Author Topic: Early vacation i pormjena pozicije odnosno departmenta  (Read 3384 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Eve29

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 55
    • View Profile

Dal neko zna ako se trazi promjena pozicije ili departmenta i npr.early vacation jel se to racunaju ko 2 requesta ili 1?
A jesam ga srocila u pm, ne znam jel me kuzite, jer sam cula da po ugovoru imas pravo na 1 request

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Re:
« Reply #1 on: 20/March/2015 »
Racuna se ko dva requesta. Sta ti mislis da si jedini asst waiter koji bi na early vacation i pormjenu pozicije odnosno dept. i jos ako si prvi ugovor. Sanse ravne nuli. U svakom slucaju sretno.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Eve29

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 55
    • View Profile
Re:
« Reply #3 on: 21/March/2015 »
Drugi sam ugovor i samo pitam jer ne znam. Tak da....isprika svima koji sve znaju.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re:
« Reply #4 on: 21/March/2015 »
Drugi sam ugovor i samo pitam jer ne znam. Tak da....isprika svima koji sve znaju.

well said.  +U+
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Sve pet al ak si drugi ugovor onda znas jako dobro situaciju u fnb dept. i samim time puno trazis, moras biti realna. Budi sretna ako dobijes promjenu pozicije a za early vacation uzmes emergency i cao. Ko kaze da moras gulit 6-9 mjeseci. Na kraju dana gledaj sebe sta ti pase i sto zelis. Druga stvar imas HR managera na brodu i vise manje su svi prijateljski nastrojeni, mozes i sa njima popricati.

Offline Eve29

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 55
    • View Profile
Hvala Šefe :)

Situacija je svakakva u našem departmentu, nema pravila i sve je moguće, to mi je postalo jasno kad sam ostala  9 mjeseci jer su se kleli da ne smijem mrdnut sa broda s prvog ugovora prije "navršenih" 8, a onda ih je brdo otišlo da još ni blizu nisu odgulili 8...ah... Tak da, sve je moguće tamo i to mi je jasno, sve ovisi o sreći. Pozicije i departmenti se mijenjaju bez problema, samo je pitanje koliko ćeš dugo čekati na to s obzirom na red za college ili kaj god.

HR je od pomoći ako sjedi tamo osoba, a ne funkcija, to sam iskusila, a emergency ne bih koristila ko metodu dobivanja ranijeg sign offa osim kad bi to bio emergency jer onda plaćam sve troškove, a i ne izmišljaju mi se neke bolesti ili smrti. Ja bi probala sve regularno i pošteno, pogotovo kad vidim da neki mogu, sve ovisi kak se zvijezde valjda poklope  +U+

Uglavnom, možemo to završit sad, pitala sam jer sam misla da je netko izvodio neš slično.
  :uzdravlje: