Author Topic: Dobio sam da radim Maltesko,Liberijsko,ILO lekarsko. Neko nesto i tome?  (Read 1933 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline deBranko

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Dobio sam da radim Maltesko,Liberijsko,ILO lekarsko na medicini rada. Sta je to???? Dobio sam i formulare. Molio bih nekog ko je to radio ili makar jedan od tih da mi ostavi broj telefona ili da me kontaktira preko maila. Imam neke nedoumice.
0658885355 moze i viber
debranko@hotmail.com
skype: brankoblagojevic

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
A od koga si ti to dobio?
Mislim, mogu ti i ja poslati da radiš kenijsko, tanzanijsko ...
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Ti prijatelju ostavi sve podatke na forumu i jos i broj telefona. :rofl:
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline idebrod

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 359
    • View Profile
Jus mozda covjek da i broj kartice i one tri brojcice iza ?  :moli: :pop1:
Doslo vijeme majko stara da ispratis svog mornara...

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Pa samo jos nije postavio rodni list ovdje i krvnu grupu, pa da mu se u potpunosti ukrade identitet.  :smack:
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline deBranko

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Danas mi je stigao mail od agencije preko koje se ukrcavam. Apsloutno im verujem i jedino ne razumem razliku od obicnog lekarskog koji se radi za matrikulu i ranije navedenog.

Kontakt sam ostavio da bi me ta osoba KOJA JE BILA NA ISTOM kontaktirala i malo bolje informisala. Ako meni ne predstavlja problem da ostavim kontakt, ne vidim koji je vas problem sa tim   :???:

Offline Electrician

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 381
    • View Profile
Dobio sam da radim Maltesko,Liberijsko,ILO lekarsko na medicini rada. Sta je to???? Dobio sam i formulare. Molio bih nekog ko je to radio ili makar jedan od tih da mi ostavi broj telefona ili da me kontaktira preko maila. Imam neke nedoumice.
0658885355 moze i viber
debranko@hotmail.com
skype: brankoblagojevic


znaci da imaju brod pod nekom od tih zastava i najvjerovatnije da ni oni neznaju jos di ce te poslati.
sad ti odi na stranicu od kompanije da vidis na kojem bi brodu moga zavsiti i pod kojim su im zastavama brodovi.
 

Offline deBranko

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
znaci da imaju brod pod nekom od tih zastava i najvjerovatnije da ni oni neznaju jos di ce te poslati.
sad ti odi na stranicu od kompanije da vidis na kojem bi brodu moga zavsiti i pod kojim su im zastavama brodovi.


Kompanija je Nemacka. Plovi pod Maltinom zastavom. Brod za moj ugovor ide samo po evropi.