Author Topic: koji su uslovi za apliciranje za poziciju cashier-a?  (Read 1325 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

peanutz

  • Guest
Sneguljicice, reci nam, molimo te, koji su uslovi za apliciranje za poziciju cashier-a, sta su ti oni iz Kouzona rekli o plati, radnom vremenu, proviziji, ko placa kartu do tamo itd... Svi TRAZE info a niko da razdrma temu i PRUZI drugima informacije...

Offline sneguljicica

  • Registered
  • *
  • Posts: 88
    • View Profile
Koji su uslovi za apliciranje za poziciju cashier-a?
« Reply #1 on: 07/November/2010 »
Iskreno rečeno,posle 8-9 sati čekanja, samo mi je bilo važno da čujem koje radno mesto mi predlažu (kad sam vec dosla i ako gubim ceo dan).
Dala sam im pravi CV (account manager, sales manager i sl. BEZ ikakvog iskustva/znanja o Casinu/baru/restoranu).
E sad, koliko je davila ispočetka ljude, tako je nas na kraju zbrzala-italijanski? fluent-ok, za druge jezike nije pitala; sve sto me interesuje da pitam Milana; krajem novembra je u Skopju intervju, ako hocu da dodjem.
Tako da ću sutra da ih zovem i probam detalje da saznam.

peanutz

  • Guest
koji su uslovi za apliciranje za poziciju cashier-a?
« Reply #2 on: 09/November/2010 »
Danas mi kaze Milan iz Kouzona da za MSC treba matrikula i da to kosta nesto oko 400e.. Damn, otkud sada to?

Offline Majst0r

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 578
  • O RLY?
    • View Profile
koji su uslovi za apliciranje za poziciju cashier-a?
« Reply #3 on: 09/November/2010 »
Danas mi kaze Milan iz Kouzona da za MSC treba matrikula i da to kosta nesto oko 400e.. Damn, otkud sada to?

Ma... Mislio je valjda na Basic Safety Training koji moraš imati u pomorskoj jer oni ne plove pod FOC. BST košta tu negdje, da.
I don't accept private messages! You have been warned. Send at your own risk.