Author Topic: Intervju za vizu - "mrlja" iz prošlosti  (Read 4625 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline hemperor

  • Registered
  • *
  • Posts: 61
  • One Love
    • View Profile
Re: Intervju za vizu - "mrlja" iz prošlosti
« Reply #15 on: 26/March/2015 »
Da tako nesto sam i mislio da funkcionira hvala na potvrdi ovo je jako dobar odgovor.

Predpostavljam da ni npr Royal Caribbean nemoze napraviti background check i dobiti informaciju da sam kao maloljetnik bio na policiji... to je nemoguce predpostavljam
"...until the color of a man's skin is of no more significance than the color of his eyes...me say WAR..."
https://www.youtube.com/watch?v=4XHEPoMNP0I

Offline Euronymous

  • Registered
  • *
  • Posts: 228
    • View Profile
Re:
« Reply #16 on: 26/March/2015 »
Mislim da za tako nesto treba posebno odobrenje tipa sudsko ili tako nesto. Nemas brige, samo se opusti ;)
Prosečni se zlopate drndajući lopate.

Offline GOAT

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Anchors aweigh!!
    • View Profile
  • Company: Oceania/Regent
  • Recruitment Agency: n/a
  • Job Title: Destination Staff
Re: Intervju za vizu - "mrlja" iz prošlosti
« Reply #17 on: 26/March/2015 »
sudeći po načinu na koji popunjavaš new hire processing forms naduvao si se ti marice malo više od 2,3 jointa u životu...  :D :D :uzdravlje:
majsor ti je objasnio na stranici prije, ne mogu oni dobiti uvid u tvoju kaznenu evidenciju. Nemaš razloga za brigu samo hrabro i samouvjereno na razgovoru za vizu... :plovim:

"It always seems impossible until it's done"

Offline hemperor

  • Registered
  • *
  • Posts: 61
  • One Love
    • View Profile
Re: Intervju za vizu - "mrlja" iz prošlosti
« Reply #18 on: 26/March/2015 »
A jesi me našao a? To jer sam novi :P

Popušio sam ja puno više od 2,3 jointa, odi u temu medical - rijeka pa ćeš vidjeti, ali već 2 mjeseca no-no ni prismrdio, ni ne planiram, narednih 10 godina :D

Šalu na stranu, puno ste mi pomogli s ovom temom jer ruku na srce moja predodžba Amerikanaca je ta da znaju sve o svakome i da do i najdetaljnijeg podatka mogu doći, da su strogi i totalno agresivni u pitanju drug-policy, ali očito je to sve samo u mom mozgu :D
"...until the color of a man's skin is of no more significance than the color of his eyes...me say WAR..."
https://www.youtube.com/watch?v=4XHEPoMNP0I