Author Topic: troskovi odlaska na Carnival  (Read 11338 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Girl from another planet

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: troskovi odlaska na Carnival
« Reply #30 on: 19/March/2015 »
I da naravno da ne mozete da posaljete samo papir da se trenutno ne vodi postupak. U palati vam izdaju papir (barem meni) da za zivota (do tog i tog datuma) protiv vas nije pokrenut niti vodjen nikakav postupak... sto dalje implicira da niste imali kad da budete osudjeni jer niste bili gonjeni od strane policije ,niti suda  :rtfm:
Scars remind us where we've been... They don't have to dictate where we're going.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: troskovi odlaska na Carnival
« Reply #31 on: 19/March/2015 »
Ako nije, trebalo bi biti protivustavno da se od ljudi traži potvrda da nikada nisu bili osuđivani. Osim ako se radi o firmi koja je strašno važna za nacionalnu sigurnost.

bgti ukradeš čokoladu, osude te, i nikad više ne možeš dobiti posao  oT
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline OPEL CS

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
Re: troskovi odlaska na Carnival
« Reply #32 on: 19/March/2015 »
nisi u pravu girl . . . sud ti samo izdaje uverenje da se protiv tebe ne vodi krivicni postupak i da nisi pod istragom . . . a policija ti izdaje potvrdu da nikad nisi imao izrecene sudske mere ( zatvor, uslovna kazna . . . )

a kod Sinise sam bio na razgovoru pre 10 dana i znam sta je covek rekao, bas je naglasio da treba potvrda iz policije

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Re: troskovi odlaska na Carnival
« Reply #33 on: 19/March/2015 »
Girl malo bolje procitaj sta pise na tom uvjerenju.
Nije to zauvijek CEO, nego lice ne moze da se zaposli u kompanijama koje traze neosudjivana lica dok ne prodje odredeni period tj. dok ne dodje do rehabilitacije i tada se brise lice iz kaznene evidencije, a to zavisi od tezine krivicnog djela.
Fiat iustitia et pereat mundus!

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: troskovi odlaska na Carnival
« Reply #34 on: 19/March/2015 »
Girl from another planet kaže "za života" ...
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline OPEL CS

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
Re: troskovi odlaska na Carnival
« Reply #35 on: 19/March/2015 »
kad prodje period rehabilitacije, odes lepo u policiju, trazis da se obrise sve i ti kao da nikad nisi osudjivan :D 

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: troskovi odlaska na Carnival
« Reply #36 on: 19/March/2015 »
thank you for overtime OPEL  :smack:

Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline OPEL CS

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
Re: troskovi odlaska na Carnival
« Reply #37 on: 19/March/2015 »
hvala na ispravci sefe :D  navika sa Whatsapp-a :D

Offline Girl from another planet

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: troskovi odlaska na Carnival
« Reply #38 on: 19/March/2015 »
Mislim da se cokolada ne racuna  :rofl:
Jasno mi je sto proveravaju nas koji radimo s decom i jasno mi je da ne treba bas svako da radi tamo,pa da prsne i poubija ljude. Mada to moze da se desi i nekome ko nije nikad osudjivan... Nesam pametna  :smack:
Al to je onaj sindrom,naplatite im sve moguce  :pop:

Opel gledam upravo u papir pise da se nikad do sad protiv mene nije vodio postupak ni u jednom sudu i da nisam bila pod istragom kao i da nisam sad. Prilicno sam pismena i znam sta citam. Uostalom EP je odobrio taj papir i ja 29og putujem tako da ne vidim oko cega je spor?  :nokti:
Scars remind us where we've been... They don't have to dictate where we're going.

Offline Jel

  • Registered
  • *
  • Posts: 69
    • View Profile
Re: troskovi odlaska na Carnival
« Reply #39 on: 19/March/2015 »
Ok..ja ne znam kako da postavim ovde,ali imam oba papira i iz palate pravde kao i iz SUPa..i ima razlike..nije mi prvi put da vadim ova uverenja za brod eto...pa zato kazem..Ima razlike ,jer uverenje da nisi osudjivana i uverenje da se ne vodi istraga protiv tebe jesu dve razlicite stvari..ne bitno sad ,ako prihvataju bilo koji od ta dva...:):) ali koliko se ja secam ,moji prijatelji i ja smo to uvek vadili u SUPu..

Offline Jel

  • Registered
  • *
  • Posts: 69
    • View Profile
Re: troskovi odlaska na Carnival
« Reply #40 on: 19/March/2015 »
Girl?Ako ti nije problem posalji mi taj papir iz palate pravde imas moj mail..Posto ako sam razumela ti si vadila u palati pravde..a posto imam ja isti taj papir..znam da ne pise da nikad nije vodjena istraga nego pise da trenutno nisi pod istragom...zato kazem..A sve ostalo se dobija u SUPu

Offline Girl from another planet

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: troskovi odlaska na Carnival
« Reply #41 on: 20/March/2015 »
Poslala , da ne bude da je Girl otisla s mozgom, ona na reklami kaze nemam bore da to i dokazem ,al ja imam papir da to i dokazem. Da naglasim nisam rekla da su isti papiri ,ima razlike slazem se, al meni pise da nije vodjeno protiv mene nista  :yeah:  :rolleyes: 
Scars remind us where we've been... They don't have to dictate where we're going.