Author Topic: da li sa dugom ,znaci samo kamata, mogu da dobijem c1/d vizu?  (Read 1436 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline zmajjova

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
  • Country: Seebia
  • Company: princess
  • Recruitment Agency: princess
  • Job Title: Asisstant
Pozdrav moreplovci! Jaano mi je da odskacem od teme, ali obo je najslicnije sto sam pronasao. Moj problem je sledeci...Imao sam neku preduzetnicku radnju , pa mi se vukao porez. E sad glavnicu sam usplatio u celosti, (nola dinara) ,ali je ostala kamata . Zna li neko da mi kaze da li s tim dugom ,znaci samo kamata, mogu da dobijem c1/d vizu. Ne bi bas rizikovao da spremim papire i da me odbiju samo zbog toga...ako neko moze pomoci bio bi zahvalan...

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Ne duguješ ništa Amerikancima. Ne tražiš vizu od Srbije. Tako da... vozi, Miško. :plovim:

Offline zmajjova

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
  • Country: Seebia
  • Company: princess
  • Recruitment Agency: princess
  • Job Title: Asisstant
Radnu vizu van šengena ne bi mogao da dobijem. Tako su mi rekli u upravi prihoda. E sad obzirom da je c1/ d tranzitna, nadam se da ce moci...

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Radnu vizu van šengena ne bi mogao da dobijem. Tako su mi rekli u upravi prihoda.

Lazu kao zmajevi...  Nisam jos cuo da neko trazi to njihovo uverenje.

Imao sam preduzetnicku radnju 2 godine, nikad dinara nisam platio ni za prihode ni za porez. Dugujem Telenoru poslednja 3 racuna, Telekomu i Vipu kompletan ugovor jer sam posle neka 2 meseca prestao da placam a zadrzao aparate.  U Komercijalnoj imam dug za staru kreditnu koju sam u sustini isplatio, al su oni obracunali nesto pogresno pa ja kao njima dodjem neke pare, tako da smo se posvadjali i nisam ih nikad isplatio.

Pored svega toga, dva puta sam vadio c1d vizu, imao australijsku tranzitnu, turisticku i radnu i sada imam radnu za Holandiju gde i zivim trenutno. Usput sam radio 6 godina na brodovima, putovao kojekuda i nisam nikad imao problema.

Dokle god nemas krivicno nista, nemas problema sa vizama. 

No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline zmajjova

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
  • Country: Seebia
  • Company: princess
  • Recruitment Agency: princess
  • Job Title: Asisstant
O.K. ljudi...hvala najlepse na informacijama...pomogli ste mnogo...