Author Topic: Karta nakon zavrsetka ugovora? Mora li na lokaciju home airporta?  (Read 2124 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Taivass

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Da li nakon obavljenog ugovora mogu da dobijem kartu u neku drugu drzavu, npr. planiram da idem u Svedsku odmah nako svog ugovora, moze li mi carnival ili ko je vec nabavlja odmah da kupi za Malmo?

Offline stjohnny

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 204
    • View Profile
Hahaha, you wish...

Doduse, mozes si sam kupiti pa to Carnival refundira u iznosu koji oni placaju...Ali najbolje iz Frankfurta si sam uzmes za gdje ides...

Inace u ccl su puno fleksibilniji s takvim stvarima a mozes i mijenjati home airport. U Royalu je to science fiction...




Offline gogo_ca

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 258
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruise
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Ass. Store
Nebi trebalo da bude problema al` raspitaj se u crew office na vreme (bar 2 meseca pre kraja ugovora)...znam ljude koji su otisli sa broda na druge krajeve sveta,al` ovo je u slucaju Princess-a
Ne postoji glupo pitanje,samo glup odgovor

Offline pcelica_maja

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 222
    • View Profile
Mozes, na kraju ugovora imas dve opcije da sam kupis kartu ili da ti je oni kupe, oni imaju listu u msa (crew office) za svaku drzavu, tako npr ako letis orlando-sarajevo oni nude fixno 600$, a ti ako ces da letis u zimbabve mozes, ali dodajes razliku, a ako je karta manje od 600$ naravno da ti oni ne daju razliku. (ovo orlando-sarajevo za 600$ je samo primer). Imas vremena pred sign off pogledaj na internetu, imas sajtove koji uz dat crew id daju popuste za moreplovce.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Prije 9/11 je bilo puno fleksibilnije, sada čini mi se u ugovoru piše da je kompanija dužna poslije ugovora da te dopremi kući, znači ako negdje nestaneš bez traga, to bi za kompaniju bio problem ...
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)