Author Topic: STEVEN, Assistant Waiter, Carnival Cruise Line  (Read 5379 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Korisničko ime: STEVEN
Država: HRVATSKA
Spol: M
Kompanija: Carnival Cruise Line
Pozicija: Assistant Waiter


 Kako ste čuli o poslu na kruzerima?
Čuo sam preko prijatelja koji živi ulicu dalje od mene. I tako sam onda pronašao ovaj forum i sve informacije koje su mi bile potrebne.

  • Što vas je privuklo da aplicirate za posao na kruzerima?
Svaki puta kada je bio kod mene u posjetio pričao mi je opširne priče (često i lovačke priče) o brodu I tako sam odlučio kao propali student okušat se I sam u tom poslu.

Preko koje ste se agencije za rad na kruzerima prijavili i zašto baš preko nje?
Prijavio sam se preko A-priorija, na preporuku mog prijatelja. Iako je Suzi bila fenomenalna mislim da bi bilo bolje da sam išao preko E.P jer živim blizu Zg-a.

  • Za koju ste se kompaniju i poziciju prijavili i zašto?
Prijavio sam se u Carnival za asst whaitera jer je najlakše bilo dobiti poziciju što sada nakon završenog ugovora i prikupljnih informacija mislim i da nije istina.
Sve ostale kompanije isto tako zapošljavaju česti i svi imaju dobre šanse dobiti posao ako to stvarno žele.

Koliko je trajao interview i kada ste saznali da ste prošli?
Intervju kao intervju je trajao svega nekoliko minuta i najviše smo razgovarali od kuda dolazim i takve stvari ( generalno samo test engleskog. ).
Odmah nakon intervuja sam sam znao da sam prošao što mi je ujedno Suzi nakon kojih 45 min i sama potvrdila.

  • Koliko su bili vaši troškovi odlaska na brod?
Neznam točno u novčić koliki su bili troškovi ali rekao bih cca 2000$.

Kako ste se spremili na put u nepoznato, što ste odlučili nositi sa sobom?
Prije nego što sam počeo pakirati stvari čitao sam forum vrlo intenzivno i došao sam do zaključka da je jedan ruksak stvari sasvim dovoljan.
Znači uzeo sam najviše bokserica i čarapa, 2-3 majce kratkih sukava, 2 kratke hlace i sve ostalno sam ponio na sebi..
I odlučio sam ako će mi štogod zatrebati da to mogu tamo kupiti mnogo jeftinije što je bila u potpunosti istina.
Znači savjet za sve buduće „guštere“ jedan ruksak stvari je sasvim dovoljan.

  • Opišite kako ste se osjećali prvih nekoliko dana na brodu
Znači koma živa – tek si stigao „neznaš kako se zoveš“ dobiš kabinu netko te pokupi ideš kupiti radnu odjeću – vraćas se u kabinu preslačiš u radno i nesjećam se više da li smo imali koji trening odma ali uglanom ideš raditi – brod je isplovio i više se nisam znao vratiti u kabinu jer su whater tight dors bila zatvorena. Ali uglavno nemaš vreman za razmišljanje ni sekunde jer sve sve konstantno mijenja.

Koliko vam je kompanija pomogla osjećati se dobrodošlim na vaše radno mjesto?
Uglavnom kompanija mi je pomogla NE zneči kolege ljudi koje upoznaš – koje sretneš kada se izgubiš su mi pomagali.

  • Da li vam je, po dolasku, netko neposredno pomogao uputiti vas u posao?
Naravno ass maitre'd me uputio u posao ali stvarno vas kolege upute u posao – i kažu vam kako se radi. Kako to već ide kažu ti što stvarno moraš raditi a što ne.

Kako ste se nosili sa ograničenošću životnog prostora na brodu?
Nije mi nikada to bio problem iako sam bio na jednom od najmanjih brodova u floti.
„ima dovoljno mijesta za sve“. Kasnije naravno brod postane dosadan ali sve je u granicama normale.

  • Jeste li bili zadovoljni zaradom?
Zaradom hmm.. iako sam znao što me čeka nikako nisam bio zadovoljan sa 1000$ za ponekad 13-14h rada.
Kasnije pošto sam radio na Chefs table zarada je bila „solidna“ 1300-1400$.

Postoji li mogućnost napredovanja tj. promocije na poslu?
E sad postoji itekako ali se krvnički mora raditi za nju. I to uglavnom promocija do ass team whaitera – dalje do team waitera jako teško.

  • Kako vam se svidio društveni život na brodu?
Ovisi što tražiš od sveg tog iskustva. Iskreno prvih mj. Dana opijanje i partijanje kasnije vidiš da nemožeš pratiti taj tepo pa napraviš pauzu.
 Rekao bih da je solidan ako se želiš družiti uvijek možeš pronaći nekog u crew baru. Kada sam bio postavljen na Chefs table moram priznati da su moji odlasci u crew bar u potpunosti prestali jer sam moraš sve organizirati i ako si mamuran jako je teško da ćeš sve stiči.

Opišite kakvi su ljudi sa kojima ste zajedno radili na brodu.
Kao i svugdje ima ih dobrih, loših, cinkera, ljenčina, radišnih ljudi ima svega.
Pošto sam radio u Captain mess-u  gotovo 4 mj sam se družio sa svojom kolegicom iz officers mess. Najbolji tim koji sam ikad imao.

  • Kako biste opisali putnike?
Putnici kao putnici – glupi, škrti, lijeni amerikanci koji misle da kupnjom karte za kruz su i tebe kupili. Indijci i Kinezi koji 7 puta idu do linije uzeti hrpu hrane i nemaju kulturu jer naravno nikad nisu koristili pribor za jelo. Ima i fenomenalnih ljudi sa kojima imam predivne uspomene i njihove kontakte i mjesto za prespavati ako se ikad odlučim posjetiti USA.

Jeste li imali vremena posjetiti destinacije koje je brod posjećivao?
DA i NE. Imaš izbor ili se odmoriš ili ideš van jednostavna odluka.
Uglavnom sam imao jako loše luke tako da se nije ni isplatilo ići van nešto previše.
Možda samo pojest „normalnu“ hranu popit piće, jednom mj. Otić na plažu i to je to.
Destinacije su bile: Free port na kojem nema ničega i Nassau koji je isto tako bezveze.

  • Jeste li imali neko omiljeno mjesto za izlazak?
Zaprqvo i ne nažalost imao sam tu nesreću da sam bio na za destinacije najgorem brodu.

Opišite dobre strane rada na kruzerima.
Normalno naučiš engleski, odlično iskustvo, očvrneš fizički i mentalno ( poslije kruza mozeš podnijeti svavkva psihička sranja), cijeniš slobodno vrijeme i slobodne dane.

  • Opišite loše strane posla na kruzerima.
Znači besramno izrabljivanje, psihičko silovanje konstantno, nedo bog da se razboliš, niske plaće, stoka od kolega (INDIJCI, Indonežani, lijeni do bola Rusi.), SUZE – KRV I ZNOJ.

Biste li zainteresiranima preporučili posao na kruzerima i zašto?
Svakako. Ako si mamina maza nemoj ni pokušavati da ideš na brod jer ćeš odustati bolje si ušteti i sebi i roditeljima novce i nemoj ni početi.
Sa druge strane ako vjeruješ da možeš idi i svakako ćeš biti bogatiji za jedno fenomenalno iskustvo.

  • Koji savjet biste dali ljudima koji namjeravaju aplicirati za posao na kruzerima?
Najbolji savjet je nemojte srljati radije pričekajte bolje pozicije godinu dana nego uzeti bilo što se nudi.
Ja sam išao tako i požalio sam – svaki dan sam se sjetio tih savjeta da treba čekati bolje pozicije.

Želite li dodati nešto što smatrate važnim?
Ako već odlučite da idete na brod onda i odlučite da završite taj ugovor koji ste prihvatili.
Sretno
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: STEVEN, Assistant Waiter, Carnival Cruise Line
« Reply #1 on: 24/March/2015 »


Najbolji savjet je nemojte srljati radije pričekajte bolje pozicije godinu dana nego uzeti bilo što se nudi.


Najbolji savjet ikad  :uzdravlje: Kakav je plan dalje, vraćaš se, mjenjaš poziciju...?
Once a sailor, always a sailor.

Offline maredelboy

  • Registered
  • *
  • Posts: 153
    • View Profile
Re: STEVEN, Assistant Waiter, Carnival Cruise Line
« Reply #2 on: 23/April/2016 »
CItam ovo i deluje mi nestvarno da cu ikada zavrsiti ugovor kao ovaj covek ovde a vec imam stosta napisati posle 4 i po meseca ovde... A isti portovi, ne bi me cudilo da je bio na Pride-u takodje.

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Re: STEVEN, Assistant Waiter, Carnival Cruise Line
« Reply #3 on: 23/April/2016 »
90% kruzera na Karibima ide u Freeport i Nassau. Tvoj Pride još ima i Grand Turk, Port Canaveral i Half Moon Cay u redovnom itinerary-ju. Znači nije Pride. Kad budeš bio na brodu koji ide samo u Nassau i Freeport, znaćeš da je to to - na najgorem si brodu što se tiče destinacija. :giggle:

Offline Sale Mostar

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 74
    • View Profile
Re: STEVEN, Assistant Waiter, Carnival Cruise Line
« Reply #4 on: 24/April/2016 »
Po ovom sto sam procitao brod je Sensation,2013 sam tamo bio,jedan od laksih brodova za posao ali luke su katastrofa.

Offline maredelboy

  • Registered
  • *
  • Posts: 153
    • View Profile
Dobro, to jeste. Mi smo cak imali i par specijalnih kruzeva po 15 dana. To nije bilo lose. Ali uporedjujuci sa Princess-om gde sam bio, ovo mi je katastrofa.