Author Topic: Sezona 2015  (Read 2802 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline RAS KASS

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Sezona 2015
« on: 07/April/2015 »
Evo ja danas dobih datum i mesto ukrcaja, 23.04. Passau, brod MS Viktoria. Dace bog da se sretnemo.  :D

Offline mariovrbas

  • Registered
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Re: Sezona 2015
« Reply #1 on: 16/April/2015 »
Ajmo, jel moguce da od toliko ljudi iz diskusije nisu jos nikom poslali ugovor za nemacko gov. podrucje, javljajte se ljudi sa iskustvima, zovu li, ne zovu itd, mislim da to i jeste smisao foruma, zar ne?
Bilo je toliko postova u februaru i martu, naprolazilo se ljudi i ljudi, a sad sem Rass Kass-a nigde nikog, da li je moguce pitam se da bas niko nista nema da kaze?

Meni se juce desilo sledece, pisem u nadi da ce se neko mozda javiti, a da je imao slicno iskustvo, zvoni mi telefon juce ujutru, Erika iz KG International predstavnistvo GP iz Madjarske (zbog cinjenice da imam madjarski pasos osim srpskog) i pita hoces da ides na Tui Sonatu, cu ou li reko, kakvo pitanje  :banana: al kaze ti ona na to ima jedna stvar, morao bi sutra uvece najkasnije da budes tamo, hm, sto tako brzo mislim se, al ajde, reko ajde skrpicu se nekako sa vremenom i pakovanjem na brzinu mislim se noseci se mislju da je ukrcaj negde u blizini, ja pitam gde, ona kaze Gent/Belgija,  :pop1: na sta sam joj odgovorio da ne obecavam dok ne proverim linije i kad sam video da ne mogu da nadjem prevoz uopste do Genta, bar ne tako na brzinu, koji je by the way 1700 km od mene, kazem joj da je neizvodljivo i da ne odbijam, jednostavno nema sanse da mogu doci u tako kratkom roku i da se izvinjavam, na sta je ona rekla ok, nikakav problem, trazimo i cekamo dalje...... Ne znam da li se nekom slicna situacija desila.....

Offline York

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Re: Sezona 2015
« Reply #2 on: 17/April/2015 »
Žao mi je što je ova tema i dalje skoro pa prazna , ni meni još nisu poslali datum. Juče sam im pisala i ništa još od odgovora... mariovrbas, tvoje iskustvo je baš specifično, nadam se da ćeš ubrzo dobiti datum al bar par dana prije ako ne onih 14 što su obećali... Nadam se da ćemo se iduće sedmice ovdje raspisati  :plovim:

Offline mariovrbas

  • Registered
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Re: Sezona 2015
« Reply #3 on: 19/April/2015 »
Nadam se York, naravno da nikakav problem nije da kazu i manje od dve nedelje, pa i da kazu 3-4 dana ni to nije problem, jer koliko mi je poznato otkazni rok je nedelju dana, te je u tom nekom okviru i logicno dobiti vreme za ukrcaj ako upadas umesto nekoga, ovo je ocigledno bilo nesto extremno, ili im se neko nije pojavio ili otkazao u zadnji cas, ili izbacen, ko ce ga znati. U svakom slucaju vreme je da se jave, ako planiraju za prvi izbor, jer mi je i u Madjarskoj receno kad sam bio da uglavnom Hauptsaison krece krajem aprila, dok pocetkom maja krece jos samo par brodova i to je to...... Nadam se najboljem za sve nas, dace Bog da svi krenemo sezonu, ako nista ono bar ubrzo, pa makar kao zamena, samo da se ne otegne, pozzzz svima i svako dobro

Offline York

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Re: Sezona 2015
« Reply #4 on: 20/April/2015 »
Evo da i ja napišem, napokon, 25.04. MS Bolero... Night Auditor...  :run:
Poslali mi danas mail, ako mogu i želim da se ukrcam sad u subotu ili ako ću čekati drugu ponudu...
Pristala sam, dobra ruta, Beograd i Novi Sad svake druge sedmice, 14 dana plovimo po kruzu, Passau pa do crnog mora i nazad...
Sretno svima!  :plovim:

Offline murgavi92

  • Registered
  • *
  • Posts: 297
    • View Profile
Re: Sezona 2015
« Reply #5 on: 20/April/2015 »
Nek si i ti York docekala  :rofl: Srecno!  :plovim:

Offline York

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Re: Sezona 2015
« Reply #6 on: 20/April/2015 »
Nek si i ti York docekala  :rofl: Srecno!  :plovim:
Hvala ti murgavi92, ja tebi želim mirno more kad uskoro zaploviš  :plovim:

Offline mariovrbas

  • Registered
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Re: Sezona 2015
« Reply #7 on: 22/April/2015 »
30.04. - ukrcaj Linc , brod MS Mozart, starter, Bogu hvala. Zahvaljujem se korisnicima York, Rass Kass i Ultra na pomoci tokom procesa. Sad sledi prava borba. Jos neko?

Offline ultra

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: Sezona 2015
« Reply #8 on: 23/April/2015 »
Ajd bas mi je drago da ste svi dobili,ja 29.4 u Kolnu,MS Emerald Dawn. Ljudi pamet u glavu i sritno vam.