Author Topic: Tražim Re-hire na Princess, poslije sign off-a usljed "porodicnih problema"?!  (Read 7950 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Mujka

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 119
    • View Profile
Postovanje.

Proslo je 6 mjeseci otkako sam dao sign-off na Princess,usljed porodicnih problema,tj. "srcani udar" mog starog .
Taj "srcani" se nije desio. Sada treba da odem kod porodicnog doktora i da mi izda potvrdu da se taj "srcani" zbilja desio.
Porodicnom doktoru se niti namjeravam obracati jer je pussy i rob ustava.
Koje su alternative ?

Ima li netko iskustva s pomenutom situacijom ?

Sve najbolje.
Da fak I am doinn" on this place ?

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia

Porodicnom doktoru se niti namjeravam obracati jer je pussy i rob ustava.


 :facepalm:

Zašto bi porodični doktor bio "pussy" i "rob"? Zato što neće riskirati svoj posao za koji se školovao 5-6 godina?

Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Mujka

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 119
    • View Profile
Sefe  :) ,mislim da bi bili korisniji sa savjetom nego li sa ispravljanjem gramatickih gresaka i osvrtanja na moj misljenje o porodicnom doktoru kojeg znam dugi niz godina,koji je ujedno rodbina i koji je dokazana p****. Mada ima svako pravo da se boji za svoj posao uzimajuci i obzir da je zavrsio faks na racun svog babe i da je posao dobio zahvaljujuci clanstvu politicke stranke,zahvaljujuci ugnjetavanju vladajucim clanovima kormupiranog drustva.

Apsolutno ne trazim Vase misljenje vezano za gospodina doktora  :neee: .
Da fak I am doinn" on this place ?

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
a jel ja ne smijem imat misljenje? Pa nismo u sjevernoj koreji.

I zasto bih trebao biti koristan? Ako netko pita kako da sverca kokain, jel I tad moram bit koristan?

Ovakve muljaze su doprinijele zabrani ukrcaja na Royal ...
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Ovakve muljaze su doprinijele zabrani ukrcaja na Royal ...

I druge kompanije ce mozda tim putem... Ovde se po Forumu mnogi zale oko te zabrane ukrcaja, a u isto vreme se traze saveti za nova muljanja...
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline Mujka

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 119
    • View Profile
a jel ja ne smijem imat misljenje? Pa nismo u sjevernoj koreji.

I zasto bih trebao biti koristan? Ako netko pita kako da sverca kokain, jel I tad moram bit koristan?

Ovakve muljaze su doprinijele zabrani ukrcaja na Royal ...
      Prvo slovo na pocetku recenice se pise velikom slovom.  Nazivi drzava se pisu velikim slovima.  Trazio sam pomoc,zar ne zelite da pomognete nekome tko trazi pomoc  ? Jao pa Vi ste zao covjek . Droga je zlo i ubija neduzne. Molim Vas .
Da fak I am doinn" on this place ?

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
sj. koreja prvo treba zasluzit velika slova, a moji zahvati u gramatiku su strukturne prirode, i ne obracaj paznju na njih jer se ne odnose na neizljecive, nego one koji ce topic citati  za 2,5,10,20 godina I koji ce reci "hvala ovom CEO sto je uredio forum tako pregledno da odmah po naslovu topic-a mozes zakljuciti zelis li kliknuti I procitati vise, ili je bolje pobjeci odatle".
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Mujka

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 119
    • View Profile
sj. koreja prvo treba zasluzit velika slova, a moji zahvati u gramatiku su strukturne prirode, i ne obracaj paznju na njih jer se ne odnose na neizljecive, nego one koji ce topic citati  za 2,5,10,20 godina I koji ce reci "hvala ovom CEO sto je uredio forum tako pregledno da odmah po naslovu topic-a mozes zakljuciti zelis li kliknuti I procitati vise, ili je bolje pobjeci odatle".
  Kad si tako konstruktivan i kad mislis na opce dobro ,izbrisi ovaj post,jer ovdje nema nista  sto bi nekome pomoglo,a ja se izvinjavam na svojoj gluposti . Bas sam i***t. Molim Vas oprostite mi . Da se jos nadovezem na svoj pocetni text . Stari je imao pred-infrakt radeci u Labinu kao baustelac . Imam nalaze kojima se to potvrdjuje,ali ne i da je ima srcani udar. Mislim da ovo nije neka opasna muljaza. Ima istine i samo zelja da idem da radim .
Da fak I am doinn" on this place ?

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Zasto brisanje, neka svatko kaze sta misli, nece mu policija zakucati na vrata.
Inace, ja nisam protiv neutemeljenog odlaska na emergency, ali u svjetlu zabrane na Royalu, ...
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline GOAT

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Anchors aweigh!!
    • View Profile
  • Company: Oceania/Regent
  • Recruitment Agency: n/a
  • Job Title: Destination Staff
predinfarkt nije dovoljno dobar razlog za emergency?

"It always seems impossible until it's done"

Offline stjohnny

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 204
    • View Profile

Offline Sale Mostar

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 74
    • View Profile
  Kad si tako konstruktivan i kad mislis na opce dobro ,izbrisi ovaj post,jer ovdje nema nista  sto bi nekome pomoglo,a ja se izvinjavam na svojoj gluposti . Bas sam i***t. Molim Vas oprostite mi . Da se jos nadovezem na svoj pocetni text . Stari je imao pred-infrakt radeci u Labinu kao baustelac . Imam nalaze kojima se to potvrdjuje,ali ne i da je ima srcani udar. Mislim da ovo nije neka opasna muljaza. Ima istine i samo zelja da idem da radim .
Ako imas nalaz na kojem pise da je imao pred-infrakt i to ti moze pomoci,posaljes im mail sa skeniranim nalazom,ako ti budu rekli da to nije razlog radi kojeg si ti otisao tj da si rekao da je imao srcani udar mozes im reci da si se pogresno izrazio i da nisi lijecnik,da nebaratas najbolje sa medicinskim terminima, pokusaj im objasniti da si vezan za svog oca kako ga volis bla bla bla ,da si bio zabrinut za njegovo zdravlje,da se nisi mogao skonentrisati na posao jer ti je on bio non stop u glavi. Ovo ti je odprilike jedini nacin da se vratis sa emergency -a ako vec nemozes da sredis nalaz na kojem pise da je imao srcani udar.

LP

Offline Mujka

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 119
    • View Profile
Ako imas nalaz na kojem pise da je imao pred-infrakt i to ti moze pomoci,posaljes im mail sa skeniranim nalazom,ako ti budu rekli da to nije razlog radi kojeg si ti otisao tj da si rekao da je imao srcani udar mozes im reci da si se pogresno izrazio i da nisi lijecnik,da nebaratas najbolje sa medicinskim terminima, pokusaj im objasniti da si vezan za svog oca kako ga volis bla bla bla ,da si bio zabrinut za njegovo zdravlje,da se nisi mogao skonentrisati na posao jer ti je on bio non stop u glavi. Ovo ti je odprilike jedini nacin da se vratis sa emergency -a ako vec nemozes da sredis nalaz na kojem pise da je imao srcani udar.

LP
Sale ,hvala ti na pomoci. Dobar si covjek,ne kao ovaj CEO  no;;; . Dobio sam nalaz kojim se potrvrdjuje da je stari imao to pred stanje srcanog udara : "dg.Angina pectoris non stabilis " ; "Hypertensio arterialis " . Tako da sad idem kod ovlastenog tumaca za prevod .
Hvala jos jednom .  :uzdravlje:
Da fak I am doinn" on this place ?

Offline Mujka

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 119
    • View Profile
Nakon vise od mjesec dana dobio sam mail od HR deprtment-a sa kljucnim rijecima :

"...we are glad to inform you that your request and Compassionate grounds reason have been approved.  "  ; " Welcome back to Princess Cruises ! "   :uzdravlje:


Da fak I am doinn" on this place ?

Offline GOAT

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Anchors aweigh!!
    • View Profile
  • Company: Oceania/Regent
  • Recruitment Agency: n/a
  • Job Title: Destination Staff
 :clapping:
bravo za princess.
kad se vraćaš?

"It always seems impossible until it's done"