Author Topic: Info vezan za MSC, za poziciju fotografa ..? Aplicirala sam preko Kouzona ...  (Read 1268 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Natte

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Pozdrav svima,

Molila bih vas za jos neki info vezan za MSC, naravno za poziciju fotografa.. Aplicirala sam preko Kouzona, imam Preliminarni intervju 22. septembra, ali nadala sam se da je intervju za Princess, o kome sam dosta saznala, preko foruma, podrazumeva se  :nokti:
O MCS-ju bas ne znam nista posebno, osim da traze ljude sa prethodnim brodskim iskustvom i znanjem Italijanskog.. Ni jedno ni drugo nemam...  :hmm:

I da li neko zna kada ce biti sledeci Intervjui za Princess, isto za Fotografe? Dakle, posle ovog u oktobru.

Hvala ljudi unapred.
Pozzd svima!

Offline Natte

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Hej ljudi, evo Popaj je bio divan i odgovorio mi na neke stvari vezane za MSC. Sledi njegov mail>

Caos,

Pazi, na MSC se mnogo vise radi nego na Carnival ili Princess, i samim tim je bolje lova. Euro ugovore imas, pocetna plata je 750 eur + commision. Koji moze biti 0-200 eur..Mi smo cak ljeti na mediteranu udarali i po 250 eura sedmicno samo commision, pa ti sracunaj.
Definitivno je najbolja kinta na MSC, ali se zato maksimalno radi, zaposljavaju menadzere bolide zesce! Svi fotografi su pretezno rumuni, prgava nacija, ali ima izuzetaka dobrih ljudi.. Klopa na MSC je losa, i to ti je generalno tako na svim brodovima, ali opet, prodjoh nekoliko, na MSC je ubjedljivo najlosija. Crew partije jako rijetko organizuju, i uopste ih bas nekako boli uvo za posadu. To mi se ne svidja.  no;;; Takodje npr, nema ulaziti u bar da popijes vode ako si zedan, ne moze se organizovati vecera u restoranu za putnike, nema izlazaka u passanger disco, ma nista. Samo radi i spavaj na MSC. Zezanje i neka gotiva je 0 bambija.  +U+
Na princess bar malo imaju respect za posadu...
Nadam se da sam od pomoci, ako te jos nesto interesuje, pitaj. Srecnooooo  :uzdravlje:

Popaje, HVALA!!!  ;D