Author Topic: Imam više tetovaža, od vidljivih - na listu ispod kolena i tricepsu  (Read 2513 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline vladakicvi

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Zdravo svima!
Vec neko vreme trazim neke korisne informacije na temu zaposljavanja na brodovima pa mi je drago da sam naleteo na ovaj zanimljiv i koristan forum. Gledajuci zahteve raznih kompanija za zaposljavanje u ovoj oblasti smatram da imam dobre sanse da dodjem do intervjua. Medjutim nacuo sam da je uglavnom jedno od prvih pitanja na intervju: "imate li neke tetovaze i na kojim mestima"? S"obzirom da imam vise tetovaza, od vidljivih na listu ispod kolena i tricepsu, jedan poznanik zaposlen na queen marry  mi je rekao da ako imas tetovazu ispod kolena odbijaju 100%. zanima me koliko to moze uticati na buduce poslodavce i da li su tacne takve tvrdnje? Hvala unapred!

Offline neno_pula

  • Registered
  • *
  • Posts: 195
  • He who dares wins
    • View Profile
ovisi ako imas tetovazu koju mozes pokrit sa odjecom ne moras se brinut tako je meni rekla Suzi
zato npr. ne mogu radit u baru nego ce me poslat u dinning jer imam tetovazu na podlaktici lijeve ruke
a u baru su kratki rukavi dok su u dinning roomu uviek dugi
nadam se da ti je bar malo pomoglo ovo ;)

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
slusajte ljudi,samo ne govorite na interview da imate tatoo i to je to.Kad dodjes na brod,niko te nece vratiti kuci zbog toga,sta se svi bojite?
Ne znam,kriticno bi mozda bilo ako je imate na celu...
When it comes to money, nobody can be trusted !