Author Topic: Aplicirala online za Cunard, ?ekam ve? 14 mj. za Princess, Da li sam pogrešila?  (Read 7633 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Deex

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 126
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Kouzon
  • Job Title: Bartender
Da li sam pogrešila što sam on line aplicirala za Cunard na istu poziciju na kojoj sam primljena i čekam već 14 meseci za Princess?
Da li će biti sumnjivo što imam C1D vizu a nisam još bila na brodu? i na kraju koliko su oni povezani pošto sam ja CV samo malo izmenila, nisam sebi dodeljivala nikakve visoke pozicije već samo dodala još jedno radno mesto i promenila datume od-do.
Hvala unapred na svakom odgovoru  :embarrased:
Samo ja mogu da promenim svoj život. Niko ne može da uradi to za mene.

Offline salsero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 186
    • View Profile
Re: Cunard vs Princess
« Reply #1 on: 25/March/2015 »
Nista nisi pogresila, naprotiv napravila si odlican potez i ja sam aplicirao online za Cunard i mogu samo da ih pohvalim na ekspeditivnosti, ubrzo sam dobio sta treba da se popuni i poslao. Sto se tice provere, bas njih briga da tebe jednu proveravaju, a pri tom nema ni za sta jer to sto si navela je banalna stvar. Princess je samo jedna od kompanija koja radi pos Carnival Corporation Group, a ti si odabrala Carnival UK odnosno Cunard i tu je sve ok,
Kada sam rekao nista nisi pogresila mislio sam na cekanje, jer i ja sam isto tako cekao, slepo verovao premda sam tada aplicirao kao i ti preko iste agencije da ne navodim o kojoj je rec the one whose name must not be told :), posto je zabrana za Srbe na snazi ti si izbrisana sa njihovog spiska, veruj mi to je proverena informacija, nemoj da te agencija laze, jer su u lazi kratke noge, a bogami bice i oni kratki ako ovako nastave u svakom slucaju cestitam ti sto si prosla i bon voyage, mozda se i sretnemo na nekoj od queens :)

Offline GOAT

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Anchors aweigh!!
    • View Profile
  • Company: Oceania/Regent
  • Recruitment Agency: n/a
  • Job Title: Destination Staff
Re: Cunard vs Princess
« Reply #2 on: 25/March/2015 »
14 mjeseci čekaš?? :neee:

"It always seems impossible until it's done"

Offline djokic11

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 48
    • View Profile
Re: Cunard vs Princess
« Reply #3 on: 25/March/2015 »
Ako je zabrana za Srbe na Princessu ,zasto onda ostale pozicije se ukrcavaju samo bar department stoji? Ja takodje cekam godinu dana na ukrcaj i decko koji je sa mnom vadio vizu u ambasadi vratio se pre dve nedelje sa prvog ugovora.S tim da je on mesar ali smo preko iste agencije.

Offline jamurash

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 224
    • View Profile
Re: Cunard vs Princess
« Reply #4 on: 25/March/2015 »
Moze li link za to apliciranje online? :)

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Re: Cunard vs Princess
« Reply #5 on: 25/March/2015 »
Nema zabrane za Princess, ukrcavaju se i dalje ljudi ali u drugim deparmentima. +U+ Ukrcavanje za bar ide jako sporo zbog previse zaposlenih.
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline salsero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 186
    • View Profile
Re: Cunard vs Princess
« Reply #6 on: 25/March/2015 »
Cim je njoj 14 mesec to znaci drop off, i tu dalje diskusije nema, agencija prima samo kao sto je Justinijan rekao, ali za druge departmente..

Offline MilanLO

  • Registered
  • *
  • Posts: 48
    • View Profile
Re: Cunard vs Princess
« Reply #7 on: 25/March/2015 »
Salsero nema blokade za Princess. Ukrcavaju se svi koji su prosli intervjue i svi imaju datume samo su jako daleki. Zamolio bih te da ubuduce prestanes da lupas gluposti i siris dezinformacije.

Offline Deex

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 126
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Kouzon
  • Job Title: Bartender
Re: Cunard vs Princess
« Reply #8 on: 25/March/2015 »
14 mjeseci čekaš?? :neee:

[yt=425,350]https://www.youtube.com/watch?v=37GTBrEevsg[/yt]
Samo ja mogu da promenim svoj život. Niko ne može da uradi to za mene.

Offline boban_ldv

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 90
    • View Profile
Re: Cunard vs Princess
« Reply #9 on: 26/March/2015 »
Cunard definitivno. Jer ipak je vece ime od Princessa mada ovdje gosti nisu u skladu sa imenom kompanije i rejtingom vec ispod al ipak zahtjevaju vrhunsku uslugu sto im moras i pruziti. Ja sam zasad zadovoljan jer koliko vidim dosta gosti je preslo sa Princessa na Cunard a i bookirani smo do kraja godine oko 96 posto kapacitete kako cuh neki dan

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Cunard vs Princess
« Reply #10 on: 27/March/2015 »
Salsero nema blokade za Princess. Ukrcavaju se svi koji su prosli intervjue i svi imaju datume samo su jako daleki. Zamolio bih te da ubuduce prestanes da lupas gluposti i siris dezinformacije.

 ::yes::

Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline lexab

  • Registered
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
Re: Cunard vs Princess
« Reply #11 on: 27/March/2015 »
Nema zabrane za Princess, ukrcavaju se i dalje ljudi ali u drugim deparmentima. +U+ Ukrcavanje za bar ide jako sporo zbog previse zaposlenih.

Pricao sam sa menagerom na Princessu, rekao je da smanjuju broj Srba na brodu, mani me toga ima previse zaposlenih.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Cunard vs Princess
« Reply #12 on: 27/March/2015 »
Pricao sam sa menagerom na Princessu, rekao je da smanjuju broj Srba na brodu, mani me toga ima previse zaposlenih.

Ne može bilo kakav menadžer biti upućen u to hoće li kompanija povećavati ili smanjivati broj neke nacionalnosti u floti.
Osim toga, Princess je u vlasništvu Carnival-a, kako bude na Carnivalu, tako će i na Princess-u.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline OPEL CS

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
Re: Cunard vs Princess
« Reply #13 on: 27/March/2015 »
Ne može bilo kakav menadžer biti upućen u to hoće li kompanija povećavati ili smanjivati broj neke nacionalnosti u floti.
Osim toga, Princess je u vlasništvu Carnival-a, kako bude na Carnivalu, tako će i na Princess-u.

ako cemo tako sefe, onda ce brzo zabrana na Princess :D  jer Carnival je imao zabranu skoro godinu i nesto dana za muskarce, tek sad su skinuli zabranu za bar dept. dok za ostale stoji :D

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Ne znam da je Carnival imao ikakvu zabranu ...
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)