Author Topic: 21.3.2015; Zagreb => Frankfurt => Miami => Puerto Rico, Carnival Valor  (Read 4532 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Girl from another planet

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Dobila sam danas kartu , 29i ujutru preko brdo zemalja do Orlanda,Florida. Sve su izmenjali....opet  :facepalm:
Scars remind us where we've been... They don't have to dictate where we're going.

Offline Eve29

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 55
    • View Profile
Girl, jos uvijek je Valor kod tebe u igri? Meni su danas mail poslali, citiram: Good Day ,
 
Could you please advise your status? . Kaj bi to trebalo bit..ja sam njima vratila da mi mozemo ic, spremni smo i cekamo kartu i naravno da nas stave  zajedno... :waiting:
 

Offline Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Odgovorila si upravo ono što je i trebalo - da ste spremni. ::yes::

Offline Eve29

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 55
    • View Profile
 :-))))' ma cak sam mislila napisat da bi isli poslije Uskrsa, ali nisam, samo tak produzavam agoniju a i kaj sam dulje doma, sve mi se manje ide, tak da idemo cim prije :yeah:

Offline Eve29

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 55
    • View Profile
Update. Ide se na Sensation :pad:, a ne na Valor nazalost :nono:. Dobili smo razlicite letove.... :facepalm:
15.4. se leti za Orlando i onda Port Canaveral..Prince, odo te tamo na avionske karte nes pitat :nokti:

Offline miri

  • Registered
  • *
  • Posts: 29
    • View Profile
mozda je bolji mali brod za restoran,na xaloru bi vise radili sigurno...

Offline Eve29

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 55
    • View Profile
miri, to je istina, ali svi su odusevljeni s tim brodom pa se i mi nabrusili :( imas pravo, ovo je barem identican brod ko i ecstasy pa necu imat problema sa snalazenjem i velicinom.....ali opet...nassau,freeport i port canaveral...gore nego na prvom (citajtoje*ilonaprvom), a jesi vidla hvalospjeve od naseg Princa za portove od valora.... :pad: Nema veze, sparanje love :yeah:

Offline miri

  • Registered
  • *
  • Posts: 29
    • View Profile
bila sam na sensationu dva puta,prvi put na bar college-u davne 2011,a drugi put nesto kratko u galeriji slika...meni je licno ok na malim brodovima,ali dok sam bila u crew kabinama ubijalo me to kupatilo,sto se deli sa 10000000 ljudi i sto je uvek prljavo,ali kao staff pozicija :yeah: valor definitivno ima bolje portove nesto slicno kao glory nekada,koji ja pamtim kao najbolji brod  ;)

Offline miri

  • Registered
  • *
  • Posts: 29
    • View Profile
par mojih poznanika je isto sad nedavno otislo sa ecstacy-ja kuci na vacation, zalili su se da je dosadno,sensation je poznat kao party ship,jer ima overnight u nassau ::yes:: ko prezivi pricace! Sretno i mirno more! :wave: :plovim:

Offline Eve29

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 55
    • View Profile
dok sam bila u crew kabinama ubijalo me to kupatilo,sto se deli sa 10000000 ljudi i sto je uvek prljavo,

haha, baš sam o tome pričala s dečkom, kak je to na brodovima di dijeliš wc s drugom kabinom, pa dobiješ nekog ne baš urednog pa moraš čistit iza njega :facepalm: ja sam 9 mjeseci dijelila wc s 10000 ljudi i zaključila da mi je još to najbolje, otrčim tam, otuširam se i ni brige ni pameti s čišćenjem, a naš wc je i bio ok, nije bilo zmazano, na sve navikneš :yeah: