Author Topic: Medical u Rijeci. Je li potrebno donijeti mokra?u od ku?e ili treba tamo pišati?  (Read 12496 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline hemperor

  • Registered
  • *
  • Posts: 61
  • One Love
    • View Profile
Pozdrav svima iz Rijeke i okolice koji su tu radili medical, imam jedno preventivno pitanje.

Naime, imao sam nedavno intervju za RCCL i potvrđeno mi je da čekam drugi intervju a od prijatelja s broda sam doznao kako im je manjak ljudi za tu poziciju i da bih mogao ubrzo otploviti.

Problem je u tome što sam do prije 2 tjedna kada sam imao intervju bio česti korisnik marihuane, kad kažem česti mislim na to da sam svaki dan zapalio pljugu navečer prije odlaska u krevet pa tako nekih 4 godine no od dana kada sam imao intervju sam samo prestao i ne pada mi na pamet više zapaliti jer trebam taj posao (evo i za nevjerne tome koji govore da je ta sveta biljka droga i da su svi koji puše narkomani :P)

Dosta sam proučavao po netu o čiščenju THC-a iz sistema i držim se svih pravila, smanjio sam unos masne hrane, pijem dnevno po 2 litre vode i 2 litre zelenog čaja, pišam kao manijak svakih 20 minuta, rekreiram se da bih potakao znojenje itd itd, ali sam isto tako i načitao se činjenica da kod čestih i dugotrajnih korisnika THC-a se zna dogoditi da u urinu ostane i preko 8 tjedana pa me jako strah urin testa na medicalu.

Ono što mene zanima je kako izgleda pišanje na medicalu u Rijeci.
Dali je potrebno donijeti mokraću od kuće ili treba tamo pišati, a ako treba tamo pišati, dali ima nekakvih kontrola ili da npr te netko nadgleda dok pišaš.

Ako je dovoljno donijeti mokraću od kuće taj problem ću lako riješiti tako da donesem od prijatelja koji ne puši i nije mi problem njega pitati nešto tako, ali ako treba tamo mokriti, uzeo bih isto njegovu i samo pretočio u čašicu koju dobijem tamo, ali ostaje problem topline mokraće i lako se posumnja ako predam hladnu mokraću, mada imam rješenje i za to, bolje da ne govorim ispast cu smješan ali efikasno je i ono najbitnije, djelovalo bi.


Molim vas da mi odgovorite što prije da skinem taj teret iz glave.

Pušit sam prestao i iskreno neznam kad ću opet možda ni neću narednih 10 godina ako mi krene s tim poslom, i nije da mi smeta što ne pušim, ipak bitnija mi je egzistencija mene i moje obitelji više nego pljuga prije spavanja.

Hvala unaprijed i lijepi pozdrav


[yt=425,350]http://youtu.be/xd80dwC7lqk[/yt]

 :wave:
"...until the color of a man's skin is of no more significance than the color of his eyes...me say WAR..."
https://www.youtube.com/watch?v=4XHEPoMNP0I

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Zanimljiv problemčić.
Bilo bi krajnje neozbiljno od njih da dozvoljavaju donijeti mokraću "od kuće".
Jesi li se probavao testirati na THC u svojoj režiji? Imaš dosta jeftino tih testova, pa ćeš bar znati unaprijed jesi li se "očistio".
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline nena1312

  • Registered
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
pretpostavljam da misliš na provitu, imaju svoje čašice, nitko te ne nadgleda, bar ne još, standardna procedura

Offline hemperor

  • Registered
  • *
  • Posts: 61
  • One Love
    • View Profile
Pa razmisljao sam da kupim u apoteki test kad saznam info za drugi intervju ali svejedno zelim biti siguran i izbjeci mogucnost da je npr test na medicalu osjetljiviji  i bolji od ovog iz apoteke pa da sam sebe zavaram i popusim posao.


Onda cu ipak zapakirati frendovu mokracu u termosicu malo ju podgrijati u mikrovalnoj prije stavljanja u termo i prije ulaska u zgrada pretociti iz termosice u casicu to mi se cini kao win opcija bitno samo da nitko ne stoji iza mene i nadgleda me pa nismo u zatvoru

Hvala vam puno na odgovorima
"...until the color of a man's skin is of no more significance than the color of his eyes...me say WAR..."
https://www.youtube.com/watch?v=4XHEPoMNP0I

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Pa razmisljao sam da kupim u apoteki test kad saznam info za drugi intervju ali svejedno zelim biti siguran i izbjeci mogucnost da je npr test na medicalu osjetljiviji  i bolji od ovog iz apoteke pa da sam sebe zavaram i popusim posao.


Onda cu ipak zapakirati frendovu mokracu u termosicu malo ju podgrijati u mikrovalnoj prije stavljanja u termo i prije ulaska u zgrada pretociti iz termosice u casicu to mi se cini kao win opcija bitno samo da nitko ne stoji iza mene i nadgleda me pa nismo u zatvoru

Hvala vam puno na odgovorima
Nisam bas siguran da ce ta mokraca biti ok ako je podgrijes u mikrotalasnoj. Ali svaka cast za ideju. :rofl:  U svakom slucaju ako tek treba da imas drugi intervju, ne vjerujem da ces imati ljekarski bar u sledece 3 sedmice, bez obzira koliko im hitno bilo. Do tada bi trebalo da bude sve ok, samo treniraj svaki dan. ;)
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline GOAT

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Anchors aweigh!!
    • View Profile
  • Company: Oceania/Regent
  • Recruitment Agency: n/a
  • Job Title: Destination Staff
neće ti nitko provjeravati toplinu mokraće, medicinska sestra bočicu uzme za vrh gdje je čep jer se uvijek dogodi da dio urina zavrsi i sa strane bočice...

"It always seems impossible until it's done"

Offline hemperor

  • Registered
  • *
  • Posts: 61
  • One Love
    • View Profile
Odlican podatak ovo da ne provjerava toplinu

A ovo za mikrovalnu sam i ja pomislio ali mislim da ni nema veze jer se iz urina radi samo test na drogu ili sam u krivu?
"...until the color of a man's skin is of no more significance than the color of his eyes...me say WAR..."
https://www.youtube.com/watch?v=4XHEPoMNP0I

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Odlican podatak ovo da ne provjerava toplinu

A ovo za mikrovalnu sam i ja pomislio ali mislim da ni nema veze jer se iz urina radi samo test na drogu ili sam u krivu?
Pa urin je potreban i za odredjene labaratorijske vrijednosti, ne samo za test na drogu. Uglavnom, u mikrotalasnoj nije dobro bilo sta zagrijavati, pa ni urin. :)
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline hemperor

  • Registered
  • *
  • Posts: 61
  • One Love
    • View Profile
Aha a mislio sam da je urin samo za drogu.

Onda će u đezvu ujutro prije pregleda  :D
"...until the color of a man's skin is of no more significance than the color of his eyes...me say WAR..."
https://www.youtube.com/watch?v=4XHEPoMNP0I

Offline Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Uh, ti si baš rešio da kuvaš/podgrevaš i presipaš taj urin. :pad: :giggle:

Zar nije bolje poneti ga u nekoj zatvorenoj bočici, nositi tu bočicu uz sebe, te toplinom svog tela rešiti problem? ;D

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Aha a mislio sam da je urin samo za drogu.

Onda će u đezvu ujutro prije pregleda  :D
I obavezno baci djezvu nakon sto ga prokuvas.  :)
Pobogu covjece, nemoj da mucis taj jadan urin i odnesi ga kakav jeste.   oT
Ne mogu da vejrujem da se raspravljamo ovdje o kuvanju urina. Molim da CEO preimenuje ime teme u ''Podgrijavanje urina''.  :giggle:
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline hemperor

  • Registered
  • *
  • Posts: 61
  • One Love
    • View Profile
Re:
« Reply #11 on: 03/March/2015 »
Ma imate pravo uostalom sta mi moze ako je hladna mokraca....ma ne idem na pisanje u socijalnu ili za uvjetnu...malo previse paranoje sam sebi stvaram
"...until the color of a man's skin is of no more significance than the color of his eyes...me say WAR..."
https://www.youtube.com/watch?v=4XHEPoMNP0I

Offline idebrod

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 359
    • View Profile
Gle ako ti je bas tolika frka tjedan dana prije ljecnickog samo udari kuru uvin h caja, i usput si popij par puta medicinski ugljen da te procisti. Works as a charm  :deda: :uzdravlje:
Doslo vijeme majko stara da ispratis svog mornara...

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Pa urin je potreban i za odredjene labaratorijske vrijednosti, ne samo za test na drogu.

hm. pretrage na razne vrijednosti se vrše na uzorku krvi, ne urina .. bar tako mislim ..
Oni su tamo podijeljeni, ako vrše test urina na droge, onda rade samo to, nije ih briga za ništa drugo.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline nena1312

  • Registered
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
hm. pretrage na razne vrijednosti se vrše na uzorku krvi, ne urina .. bar tako mislim ..
Oni su tamo podijeljeni, ako vrše test urina na droge, onda rade samo to, nije ih briga za ništa drugo.

to baš nije točno, na liječničkom kad je u pitanu laboratorijska analiza osim KKs-a radi se i kompletna analiza urina, što podrazumijeva test trakice za sve vrijednosti u urinu i mikroskopski pregled sedimenta uz test na drogu