Author Topic: Viking Ocean Line looking for GALLEY UTILITY CLEANERS  (Read 8277 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline IVAN DIREKTOR

  • Registered
  • *
  • Posts: 188
    • View Profile
Pazi, radio lik 7 godina na kruzerima i odjednom je nakon tih 7 godina shvatio da je to loše i da ne treba ići tamo.  :run:

Nego da se vratimo mi na temu ovu.  :D
Немој да ми плачеш на кућноме прагу, врата ће да ми у'вате влагу!  :yahoo:

Offline Brooks

  • Registered
  • *
  • Posts: 71
    • View Profile
Jel ide neko na ovaj intervju?...sad sam se cuo sa curom iz Kouzona, kaze da je intervju uzivo i da prekosutra moram biti u Skoplju!! :neee:
Pomazite ljudi, sta mislite, isplati li se otici???

Pa zar nemas nista bolje covece? Bice jos intervjua i ponuda. Gde ces da za 700 dolara i to na najtezu poziciju, sta si radio pre toga? Osim ako te neko ne juri za pare i moras da pobegnes bolje razmisli i uradi matematiku ne isplati se.

Offline srdjo

  • Registered
  • *
  • Posts: 54
    • View Profile
Odustao sam... :)
...nisam mogao dobiti toliko dana slobodno na poslu u tako kratkom vremenskom periodu (Bilo je otkaz pa idi gdje hoces ili ostani radi)...usto, propustio bih i razgovor u BL i jos da se desi da ne dobijem posao na brodu ostadoh na ulici...ne vrijedi tolikog rizika...:)
...da su drugacije okolnosti, da imam vremena organizovati se na poslu, naci zamjenu,...itd. otisao bih sigurno, najmanji problem je raditi kad si u glavi cist i znas zasto si dosao...:)

Offline deejaymanga

  • Registered
  • *
  • Posts: 41
    • View Profile
  • Country: Macedonia
  • Company: Carnival Cruise Lines
  • Recruitment Agency: Uspinjaca Posao
  • Job Title: Team Headwaiter
Jel znate neko ko je bio na ovaj intervju???

Ja sam bio i iako su rekli da je urgent, jos nemaju rezultata od intervjua.. Danas sam kontaktirao Kouzona rekli su mi da dok brod ne isplovi necemo znati nista.. A to je tek nakon 15 aprila... Jedan drug je danas otisao na Star-u kao pool attendant, i rekao mi je da ima dosta filipince, indonezijce koji su za galley-a..

Izgleda da su dzaba radili intervju.

Offline The Power of Nature

  • Registered
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
  • Country: Serbia
Eto, prošao je 15-i april. Ima li kakvih novih informacija o tome kada je sledeći ukrcaj na Viking Star?   :hmm: 
Mislim da će proći još dosta vremena do sledećeg ukrcaja.  :(

Offline deejaymanga

  • Registered
  • *
  • Posts: 41
    • View Profile
  • Country: Macedonia
  • Company: Carnival Cruise Lines
  • Recruitment Agency: Uspinjaca Posao
  • Job Title: Team Headwaiter
Eto, prošao je 15-i april. Ima li kakvih novih informacija o tome kada je sledeći ukrcaj na Viking Star?   :hmm: 
Mislim da će proći još dosta vremena do sledećeg ukrcaja.  :(
I ti si bio na ovo intervju?

Offline The Power of Nature

  • Registered
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
  • Country: Serbia
Ne, bio sam na intervjuu koji se održavao još u oktobru prošle godine, za neku drugu poziciju, a polako počinjem da gubim strpljenje. Nisam toliko blesav da idem kao cleaner na brod, to se uopšte ne isplati.  :neceici:

Offline deejaymanga

  • Registered
  • *
  • Posts: 41
    • View Profile
  • Country: Macedonia
  • Company: Carnival Cruise Lines
  • Recruitment Agency: Uspinjaca Posao
  • Job Title: Team Headwaiter
Nisam toliko blesav da idem kao cleaner na brod, to se uopšte ne isplati.  :neceici:
A da, sigurno se isplati vise da sedim tu i da radim za 200 eura bez nikakve sanse za napredak.

Offline The Power of Nature

  • Registered
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
  • Country: Serbia
A da, sigurno se isplati vise da sedim tu i da radim za 200 eura bez nikakve sanse za napredak.
To si ti rekao, ja nisam. Ako si u nekoj bezizlaznoj situaciji onda ni to nije loš izbor, a što se mene tiče, ja srećom nisam primoran da radim najgori posao po svaku cenu. Rad na brodu može biti lepo iskustvo ali nije trajno rešenje za život. Ko ima neku ušteđevinu, taj može izabrati i neke druge opcije, pod tim mislim da može preživeti prvi mesec u inostranstvu, ukoliko prethodno nađe neki solidno plaćen posao sa kojim se može kasnije samostalno finansirati. Znam da to ide teže sa pasošima koji ne pripadaju EU, mada ipak nije neostvarljivo. A u krajnjem slučaju (po mom mišljenju najboljem), možeš i naći devojku iz neke države u kojoj bi želeo da živiš i venčati se sa njom, a ujedno dobiti boravišnu i radnu dozvolu te zemlje. Kod mene je ta solucija veoma moguća ako se ovo bude oteglo.

Offline murgavi92

  • Registered
  • *
  • Posts: 297
    • View Profile
Pa ovo i nije toliko lose, plata manja za 50 dollara od restaurant stewarda, e sad ko ne voli ljude gurnes glavu u sudoperu i udri mehaga, garantujem da je stres mnogo manji, a i ne treba ti sjajan engleski, ajde radi u bosni za 1500 maraka sa krovom nad glavom i obezbjedjenom hranom. Svako ime svoje razloge zasto ide na brod, meni recimo ne gori toliko ali ocu da idem raditi i da donesem kuci neki dinar, da znam za sta radim, vidjeti malo svijeta, probati i taj brod, najlakse je kuci doci.  pet godina sam se lomio kao konobar po kaficima, diskacima za dnevnicu od 25-30 km od 6:30am do ponoci i to molis Boga da se ne zapije neko. Kako god ubijedjen sam da ne moze biti gore nego u Bosni.  :pop: