Author Topic: Receptionist- $2000 per month  (Read 4723 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Moonlight

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile
Receptionist- $2000 per month
« on: 07/April/2015 »

Prijaviti se mozete direktno na sluzbenoj stranici RSSC, i tu im posaljete svoj CV, ako budu zainteresovani  (i imali potrebu, ovo je od prosle godine) zvat ce vas za par dana. Oni imaju samo po 4 recepcionista, 2 u dnevnoj i dva u nocnoj jer svi gosti imaju svoje batlere pa nema haosa kao na velikim brodovima.


Further to receiving your resume, I wanted to let you know about an opening within Regent Seven Seas Cruises that have just arisen, that you may be interested in exploring.  I have included a few details below to assist you in considering this opportunity:
 
Job:                                       Receptionist
Company:                           Regent Seven Seas Cruises www.rssc.com
Ship:                                      Voyager
Start date:                           18th April 2014
Salary:                                   $2,000 per month onboard
Contract:                             Approx 5 months onboard followed by 2 months vacation prior to new contract being offered.
Job Description:               Please see attached.
"Ime nije ništa; ono što nazivamo ružom, slatko bi mirisalo i s drugim imenom ... "

Offline stjohnny

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 204
    • View Profile
Re: Receptionist- $2000 per month
« Reply #1 on: 07/April/2015 »
Ja sam prosao interview za Oceania Cruises, oni su kao u suradnji...Ista placa, uvjeti...

Jos uvijek se pitam jesam li bolje odlucio biranjem trenutne pozicije... :???:

Offline Moonlight

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile
Re: Receptionist- $2000 per month
« Reply #2 on: 07/April/2015 »
Ja sam prosao interview za Oceania Cruises, oni su kao u suradnji...Ista placa, uvjeti...

Jos uvijek se pitam jesam li bolje odlucio biranjem trenutne pozicije... :???:
Da isti su uvjeti, sve osim sto je na jednoj kao sve prepaid a na drugoj nije pa ima vise posla oko neceg,mislim ekskurzije ili tako nesto.
Vjerovatno si razgovarao sa Tim Shepardom, ja kad sam imala intervju on mi je rekao da cu na jedan od dva broda a jedan je bio Oceania a drugi Regent. Ako si dobio posao vjerujem da nisi pogrijesio, jer portovi za bilo koji njihov brod su ajme meni  :clapping:
"Ime nije ništa; ono što nazivamo ružom, slatko bi mirisalo i s drugim imenom ... "

Offline stjohnny

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 204
    • View Profile
Re: Receptionist- $2000 per month
« Reply #3 on: 08/April/2015 »
Da, Tim me intervjuirao...
Ja sam trebao na Oceania Marinu ici...

Ali, eto, upao mi Royal...

Offline Aleka

  • Registered
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Re: Receptionist- $2000 per month
« Reply #4 on: 01/July/2015 »
Cao!! Jel moze koja informacija vezano za ovu poziciju. Otisla sam na njihov sajt ali ne vidim nigde da apliciras konkretno na ovo radno mesto. Da li im samo posaljem mail i naznacim u mailu da konkurisem za ovo mesto?

Hvala!!