Author Topic: ima ko da ide radit sezonu na G&P Cruises??  (Read 3325 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline stipesplit

  • Registered
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
ima ko da ide radit sezonu na G&P Cruises??
« on: 02/February/2015 »
Ima ko kakva iskustva s ovom firmom?? Jel ode ko ode s foruma u njihovu kompaniju... Ja san trenutno u pregovorima i velika vjerojatnost da sam dobio posao masera :)

Offline RAS KASS

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Re: ima ko da ide radit sezonu na G&P Cruises??
« Reply #1 on: 02/February/2015 »
Imas temu o njima. Meni su danas poslali mail da li sam jos zainteresovan. Cekam da vidim sta ce dalje biti.

Offline ultra

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: ima ko da ide radit sezonu na G&P Cruises??
« Reply #2 on: 23/February/2015 »
Iden ja Stipe, jesi aplicira za njemacki ili englesk?.Bija bi vrh da mi je neko iz splita jos na brodu.

Offline murgavi92

  • Registered
  • *
  • Posts: 297
    • View Profile
Re: ima ko da ide radit sezonu na G&P Cruises??
« Reply #3 on: 23/February/2015 »
ALO KONSTRUKTORI evo i mog posta,
cekam intervju 03.03., aplicirao sam za bar stewarda, nadam se da cu proci evo vjezbam njemacki zaboravilo se, i je li drugi jezik must znam osnovno sporazumit se, engleski bih se ocjenio naprednik, kakve su mi sanse, hvala unaprijed !

Offline ultra

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: ima ko da ide radit sezonu na G&P Cruises??
« Reply #4 on: 24/February/2015 »
Kakav san ja krelac pa to nema nigdi?Odgadan glupi lijecnicki i sad cu kasnit 1-2 dana s dokumentima,a uopce nisan triba na medicinu rada nego otisa u svoje doktorice i ispunila mi formular u 3 min. Znaci nema pregleda ni nicega samo se ispuni formular o povijesti bolesti,i to besplatno.Sad in saljem sve i ako mi propadne ugovor zbog jednog dana rait cu se.

Offline murgavi92

  • Registered
  • *
  • Posts: 297
    • View Profile
Re: ima ko da ide radit sezonu na G&P Cruises??
« Reply #5 on: 24/February/2015 »
Kakav san ja krelac pa to nema nigdi?Odgadan glupi lijecnicki i sad cu kasnit 1-2 dana s dokumentima,a uopce nisan triba na medicinu rada nego otisa u svoje doktorice i ispunila mi formular u 3 min. Znaci nema pregleda ni nicega samo se ispuni formular o povijesti bolesti,i to besplatno.Sad in saljem sve i ako mi propadne ugovor zbog jednog dana rait cu se.

Ma posalji samo email Barbari da si imao problema, ma ne sikiraj sezona krece tek 16og aprila tako im pise na stranici, ja tek cekam intervju 03.03, opusteno.

Offline ultra

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: ima ko da ide radit sezonu na G&P Cruises??
« Reply #6 on: 24/February/2015 »
Meni je rceno da glvna sezona starta 15.3. A i potpisa san ugovor od 31.4 do 15.1, kako da ja ista planran ako oni misle minjat te datume kako njima pase.

Offline RAS KASS

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Re: ima ko da ide radit sezonu na G&P Cruises??
« Reply #7 on: 24/February/2015 »
Meni je danas javljeno da cu dobiti ugovor, sada cekam datum.