Author Topic: Viking Ocean Line looking for GALLEY UTILITY CLEANERS  (Read 8280 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Mezzomarinero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 373
  • Smile is the best drug
    • View Profile
Sta znaci zvezdica kod Salary 767 USD ?
A more se ljuljaljo,ljuljalo ......

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Nemam pojma, nešto sigurno znači ...
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline srdjo

  • Registered
  • *
  • Posts: 54
    • View Profile
Jel neko nekad bio na intervjuu za ovu poziciju?...sta traze/pitaju,...?

Offline jasmin811

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
ma ne idite tamo,znam sta znaci raditi na brodu,bio sam skoro 7 godina tamo i ako vam nije najnuznije ko sto je meni bilo radije ostajte doma i trazite kod kuce posao kakav.

Ja sam postavio temu jucer ali je admin brisao jer se sigurno plasi da ce mu ugroziti forum ovaj.

Znaci licno sam iskusio taj posao po razlicitim brodovima i kompanijama i vjerujte tamo ste kao rob u zatvoru.

Opet dajem veliki savjet svim nasim ljudima ako im nije najnuznije NE IDITE.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia

Ja sam postavio temu jucer ali je admin brisao jer se sigurno plasi da ce mu ugroziti forum ovaj.


Ti si onaj što je jučer kopirao kilometar teksta na forum ovaj?
Znaš li ti čitati? Prilikom registracije ti lijepo piše da ne smiješ kopirati tuđi sadržaj na forum ovaj. Ako se ne slažeš s time, ne bi smio biti ovdje.
Sadržaj ovoga foruma je 100% oriđiđi.
Osim što je kopiranje tuđeg sadržaja bez dozvole - krađa, ja ne želim da Google penalizira zbog toga forum ovaj, jer oni imaju algoritam koji vrlo lako nađe dupli sadržaj i škartira takvu stranicu u rezultatima pretrage.

Drugo, ako imaš mišljenje, argumentiraj ga. "nemojte ići ako ne morate" nije nikakav argument, jer 99% ide na kruzere jer osjeća da mora.

I treće, ako si bio 7 godina na moru, zašto si bio "kao rob u zatvoru" tamo 7 godina? Jel možeš ti to malo kulturnije objasniti umjesto što me bez razloga napadaš?

Nemaj straha, dobićeš ovdje na forumu ovom puno prostora za ispričati svoju priču, ako imaš šta za reći.
Ali obzirom na to kako si počeo, budi spreman čuti i drugačija mišljenja od svojega, te pritom budi u stanju ostati smiren i staložen ako se netko ne slaže s tobom.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
ma ne idite tamo,znam sta znaci raditi na brodu,bio sam skoro 7 godina tamo i ako vam nije najnuznije ko sto je meni bilo radije ostajte doma i trazite kod kuce posao kakav.

Ja sam postavio temu jucer ali je admin brisao jer se sigurno plasi da ce mu ugroziti forum ovaj.

Znaci licno sam iskusio taj posao po razlicitim brodovima i kompanijama i vjerujte tamo ste kao rob u zatvoru.

Opet dajem veliki savjet svim nasim ljudima ako im nije najnuznije NE IDITE.
Tema ti je izbrisana jer je taj clanak postavio neko drugi prije tebe, a i CEO ti je objasnio da je zabranjeno.
A uostalom, ako je brod toliki zatvor, zasto si onda ti bio 7 godina na njemu, ako si uopste i bio, jer prvo bi trebao da popunis upitnik za veterane i da izneses cinjenice kojima ces da potkrpeis svoju tvrdnju da je brod ''zatvor''.  :tuctuc:
Fiat iustitia et pereat mundus!

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
 ::yes::

... osim ako nisi spreman suočiti se sa situacijom. Koja glasi: Radio sam po belosvetskim morima i okeanima 7 godina i ovo su moji rezultati: xyxxyyxyxyyx .....
U redu je ako nisi spreman. It's OK. Česta je situacija da ljudi jure ugovor za ugovorom, sa 8x7 dana trošenja love između. Nije lako iskočiti iz tog ritma.
Međutim, tek kad iskočiš, shvatiš neke stvari bolje, počneš sagledavati stvari i situacije iz drugih perspektiva ...

Taj tekst kojim si zaspamao ovaj forum je napisan iz perspektive tipa koji je napisao knjigu da se što bolje prodaje. To bi ti trebalo biti jasno čim pročitaš "svi se ševe, svi mrze putnike ...".
Nažalost, tebe je upravo taj dio oduševio. I na tome moram čestitati "piscu" jer je na to računao, a to se i dogodilo.  :clapping: Well done.
Inače, ako te zanima šta 200-tinjak ljudi stvarno misli o radu i životu na kruzerima, možeš zadžabe pročitati u pričama vetrana, ne moraš kupiti njegovu knjigu.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline srdjo

  • Registered
  • *
  • Posts: 54
    • View Profile
Jel ide neko na ovaj intervju?...sad sam se cuo sa curom iz Kouzona, kaze da je intervju uzivo i da prekosutra moram biti u Skoplju!! :neee:
Pomazite ljudi, sta mislite, isplati li se otici???

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Jel ide neko na ovaj intervju?...sad sam se cuo sa curom iz Kouzona, kaze da je intervju uzivo i da prekosutra moram biti u Skoplju!! :neee:
Pomazite ljudi, sta mislite, isplati li se otici???
Ja licno mislim da za te pare i na tu poziciju ne isplati ici. Nemoj me pogresno shvatiti, ja sam covjek koji u potpunosti podrzava rad na brodu i nije mi problem da radim puno, ali ne isplati se za 700 dolara lomiti kicmu, jer ovo ti je bas bas krvav posao, a da ne spominjem da ovaj posao rade samo filipinci i indijci, jer su za njih te pare ostvarenje snova. Kuci ces da doneses jako malo para, jer na toj poziciji nemas tips, imas platu i to je, a da ne spominjem da moras ipak i na brodu da trosis neke pare, jer si zivo bice.
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline srdjo

  • Registered
  • *
  • Posts: 54
    • View Profile
Sve znam jbg, javio sam im se jer mi cura iz Kouzona-Banja Luka rece da je skajp intervju, sad ova kaze da treba doci tamo, jer regruterka iz Vikinga hoce face to face intervju...zakopala me u sekundi, ostao sam bez texta...i plus na sve to u petak imam razgovor za posao u Banja Luci, nude mi 300 eura ako dobijem posao...a na obe strane ne mogu nikako stici...

Offline The_Bartender

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 404
    • View Profile
Sve znam jbg, javio sam im se jer mi cura iz Kouzona-Banja Luka rece da je skajp intervju, sad ova kaze da treba doci tamo, jer regruterka iz Vikinga hoce face to face intervju...zakopala me u sekundi, ostao sam bez texta...i plus na sve to u petak imam razgovor za posao u Banja Luci, nude mi 300 eura ako dobijem posao...a na obe strane ne mogu nikako stici...

Druze, racunaj da ces vjerovatno jos jednom morati ici u Skoplje, jer se Viking intervju radi 2 puta, jednom sa HR-om, jednom sa Department Headom...

Moguce je da je Urgent, i posto je najniza moguca pozicija da nece tako biti, ali ipak da znas... Osim toga ako dobijes posao, morat ces raditi STCW trening isto u Skoplju koji ce te kostati 550 eura plus odlazak i boravak u Skoplju od 7 dana...

Kad na to dodas i medical, i put (iako ce ti to kompanija refundirati) odlazak na Viking ce te kostati dobre 2 plate na toj poziciji, a valjda znas da je ta pozicija 10-12h dnevno teskog fizickog rada i stresa, od čišćenja najgorih dijelova galleya, kuhinje, razvrstavanja smeća itd...

Iskreno ta pozicija za tu platu nije nesto sto bih predlozio bilo kome...

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia

Iskreno ta pozicija za tu platu nije nesto sto bih predlozio bilo kome...

ja bih ju predložio svakome tko sjedi mami i ćaći na grbači ...
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
ja bih ju predložio svakome tko sjedi mami i ćaći na grbači ...
U jednu ruku imas pravo CEO. Ali moze da se skine sa mamine i tatine grbace i na druge nacine i da nadje na brodu bolji posao, za bolju platu. A i tesko da ce osoba koja je na maminoj i tatinoj grbaci izdrzati dugo kao galey utility.
Fiat iustitia et pereat mundus!

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Ali bar će saznati koliko vrijedi na tržištu rada.
Ovdje im je opravdanje da plate kasne ili ih ne dobivaju uopće, da troškovi života pojedu sve ... što je potpuna suprotnost poslu galley utility-a. Tamo plata ne kasni i život na brodu ga ne košta ništa.
Evo fino napisa čovjek da mu nude posao u BL za 300€, i to možda. Šta može s tim? Ništa.
Ja sam bio galley utility, pa šta mi fali? Ništa. To je posao samo za prave muškarce. Nikada nam cura nije došla u department, nikada u povijesti kompanije. Ako možeš taj posao radit, možeš bilo šta.

Evo sad ću ti iskopat neku fotku iz arhive ...
(na slici je kolega rumunj)

ps.
Mi smo se otimali ko će nosit smeće, da malo odahnemo od potwash-a.

Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)