tacnu u livoj ruci tak da mi ipak triba malo dok dobijen neki osjecaj. Sve u svemu cekam da mi jave tocan datum, kad se ukrcan bit ce to teska borba prvih misec dana al spreman sam na sve. I da zaboravija san hrana vrhunska.

Offline RAS KASS

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Re: G&P intervju jos neko?
« Reply #53 on: 18/March/2015 »
Jesu li ti rekli nesto za datum, bar otprilike? Ja sam zavrsio tu papirologiju, sad samo jos datum da dobijem.

Offline ultra

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: G&P intervju jos neko?
« Reply #54 on: 18/March/2015 »
Pa prije treninga su mi rekli da datum ovisi o tome kakav cu bit. Sad kad san dobija pozitivnu ocjenu cekan,kroz par dana bi triba znat. Dva momka sta su se stvarni iskazali na tom treningu su odma dobili pozive.

Offline Spale

  • Registered
  • *
  • Posts: 49
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: G&P
  • Recruitment Agency: River Star
  • Job Title: Restaurant/Bar Steward
Re: G&P intervju jos neko?
« Reply #55 on: 29/November/2017 »
Ide li neko 16-17.12.2017. na intervju u Beograd sa G&P ?

Offline leptirica_26

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 99
    • View Profile
  • Company: Carnival,Seabourn,Crystal,Oceania,G&P
  • Job Title: Stewardess
Re: G&P intervju jos neko?
« Reply #56 on: 02/December/2017 »
Jucer sam imala telefonski intervju s gdo.Patriciom.Vrlo opusteno nekih 25 min.Procesljali smo moj CV i odmah mi je rekla da sam prosla.Poslala mi je e mail s predugovorom.Ukrcaj bi trebao biti negdje 15.marta.

Sretno svima na intervju u Beogradu  :-))))'

Offline Spale

  • Registered
  • *
  • Posts: 49
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: G&P
  • Recruitment Agency: River Star
  • Job Title: Restaurant/Bar Steward
Re: G&P intervju jos neko?
« Reply #57 on: 02/December/2017 »
Strava....  :run:

Koji brod, pozicija...

Kad predaješ za vizu?

Sve me zanima...

Hvala

Offline leptirica_26

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 99
    • View Profile
  • Company: Carnival,Seabourn,Crystal,Oceania,G&P
  • Job Title: Stewardess
Re: G&P intervju jos neko?
« Reply #58 on: 03/December/2017 »
Strava....  :run:

Koji brod, pozicija...

Kad predaješ za vizu?

Sve me zanima...

Hvala

Ne pise koji brod,samo da cu biti s gostima koji govore engleski.
Cabin stewardess.  pozicija,plata 800 eur za pocetak pa onda svaki mijesec povecavaju + tips koji se dijeli na kraju mijeseca.
Imam hr pasos pa mi ne treba viza.

Pravi ugovor sa  ostalim detaljima cu dobiti u januaru.

Za koju poziciju ti ides ?

Offline Spale

  • Registered
  • *
  • Posts: 49
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: G&P
  • Recruitment Agency: River Star
  • Job Title: Restaurant/Bar Steward
Re: G&P intervju jos neko?
« Reply #59 on: 03/December/2017 »
Trbalo bi za konobara.... još uvek nemam ugovor.

16.12.2017. Imam zakazan razgovor u Beogradu.

Nadam se da će sve dobro proći...