Author Topic: Sta raditi?  (Read 1549 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline salsero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 186
    • View Profile
Sta raditi?
« on: 18/March/2015 »
Drugari treba mi jedna jos pomoc kako bi bio siguran,

Dobio sam od carol le page A4, B3, SEA Acceptence i to treba da se potpise itd, stiglo mi je takodje Offer of employment, tu mi stoji adresa koja nije kao iz licne karte tacnije razlikuju se samo brojevi ulica je ista jer sam se preselio kod dede, a nisam promenio mesto prebivalista u licnoj karti, da li ce to da predstavlja neki problem u ambasadi za dobijanje vize i jos nesto da li da nosim u ambasadu i offer of employment i c1d support letter ili samo support letter?  hehe

Svako dobro.

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Re: Sta raditi?
« Reply #1 on: 18/March/2015 »
Drugari treba mi jedna jos pomoc kako bi bio siguran,

Dobio sam od carol le page A4, B3, SEA Acceptence i to treba da se potpise itd, stiglo mi je takodje Offer of employment, tu mi stoji adresa koja nije kao iz licne karte tacnije razlikuju se samo brojevi ulica je ista jer sam se preselio kod dede, a nisam promenio mesto prebivalista u licnoj karti, da li ce to da predstavlja neki problem u ambasadi za dobijanje vize i jos nesto da li da nosim u ambasadu i offer of employment i c1d support letter ili samo support letter?  hehe

Svako dobro.
Prijatelju prestani da otvaras 100 tema u vezi vize, ovo ti je vec 3 danas, gomilas bespotrebno teme na forumu, CEO ce da te sankcionise. :tuctuc: Sva ova pitanja sam ti odgovorio u inboks. Navedi samo adresu gdje sada zivis, jer ces mozda primiti na adresu neka dokumenta od kompanije. Boli i kompaniju i ambasadu uvo koja ti je prava, a koja adresa u licnoj karti
Nemoj da panicis kao da ides za astronauta, samo smireno.  :zen:
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Sta raditi?
« Reply #2 on: 18/March/2015 »
 :busy:

pobogu kakvo je to ime teme? šta kad bi svi nazivali svoje teme "Hitno" i "Trebam pomoć" is sl?  oT

@justinijan, drug zaboravi na taj quote, daj mi predaha malo, šećem za tvojim postovima već par mjeseci, i brišem sve što quotaš, čakam da skužiš, ali nema vajde .. nema potrebe da quotaš čovjeka ispred sebe ... udri reply  :facepalm:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Re: Sta raditi?
« Reply #3 on: 18/March/2015 »
Izvini CEO, necu vise da koristim Quote.  :uzdravlje:
To mi je izgleda refleksna reakcija. :D
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline salsero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 186
    • View Profile
Re: Sta raditi?
« Reply #4 on: 18/March/2015 »
Izvinite braco moja na smetnji, ja do vas trenutno nemam preceg. @justinijan prestajem obecavam :) @CEO nemam vise ideja kako nazvati teme. Od sada cu da ispauziram malo i javljam vam se sa novim zivopisom :)