Author Topic: Napredovanje ?!  (Read 7506 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline aiitje

  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
Napredovanje ?!
« on: 23/November/2009 »
Otvaram ovu temmu cisto da se malo vise informisem !!! Mi balkanci tj ljudi iz Ex  Yu   koliko mogu daleko da doguraju na cruise brodovima , i sta je neophodno da bi se doguralo do neke visoke pozicije ?!  Evo npr ako mozete da mi kazete u bar departmentu posto cu ja tamo raditi pa bih hteo sto vise da se upoznam sa svime i svacime sto me ceka !!!??  ajde sefe ti si najduze na moru od svih ovih ovde forumasa pa bi mi mozda i ti mogao reci sta i kako ?!   :pop1:


Hvala i uzdravlje
Moj moto : Obuci se minimalno da se osecas maximalno ...

Offline FCB

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 116
    • View Profile
Odg: Napredovanje ?!
« Reply #1 on: 24/November/2009 »
Otvaram ovu temmu cisto da se malo vise informisem !!! Mi balkanci tj ljudi iz Ex  Yu   koliko mogu daleko da doguraju na cruise brodovima , i sta je neophodno da bi se doguralo do neke visoke pozicije ?!  Evo npr ako mozete da mi kazete u bar departmentu posto cu ja tamo raditi pa bih hteo sto vise da se upoznam sa svime i svacime sto me ceka !!!??  ajde sefe ti si najduze na moru od svih ovih ovde forumasa pa bi mi mozda i ti mogao reci sta i kako ?!   :pop1:


Hvala i uzdravlje

da bi dogurao do neke najvisoke pozicije u baru ja mislim da bi trebalo da radis izvrsno nekih 5-6 ugovora za da mislis da dobijes eto recimo Bar supervajzor to je moje misljenje.. pozzzzz

Offline aiitje

  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
Odg: Napredovanje ?!
« Reply #2 on: 24/November/2009 »
da bi dogurao do neke najvisoke pozicije u baru ja mislim da bi trebalo da radis izvrsno nekih 5-6 ugovora za da mislis da dobijes eto recimo Bar supervajzor to je moje misljenje.. pozzzzz


e ok a reci mi jos samo jednu stvar !!!  gde cu bolju kintu zaraditi kao bartender ili kao bar supervisor(manager)  jer mislim prvenstveno zbog baksisa bartnedera pa zbog toga koje je bolje i gde je kinta bolja ?!?!    pozzz
Moj moto : Obuci se minimalno da se osecas maximalno ...

Offline FCB

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 116
    • View Profile
Odg: Napredovanje ?!
« Reply #3 on: 25/November/2009 »

e ok a reci mi jos samo jednu stvar !!!  gde cu bolju kintu zaraditi kao bartender ili kao bar supervisor(manager)  jer mislim prvenstveno zbog baksisa bartnedera pa zbog toga koje je bolje i gde je kinta bolja ?!?!    pozzz

hm bolje za rad ti je supervajzor bar ja tako mislim a za kintu nisam siguran posto sam video i bar supervajzora koji rade isto sto i bartender.. valjda i kinta je bolja za supervajzora ali nisam bas siguran... mora neko koji radi u taj department da da svoje misljenje.. pozzz