Author Topic: Imam vec kreiran nalog i referentni ID, taksu platio, nisam zakazao intervju ...  (Read 1371 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline salsero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 186
    • View Profile
Pozdrav svima,

hocu da se prijavim ponovo da apliciram za vizu americku, pri tom da kazem da nikada nisam zakazao termin.
Premda imam vec kreiran nalog i neki njihov referentni ID, a taksu sam platio u oktobru, ali zbog okolnosti nisam zakazao intervju, da li mogu na postojeci nalog da samo preuredim i da opet platim taksu ili ne?
Kada hocu da kreiram nalog stalno me vraca na onaj koji je vec kreiran, je l ja to ne mogu da kreiram vise nalog ako sam ga jednom kreirao ili mogu?

Ne znam sta mi je ciniti malo mi je nezgodno jer ovo radim prvi put. Hvala na svakoj informaciji.

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Re: Mala pomoc
« Reply #1 on: 17/March/2015 »
Nema potrebe da ponovo kreiras nalog, zakazi termin preko tog naloga sto vec imas.
I mislim da ne moras ponovo da placas taksu, jer ako se dobro sjecam, ta priznanica ti vazi godinu dana. Probaj pa javi ovdje na forumu.  ;)
S tim da moras ponovo da popunis ds-160 obrazac online, jer ti stari vise ne vazi.
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline Bosanceros

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
Re: Mala pomoc
« Reply #2 on: 17/March/2015 »
Priznanica vazi godinu dana. Ja sam danas isao da vadim vizu. Pa verovatno mozes na osnovu nje da zakazes interviju!!!

Offline salsero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 186
    • View Profile
Re: Mala pomoc
« Reply #3 on: 17/March/2015 »
Joj ljudi pozlaticu vas obojicu samo ako ovo uspe. Pisacu na forumu kada sve zavrsim to. Duzan sam vam za ovo  braco.