Author Topic: kolike su plate za 3rd Refrigeration Engineer i majstorima frigomehanicarima?  (Read 2871 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline tehniko

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Kakvi carevi ! Upravo mi je stigao mail da se izvinjavaju i da mi je intervju ponovo odlozen ! Kakva interna komunikacija ! Dobio sam C1D vizu. U ponedeljak medical u Risticu pa u utorak predajem za UK vizu.


Imaš li informaciju kolike su plate za 3rd Refrigeration Engineer i majstorima frigomehaničarima/HVACR (refrigeratin technician,fitter, ili kako se to već zove) na tvom brodu?

Offline Euronymous

  • Registered
  • *
  • Posts: 228
    • View Profile
Mene to buni, da li ova naša struka za klime, frižidere, zamrzivače, šporete, veš mašine itd spada pod ventilation, hvac ili refrigeration...
Tehniko, mogu ti preneti informaciju od forumaša da je za 3rd VO plata na princessu bila 3000€.
Prosečni se zlopate drndajući lopate.

Offline NikolaT7

  • Registered
  • *
  • Posts: 49
    • View Profile
Ne znam tacno ali 15og se ukrcavam pa me podseti da pitam. Za 3rd ETC (Elektronika) je 3500€. Ugovori 4-2 meseca.

Offline NVC

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 219
    • View Profile
Mene od nedavno interesuje ova pozicija po struci Sam mechanicar  za term I rashladne uredjaje.
Tokom prethodnih godina trudio Sam see da pohvatam kontakte pa sam tako naleteo na coveka koji je taj posao radio na MSC
On mi savetuje da kontaktiram neke Zivanu koja navodno zaposljava technical za MSC.
Ima li neko NEkakvo iskustvo?
Meni je ovo sumnjivo zato sto zena nema stalnu adresu, nema nikakav web sajt i dosta cesto menja brojeve telefona ili se ne javlja na telefon.

Ja trenutno radim za princess i trudim se da nekako pokreem sve i da pokusam davse prebacim na ovu poziciju ali evo za 3 godine, nikakav napredak posto navdno nemam brodsko iskustvo iako vrlo dobro znam dosta slicne sisteme (York itd)


Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Zivana salje na MSC vec godinama. Provereno!
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline NVC

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 219
    • View Profile
Hvala. A moze li mi reci neko kakav je zivot tamo, u msc kompaniji?
Koliko je prosecni "zivotni vek" ljudi u engineu?
Receno li je da su tolerantni.

Offline YoungOutlaW

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 415
  • I am what I am..
    • View Profile
  • Company: MSC
Ja sam upoznao bas jako puno nasih ljudi bas na poziciji za koju si ti zainteresovan, i niti jednom nisam cuo da se bilo ko od nasih ljudi pozalio. Takodjer, neki od njih rade vec vise od 15 godina za MSC. Isto tako bih zelio da napomenem da Nedeljom, vecina Eng. Dpt. je "slobodna" poslije 12 popodne tj. rade ali kao na "stand by".. Jedina zamjerka sviju pa je hrana :wave:

Offline NVC

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 219
    • View Profile
Hvala Vam puno. Jos o tome razmisljam pa cu probati sledece godine